Sari la conținut

Carla VIP ❤️ Romană


Vizitator Carlavip

Postări Recomandate

Vizitator Carlavip
Reputație: 0
La 04.05.2022 la 19:28, bug a spus:

Astea au impresia ca daca baga vrajeala asta cu "astazi nu mai am locuri disponibile" or sa para mai interesante si o sa se faca coada la ele, tot mai multe "dive" adopta aceasta strategie 😂🤦

Tu ești o blonduță după emoticon ! Atât am de zis.Pupicei fată. 

Link spre comentariu
  • Oras:satu lu Bucur
  • Oras:satu lu Bucur
Acum 4 ore, Carlavip a spus:

Tu ești o blonduță după emoticon ! Atât am de zis.Pupicei fată. 

@Carlavip relaxează-te, viața e frumoasă! Nu te mai lua și tu asa repede gură-n pula cu băieții pe forum! Păstrează-te pentru live-uri si vei avea mai mult de câștigat.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator Carlavip
Reputație: 0
Acum 1 minut, mario1000 a spus:

@Carlavip relaxează-te, viața e frumoasă! Nu te mai lua și tu asa repede gură-n pula cu băieții pe forum! Păstrează-te pentru live-uri si vei avea mai mult de câștigat.

Nu am nevoie de terminații care comentează aiurea aici. Am eu pula destula… și așa ăștia nu au pula pentru mine never…. Pulile alea de copii, pot freca doar eventual un covor ,,persan” știu ei ce înseamnă … labagii știu. 

Link spre comentariu
  • Oras:satu lu Bucur
  • Oras:satu lu Bucur
Acum 6 minute, Carlavip a spus:

Nu am nevoie de terminații care comentează aiurea aici. Am eu pula destula… și așa ăștia nu au pula pentru mine never…. Pulile alea de copii, pot freca doar eventual un covor ,,persan” știu ei ce înseamnă … labagii știu. 

😂😂😂 si eu care credeam că tu ai pizda destulă si vrei să ne dai si nouă…. Nu m-am prins care e treaba cu covorul “persan” poți să dezvolți? Așa ca de la pula la pula 😄

  • Like 1
  • Haha 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
La 05.05.2022 la 12:59, Carlavip a spus:

De ce minți? Când ai fost tu la mine??? Deci sunteți incredibili….! Dacă nu sunt lux (in opinia ta) și zici ca ai fost la mine, de ce mai vi și a doua oară? Nu are sens. Îți creste nasul dacă minți :))) o zi buna sa ai. 

@Carlavip eu nu mint , doar îți zic ceva simplu la a 2 vizita o sa ai detaliile asta așa ca sa vezi ca am fost și prima , ptr ca la prima vizita sigur te porți intr un fel , la a 2 altfel , înțelegi …? Sa ma conving dacă ești sau nu de vizitat e simpla treaba , las sa mi crească mie nasul 😛 🤣o zi frumoasa și plină de tot ce ți dorești :)( mălai -€£$) pup și ne revedem curând 

Link spre comentariu
16 hours ago, Carlavip said:

Nu am nevoie de terminații care comentează aiurea aici. Am eu pula destula… și așa ăștia nu au pula pentru mine never…. Pulile alea de copii, pot freca doar eventual un covor ,,persan” știu ei ce înseamnă … labagii știu. 

Alta cu "manager" pe cont care stie ce inseamna sa fii labagiu ? :ras

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator Carlavip
Reputație: 0

Viața este, atât de frumoasa și voi stați pe  profilul unei prostituate și comentați!! Acum vin cu întrebarea cine e penibil? Eu care doar va întorc jignirile și vorbele ce lasă de dorit? Sau voi ca va pierdeți timpul cu o prostituata (proasta,imbecila,manageriată,cu burta care are nevoie de axion si cu țâțe ce au nevoie a fi băgate in pantaloni) !!! O zi superbisima,dragilor futaciosi,de maxim 3 minute,după ceas cu puțele de bebeluși ….! 

Link spre comentariu
Vizitator Carlavip
Reputație: 0
Acum 5 ore, zerrcore a spus:

@Carlavip eu nu mint , doar îți zic ceva simplu la a 2 vizita o sa ai detaliile asta așa ca sa vezi ca am fost și prima , ptr ca la prima vizita sigur te porți intr un fel , la a 2 altfel , înțelegi …? Sa ma conving dacă ești sau nu de vizitat e simpla treaba , las sa mi crească mie nasul 😛 🤣o zi frumoasa și plină de tot ce ți dorești :)( mălai -€£$) pup și ne revedem curând 

Nu ai fost la mine. Toți bărbații care au fost la mine, mai aveau puțin și ma sorbeau din priviri un domn (ca altfel nu am cum sa îl numesc) mi-a zis: sa îl citez ! băieți vor fi geloși cu ce frec eu acum … și nu numai. Tu zici ca sunt de nevizitat. Te contrazici singur ….! 

Link spre comentariu
Acum 3 ore, Carlavip a spus:

are are nevoie de axion si cu țâțe ce au nevoie a fi băgate in pantaloni)

„Axion” nu era un detergent de vase ? sau cu literă mică un imn ? Sau e o metaforă de-a ta ?

și nici faza cu băgatul în pantaloni n-am înțeles-o. (scuze dar nu am citit mai sus dacă are legătură).

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator Carlavip
Reputație: 0
Acum 47 minute, incepator3 a spus:

„Axion” nu era un detergent de vase ? sau cu literă mică un imn ? Sau e o metaforă de-a ta ?

și nici faza cu băgatul în pantaloni n-am înțeles-o. (scuze dar nu am citit mai sus dacă are legătură).

 

93DC3F26-F8D2-4BB9-963E-2FB2DD2D2FDF.png

Link spre comentariu
On 5/7/2022 at 3:08 PM, Carlavip said:

Viața este, atât de frumoasa și voi stați pe  profilul unei prostituate și comentați!! Acum vin cu întrebarea cine e penibil? Eu care doar va întorc jignirile și vorbele ce lasă de dorit? Sau voi ca va pierdeți timpul cu o prostituata (proasta,imbecila,manageriată,cu burta care are nevoie de axion si cu țâțe ce au nevoie a fi băgate in pantaloni) !!! O zi superbisima,dragilor futaciosi,de maxim 3 minute,după ceas cu puțele de bebeluși ….! 

E placerea unora cand intra 5 min pe forum sa intre si pe topice "hot" cum ar fi acesta , pentru doza de amuzament zilnica.

 

Apropo, acest topic e la categoria LUX. :ellao

Link spre comentariu
La 06.05.2022 la 17:53, Carlavip a spus:

După nume, pari un frustrat,care face laba după filme cu gay…..!!!!! Ți-e nu îți plac femeile, îți plac barbatii … de ce intri pe profilul meu? Vrei sa vorbim ca între fete? Îți dau ceva informații cum sa devi o târfă? 

 

.🚩

Postarea asta e de RED FLAG, adica esti numai buna de evitat. 

Cand am vazut pozele, am zis ca esti frumoasa, dar atitudinea si limbajul tau lasa de dorit. 

In mod sigur ai si  servicii mediocre.

 

Link spre comentariu
On 5/7/2022 at 3:08 PM, Carlavip said:

Viața este, atât de frumoasa și voi stați pe  profilul unei prostituate și comentați!! Acum vin cu întrebarea cine e penibil? Eu care doar va întorc jignirile și vorbele ce lasă de dorit? Sau voi ca va pierdeți timpul cu o prostituata (proasta,imbecila,manageriată,cu burta care are nevoie de axion si cu țâțe ce au nevoie a fi băgate in pantaloni) !!! O zi superbisima,dragilor futaciosi,de maxim 3 minute,după ceas cu puțele de bebeluși ….! 

Hai mai Cacarla,nu fi supi,fii profesionista,ce draqu...

Baietii asteapta de la tine sex total cu artificii,sa zambesti pervers cand o iei in cur si sa te lingi pe buze dupa CIM,nu sa o sugi cu dinti aici pe forum..

Ca țâțele chiar daca.ți atârnă,până la urma o să se usuce și.o să.ți cadă,scapi de hateri.

  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator Mihai.
Reputație: 0
La 04.05.2022 la 14:02, hennesy a spus:

Colegu...no offence, dar nu cred ne-am recenzia ta (este strict părerea mea) fara supărare.

Nici într-o mie de ani nu este d-ra de "prețul" platit de tine (din nou părerea mea) 650 lei...mă faci să râd😊.

Ai o "oala" de unde alege la banii ăștia și tot nu-i cheltui pe toti, și muuult mai ok.

Bafta tuturor !

Nu-i nici o supărare. Daca ai dubii, sunt, cum ai spus și tu, multe alte opțiuni de unde poți alege. Recunosc, am fost foarte subiectiv, am dat 10/10 pentru că m-am simțit excelent. Carla mi-a oferit totul cu multă implicare și bună dispoziție, fară impresii de divă sau gesturi care să-mi strice cheful. Se vede antrenamentul în relațiile cu clienții pe care l-a avut lucrând în afară.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 ore, magioris a spus:

Cea mai tare din categoria Lux in momentul de fata! Frumoasa foc cu servicii impecabile!

Felicitari!!!

Cand deschizi usa de la frigider sa stai intr-o parte. 

  • Haha 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...