Sari la conținut

0040701226171 Pentru foamne si domnisoare


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
Acum 28 minute, Matureee a spus:

Doamne* scuza ti ma!! A fost anuntul publicat in graba!! De foame nu mi pirtati grija si cat despre cautat!! M au cautat 2 femei!! Asa ca nu va preocupati confratii futaciosi!!

Da,da și marmota învelea ciocolata 🤪🤪🤪

  • Haha 1

Fac ceea ce vocile din lenjeria mea imi spun sa fac 🤪🤪🤪

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Ia stați mah băieți nitel, nu speriați omul! Stați așa că pare interesant!

Ia zi mă mămica, ce te recomanda pe tine? Uite, sa zicem ca as fi semi-interesantă! Convinge-ma sa te caut! Ce ai tu in plus fata de băieții ăștia mișto care ne vizitează pe noi de obicei și ne dau și p@la și bani. Fa-ma sa înțeleg ca tre sa te caut când ajung data viitoare in Bacău.

 

  • Haha 2
Link spre comentariu
La 21.05.2022 la 8:28, larisssa a spus:

Ia stați mah băieți nitel, nu speriați omul! Stați așa că pare interesant!

Ia zi mă mămica, ce te recomanda pe tine? Uite, sa zicem ca as fi semi-interesantă! Convinge-ma sa te caut! Ce ai tu in plus fata de băieții ăștia mișto care ne vizitează pe noi de obicei și ne dau și p@la și bani. Fa-ma sa înțeleg ca tre sa te caut când ajung data viitoare in Bacău.

 

Draga Larisa, cu ceva timp in urma te am vizitat pe tine 😜 Si in irma comentariului tau cand o sa revii in Bacau am sa imi iau o ora la tine si ai sa vezi ce pot. De obicei nu merg eu la aceleasi fete, tura asta nu te iert!!🤣🤣🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu
La 21.05.2022 la 9:28, larisssa a spus:

Ia stați mah băieți nitel, nu speriați omul! Stați așa că pare interesant!

Ia zi mă mămica, ce te recomanda pe tine? Uite, sa zicem ca as fi semi-interesantă! Convinge-ma sa te caut! Ce ai tu in plus fata de băieții ăștia mișto care ne vizitează pe noi de obicei și ne dau și p@la și bani. Fa-ma sa înțeleg ca tre sa te caut când ajung data viitoare in Bacău.

 

Spre deosebire de tine si colegele tale(aproape toate), cele care vor merge se vor simți bine sau cel putin asa vor spera.

Daca vreo tipa cuminte, cu viata normala, singura sau nu, vrea o evadare, cu siguranta nu se face curva peste noapte doar pentru asta si culmea sa faca si bani... dar tu intelegi, esti desteapta!

Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu
La 21.05.2022 la 9:28, larisssa a spus:

Ia stați mah băieți nitel, nu speriați omul! Stați așa că pare interesant!

Ia zi mă mămica, ce te recomanda pe tine? Uite, sa zicem ca as fi semi-interesantă! Convinge-ma sa te caut! Ce ai tu in plus fata de băieții ăștia mișto care ne vizitează pe noi de obicei și ne dau și p@la și bani. Fa-ma sa înțeleg ca tre sa te caut când ajung data viitoare in Bacău.

 

Pe tine cine te recomanda? Vocea si talentul tau? 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Bah, dar nu mai știți și voi de gluma! Pioșilor și drepților!

@Matureee, dacă e o promisiune, accept provocarea, sa vedem care pe care :)

@victor20, se voia a fi începutul unei  conversații Funny, știam ca inițiatorul topicului duce la caterinca, intenția mea nu a fost nici pe departe de a intra in dezbateri psihologice.

@oxy1002, șezi blând, mămica! Aici se vb lucruri de oameni mari,sa nu îți rănim sentimentele. Te știu mai sensibil, de aia zic.
 

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...