Sari la conținut

Alina 0725019220


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Am spart eu gheata si am fost la domnisoara. Locatie P1 , apartament ok,cu tot ce trebuie. Am intrebat-o de forum si mi-a zis ca a auzit dar nu are cont. Din cele declarate e din Craiova si mai sta un pic prin Oradea. Aspect e ce trebuie, tinerica,slim , bruneta, cu niste sani mari bestiali, de fata mare. Accepta pozitii,draguta,sociabila, putin retinuta, probabil fiind la prima intalnire. Mi-a zis ca a mai avut clienti care i-au zis ca posteaza pe forum dar se pare ca nu au facut-o.

on 9

np 9

gfe 7- lipsa FK

aspect  9

halat 150 30 min, nu s-a uitat la ceas,nu m-am simtit grabit

De revenit eu zic ca da, merita, raportul calitate pret fiind unul corect.

 

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

salutare.vizitat domnisoara.sunat pe nr. ajuns in 10 min.este tinara  ,e draguta,putin are buzele siliconate,dar nu in exces si are niste sani bestiali.luat 1 fin on np. cadou 150 .,fata este incepatoare dar asculta de cerintele clientului.oral face pana o opresti nu se opreste ea dupa 2 -3 minute ca altele .per total am plecat multumit de servicii.note o sa i dau 8 pe linie si 9 pt normal.fata e ok desi zice ca o fin e 20 de min poate sa treaca 30 ca nu se uitabla ceas si nu te grabeste.dtd cam 25 min.spor la toata lumea.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 5 ore, kryskry a spus:

salutare.vizitat domnisoara.sunat pe nr. ajuns in 10 min.este tinara  ,e draguta,putin are buzele siliconate,dar nu in exces si are niste sani bestiali.luat 1 fin on np. cadou 150 .,fata este incepatoare dar asculta de cerintele clientului.oral face pana o opresti nu se opreste ea dupa 2 -3 minute ca altele .per total am plecat multumit de servicii.note o sa i dau 8 pe linie si 9 pt normal.fata e ok desi zice ca o fin e 20 de min poate sa treaca 30 ca nu se uitabla ceas si nu te grabeste.dtd cam 25 min.spor la toata lumea.

Bravooooooo!

 

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna! Vizitat pe domnisora...

Locatie: Onestilor, apartament curat totul parea ok, la baie nu am fost pentru ca am facut dus inainte acasa.

Atitudine: Nu am fost servit cu ceva de baut, poftit direct in dormitor. Dar in rest nimic de reprosat, fata e draguta vorbareata, zambeste frumos.

Aspect: Foarte frumoasa si la fata si la corp. Are acid in buze, e tanara cu un corp slim bine proportionat. Iar colegi care au spus ca are sani bestiali nu au exagerat deloc. Are niste sani fenomenali naturali,fermi si destul de mari pentru corpul ei.      

ON: Fara atentie la zone. Se ocupa numai cu capul, e placut isi face efectul dar nimic extraordinar, nu s-a oprit pana nu am cerut eu. 

NP: Sta cuminte cum vrei, nu comenteaza dar nici nu se implica prea mult. Un plus ca nu a folosit lubrificant. Nu te grabeste dar cum am terminat si am iesit din ea, deja era cu telefonu in mana si se uita la un video cu sunetul dat la max. pe youtube sau nu stiu unde, probabil era foarte important si nu putea sa astepte inca 2 min. pana plec.🤔😂 

Igiena: Curata, epilata cu un miros placut, botu nu am bagat dar totul parea in regula...

De revenit: DA                     ca si aspect e pe gustul meu si are o atitudine in mare parte ok...

De recomandat: DA           numai sa nu va asteptati la GFE, fata nu-si pierde timpul cu asa ceva... 

Cadou: 150/300 

Daca am inteles bine maine pleaca sau e ultima zii si revine in data de 20...

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 2540
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

sexdoll ... prima chestie care mi-a venit in cam cand am fost peste ea (misionar)... "deci asta e senzatia sa futi o papusa de 3000 de lei de pe alliexpres" .... servicii mediocre... on, banal, np, destul de oke, la inceput mi-a zis "mai incet" dar dupa am dat mai tare ai nu a zis nimic... pentru amatorii de slim, e ceva dumnezeiesc... cum am zis, papusa!!! 😅 

nu are rost sa intru in detalii... 150lei/fin, on, np, cob ... nu pare sa te grabeasca, daca te incadrezi in 20 de min 😅 

 

recomand: doar pt amatorii de slim... revin: in lipsa de altceva da!! (e mega frumoasa) 

 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Eu nu stiu de unde scot unii niste aberatii...

Locatie p1 onestilor

150 nr on+np

Oral un 5 minute... Dupacea action

Np nu comenteaza, schimba pozitii, este ok

Fata are experienta in domeniul.

Mai creola, slim, sani maricei, frumoasa.

De recomandat?

Merge, nimic wow. Dar este frumoasa.

Overall 7,5

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator usersecret
Reputație: 0
Acum 4 ore, michenase a spus:

Eu nu stiu de unde scot unii niste aberatii...

Locatie p1 onestilor

150 nr on+np

Oral un 5 minute... Dupacea action

Np nu comenteaza, schimba pozitii, este ok

Fata are experienta in domeniul.

Mai creola, slim, sani maricei, frumoasa.

De recomandat?

Merge, nimic wow. Dar este frumoasa.

Overall 7,5

Este de culoare?... 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...