Sari la conținut

Daria - japoneza - 0761548546


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Masaj Buna, sunt Daria Ma numesc Daria si sunt japoneza - anuntul.ro - ea4Gn1

Tarif  150 / 250 Lei.

Buna, sunt Daria

Ma numesc Daria si sunt japoneza, sunt disponibila sa ti ofer placere si relaxare. Masaj de relaxare.Rog seriozitate

Detalii suplimentare

 
Pret 250 ora

Bucuresti sector 3

Mai multe detalii la telefon

  • Like 4
Link spre comentariu
Acum 29 minute, tbrrr a spus:

Pentru o japoneza, vorbeste foarte bine limba romana la telefon :))

Pai este jumate jumate - tata japonez, mama romanca...

Ea a crescut in Bucuresti ca unii din noi, stie bine romana iar japoneza ce a invatat in casa.

Am vb cu ea, sper sa ajung la ea astazi... va fac recenzie daca ajung.

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 3 minute, schweppes123 a spus:

Pai este jumate jumate - tata japonez, mama romanca...

Ea a crescut in Bucuresti ca unii din noi, stie bine romana iar japoneza ce a invatat in casa.

Am vb cu ea, sper sa ajung la ea astazi... va fac recenzie daca ajung.

 

Astept cu interes recenzia. Daca ne comunici ca e frumusica, ii fac si e o vizita.

  • Like 1
Link spre comentariu

La ora 14.30 am sunat si stabilit pentru ora 15:30

Ajuns in fata blocului pe Aleea Dimitrie Stelaru, nr. 1 si surprize surprize N-A MAI RASPUNS LA TELEFON

Am asteptat cum m-a invatat colegul @Subteranaa pe un alt topic, 15 minute... n-a dat nici un semn de viata si am plecat.

Este ora 16:15 si nici nu m-a sunat inapoi si nici nu mi-a raspuns la mesajul in care i-am spus ca am ajuns.

Daca aveti voi noroc sa futeti aceasta frumusica cu gaurica mica atunci lasati recenzie aici. Spor!

  • Mersi 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:under the earth
  • Oras:under the earth

E bine colegu, măcar nu ai mai pierdut timpul… 

Cum suna la telefon, avea accent asiatic ai vb in romană, engleză sau japoneza? 😆

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:under the earth
  • Oras:under the earth
Acum 18 minute, schweppes123 a spus:

La ora 14.30 am sunat si stabilit pentru ora 15:30

Ajuns in fata blocului pe Aleea Dimitrie Stelaru, nr. 1 si surprize surprize N-A MAI RASPUNS LA TELEFON

Am asteptat cum m-a invatat colegul @Subteranaa pe un alt topic, 15 minute... n-a dat nici un semn de viata si am plecat.

Este ora 16:15 si nici nu m-a sunat inapoi si nici nu mi-a raspuns la mesajul in care i-am spus ca am ajuns.

Daca aveti voi noroc sa futeti aceasta frumusica cu gaurica mica atunci lasati recenzie aici. Spor!

Oferă doar masaj sau si sex? Mi-as face de cap cu o japoneza dasta mică si rea 😜 

Link spre comentariu
Acum 40 minute, Subteranaa a spus:

E bine colegu, măcar nu ai mai pierdut timpul… 

Cum suna la telefon, avea accent asiatic ai vb in romană, engleză sau japoneza? 😆

Pai este jumate jumate - tata japonez, mama romanca...

Ea a crescut in Bucuresti ca unii din noi, stie bine romana iar japoneza ce a invatat in casa.

M-am intins la dialog cu ea la telefon cand am sunat-o... mi-a zis ea. Ff ok la telefon dar in realitate opusul.

 

Acum 33 minute, Subteranaa a spus:

Oferă doar masaj sau si sex? Mi-as face de cap cu o japoneza dasta mică si rea 😜 

A zis asa masaj, o si n la 250 ora

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
Acum 20 minute, schweppes123 a spus:

Pai este jumate jumate - tata japonez, mama romanca...

Ea a crescut in Bucuresti ca unii din noi, stie bine romana iar japoneza ce a invatat in casa.

M-am intins la dialog cu ea la telefon cand am sunat-o... mi-a zis ea. Ff ok la telefon dar in realitate opusul.

 

A zis asa masaj, o si n la 250 ora

Deci până la urmă ai fost la ea? Că zici că în realitate opusul.

Link spre comentariu
Acum 1 minut, sabinmeeee a spus:

Deci până la urmă ai fost la ea? Că zici că în realitate opusul.

Daca la telefon era ce trebuie, ajuns in realitate in fata blocului nu mi-a mai raspuns, deci nu a fost ce trebuie pentru mine, a fost opusul fata de imaginea pe care mi-o facusem in apelul telefonic. Practic o programare neonorata.

Acum fiind asa deschisa cand am sunat-o eu nu o suspectez de neseriozitate... poate cine stie, a mai ramas clientul cu care era inca o ora sau a trebuit sa plece la vreo urgenta.

Inca nu am bagat-o la capitolul neserioase. Vreo 2 zile sunt super ocupat nu mai pot ajunge dar poate ajungeti voi si aveti mai mult noroc decat mine.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...