Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Monte Carlo
  • Oras:Monte Carlo

Incitat de pozele ei, vizitat Ana și acolo, excitat de felul ei de a fi și de cum arată în realitate, este superbă, am fost terminat de 2 ori la NP în balonaș, se mișcă extraordinar în “instrument”, ambele acțiuni începute cu OP unde o suge fantastic, nota 10+ la toate capitolele pentru Ana. De revenit mereu, de recomandat cu căldură!

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0728431580
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0728431580
  • Oras:Brasov

Disponibile pentru programări pana la 01:00

sâmbăta este ultima zi în orașul vostru:(

Împreună sau individual

pozitii simultane, sarutari corporale, oral dublu, facesitting+oral 

 

IMG-20230706-WA0011.jpg

  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0728431580
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0728431580
  • Oras:Brasov
Acum 9 ore, leonidas69 a spus:

Incitat de pozele ei, vizitat Ana și acolo, excitat de felul ei de a fi și de cum arată în realitate, este superbă, am fost terminat de 2 ori la NP în balonaș, se mișcă extraordinar în “instrument”, ambele acțiuni începute cu OP unde o suge fantastic, nota 10+ la toate capitolele pentru Ana. De revenit mereu, de recomandat cu căldură!

Multu tare pentru vizita și recenzie🤗❣️

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0728431580
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0728431580
  • Oras:Brasov
Acum 20 ore, Ana1270 a spus:

Disponibile pentru programări pana la 01:00

sâmbăta este ultima zi în orașul vostru:(

Împreună sau individual

pozitii simultane, sarutari corporale, oral dublu, facesitting+oral 

 

IMG-20230706-WA0011.jpg

🥰

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Azi am fost in vizita la Ana, o alegere perfecta !!!
Modalitate contact: Whatsapp 10. Raspuns imediat cu toate detaliile necesare. Cerut confirmare cu 1 ora inainte.
Locatia 10: zona Coresi, foarte aproape. Apartament curat, aerisit, 2 camere, baie curata cu tot ce vrei, pat mare. TV pe muzica, semiintuneric dar nu foarte pregnant.
Atitudine: 10. Intampinat dupa usa in bikini negri si pe tocuri 👠👠 de 15-20 cm si cu 1,67 undeva spre 1.85 sau peste, foarte zambareata si dezinvolta de zici ca ma cunostea deja. Se prezinta repede, ma pofteste inauntru, socializam putin, numai glume si buna dispozitie, te face ea pe tine sa razi. M-a si facut de nu m-am prins, e tare  🤣🤣🤣. Ma intreaba daca vreau la baie intru putin pt refresh si apoi in dormitor repede ca eram foarte nerabdator.
Aspect: Chip 9,. Corp 10.  Oval frumos al fetei, ochii negri frumosi, par negru, lung, slim, picioare lungi si drepte, mijloc foarte fain, sani medii spre maricei, destul de fermi cu textura foarte buna, placuti la atingere. Ce mai, arata bine tare vrei sa i-o tragi de cum o vezi.
ON:10  Ma intreaba daca sa pastreze sau nu 👠👠Incepe cu sarutari pe corp de la gat in jos, se atinge cu sanii de tine, f. fain,  se unduieste ca o felina 🐆, saruta 💋 pe corp ff placut si senzual, ajunge la zona sensibila 🍌🥚, saruta 💋peste tot, o ia usor si soft in gura, trece la ornamente 🥚pe care le 💋👅 gentil, arunca si cate o 👁, iar se duce de la gat spre in jos cu 💋 timp in care o ia putin si usor in hand job, vine iar jos langa si la🥚, ajunge din nou la 🍌 si o ia din ce in ce mai tare si repede cu deep adinc in gat de simti tot..., cu ceva gag si o tine destul de mult acolo, deep repetat de 3 ori, dupa care incepe iar cu miscari rapide cu saliva 💦 si cu fond sonor foarte placut. O se alta senzatie f. placuta e ca este fierbinte 🔥 in gurita Ce mai oral de senzatie. Face cat vrei pana o opresti.
NP 10. Cer pe la spate in pat. Senzatie, 🍑 stramta si scurta, intra putin greu deja a dat cu lubrifiant dar cred ca a fost degeaba pt ca dupa ce intra aluneca f greu, dau usor destul de mult ca nu mergea altfel, dar senzatie e f buna, dupa care aluneca din ce in ce mai bine dar stransoarea e la fel de tare pe toata lungimea si cursa si pot sa dau din ce in ce mai repede. Se unduieste din corp in toate felurile, cand cu umerii f. jos lipiti de cearceaf, cand se ridica de umeri in sus cu spatele arcuit perfect si fundul in sus, picioarele in lateral, lipite de ale mele...senzatie, se vede si f. fain cum se muleaza pe ciocan. Ce mai poate sa stea oricum o pui, o adevarata felina 🐆. Gemete usoare si placute cat sa te incite maxim. Am dat asa minute bune de nu imi venea deloc sa ma opresc dar vroiam sa schimb. Si ii cer sa stea pe burta cu fundul in sus, pune si o perna sub burta. Iar intra greu, strans tare de simti toti peretii, putin mai umeda acum 💦, aluneca foarte fain, tine fundul sus tare si ferm, dau binisor si aici cateva minute cu gemete nu foarte vocale si placute auzului. Cer si misionar, la fel super senzatie, ii pun picioarele cum vreau se muleaza perfect, ii asez picioarele sus lipite pe piept si dau asa binisor, la fel foarte strans, se simte tot. Am senzatia si ca ii place sa-ti intretina placerea. Ridica capul si mi se uita in 👀, senzatie placuta. Dau din ce in ce mai tare cateva minute si asta e. Dupa finalizare sta acolo cu tine pana te retragi. O 🍑 de nota 11, rar mai gasesti asa ceva.
Igiena 10.
GFE: nu notez
, fara FK.

Amenda: 200 RON inmanati la final.
Actiunea 20 de minute cu tot cu ON. Nu m-a grabit cu nimic, m-am simtit f. bine. DTD 30 min.
E de luat 1 ora la ce actiune iti poate oferi, pacat ca n-am stiut.

De recomandat: Fara indoiala. 
De revizitat: Permanent, doar ca ...ne paraseste.  

Te pup 😘😘😘 Ana si iti multumesc !!!

Ciocane tari la toti va doresc !!!

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0728431580
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0728431580
  • Oras:Brasov
Acum 23 ore, Ana1270 a spus:

Bună dimii

Dispo pentru programări pana la 01:00

Disponibile si pentru threesome @Alisa_Maria

suntem disponibile pana mâine inclusiv  

IMG-20230707-WA0000.jpg

Hello, dragilor!

Ultima zi la voi:(

disponibila pentru programari pana la 22:00

Disponibile și pentru threesome @Alisa_Maria

  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0728431580
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0728431580
  • Oras:Brasov
Acum 16 ore, Driller10 a spus:

Azi am fost in vizita la Ana, o alegere perfecta !!!
Modalitate contact: Whatsapp 10. Raspuns imediat cu toate detaliile necesare. Cerut confirmare cu 1 ora inainte.
Locatia 10: zona Coresi, foarte aproape. Apartament curat, aerisit, 2 camere, baie curata cu tot ce vrei, pat mare. TV pe muzica, semiintuneric dar nu foarte pregnant.
Atitudine: 10. Intampinat dupa usa in bikini negri si pe tocuri 👠👠 de 15-20 cm si cu 1,67 undeva spre 1.85 sau peste, foarte zambareata si dezinvolta de zici ca ma cunostea deja. Se prezinta repede, ma pofteste inauntru, socializam putin, numai glume si buna dispozitie, te face ea pe tine sa razi. M-a si facut de nu m-am prins, e tare  🤣🤣🤣. Ma intreaba daca vreau la baie intru putin pt refresh si apoi in dormitor repede ca eram foarte nerabdator.
Aspect: Chip 9,. Corp 10.  Oval frumos al fetei, ochii negri frumosi, par negru, lung, slim, picioare lungi si drepte, mijloc foarte fain, sani medii spre maricei, destul de fermi cu textura foarte buna, placuti la atingere. Ce mai, arata bine tare vrei sa i-o tragi de cum o vezi.
ON:10  Ma intreaba daca sa pastreze sau nu 👠👠Incepe cu sarutari pe corp de la gat in jos, se atinge cu sanii de tine, f. fain,  se unduieste ca o felina 🐆, saruta 💋 pe corp ff placut si senzual, ajunge la zona sensibila 🍌🥚, saruta 💋peste tot, o ia usor si soft in gura, trece la ornamente 🥚pe care le 💋👅 gentil, arunca si cate o 👁, iar se duce de la gat spre in jos cu 💋 timp in care o ia putin si usor in hand job, vine iar jos langa si la🥚, ajunge din nou la 🍌 si o ia din ce in ce mai tare si repede cu deep adinc in gat de simti tot..., cu ceva gag si o tine destul de mult acolo, deep repetat de 3 ori, dupa care incepe iar cu miscari rapide cu saliva 💦 si cu fond sonor foarte placut. O se alta senzatie f. placuta e ca este fierbinte 🔥 in gurita Ce mai oral de senzatie. Face cat vrei pana o opresti.
NP 10. Cer pe la spate in pat. Senzatie, 🍑 stramta si scurta, intra putin greu deja a dat cu lubrifiant dar cred ca a fost degeaba pt ca dupa ce intra aluneca f greu, dau usor destul de mult ca nu mergea altfel, dar senzatie e f buna, dupa care aluneca din ce in ce mai bine dar stransoarea e la fel de tare pe toata lungimea si cursa si pot sa dau din ce in ce mai repede. Se unduieste din corp in toate felurile, cand cu umerii f. jos lipiti de cearceaf, cand se ridica de umeri in sus cu spatele arcuit perfect si fundul in sus, picioarele in lateral, lipite de ale mele...senzatie, se vede si f. fain cum se muleaza pe ciocan. Ce mai poate sa stea oricum o pui, o adevarata felina 🐆. Gemete usoare si placute cat sa te incite maxim. Am dat asa minute bune de nu imi venea deloc sa ma opresc dar vroiam sa schimb. Si ii cer sa stea pe burta cu fundul in sus, pune si o perna sub burta. Iar intra greu, strans tare de simti toti peretii, putin mai umeda acum 💦, aluneca foarte fain, tine fundul sus tare si ferm, dau binisor si aici cateva minute cu gemete nu foarte vocale si placute auzului. Cer si misionar, la fel super senzatie, ii pun picioarele cum vreau se muleaza perfect, ii asez picioarele sus lipite pe piept si dau asa binisor, la fel foarte strans, se simte tot. Am senzatia si ca ii place sa-ti intretina placerea. Ridica capul si mi se uita in 👀, senzatie placuta. Dau din ce in ce mai tare cateva minute si asta e. Dupa finalizare sta acolo cu tine pana te retragi. O 🍑 de nota 11, rar mai gasesti asa ceva.
Igiena 10.
GFE: nu notez
, fara FK.

Amenda: 200 RON inmanati la final.
Actiunea 20 de minute cu tot cu ON. Nu m-a grabit cu nimic, m-am simtit f. bine. DTD 30 min.
E de luat 1 ora la ce actiune iti poate oferi, pacat ca n-am stiut.

De recomandat: Fara indoiala. 
De revizitat: Permanent, doar ca ...ne paraseste.  

Te pup 😘😘😘 Ana si iti multumesc !!!

Ciocane tari la toti va doresc !!!

Multu tare pentru vizita și recenzie❣️

Ma bucur ca te ai simțit bine 🥰

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:less than a mile away
  • Oras:less than a mile away

Acum 2 luni am fost într-o mini excursie în Brașov și am zis sa cunosc "fauna". M-am oprit la @Ana1270 și bine am făcut. Nu o sa dau note și nu o sa va povestesc detaliat, ci doar câteva impresii și o imagine cu care am rămas.

Am plătit pentru 1 ora, nu mai știu exact prețul. Este vorbăreață și te întreabă chestii ca să se simtă bine în preajma ta. Are și simțul umorului. Mi-a făcut câteva scheme din vorbe și "m-a întors ca la Ploiești".

Suge puța cu implicare, face ce și ce DT, depinde ce ai la purtător, te pupă, te linge, îi place să o atingi. Apoi, geme frumos când o fuți. Nu vrea să o pupi și întoarce capul. Dar te lasă să o pupi pe gât și pe la ureche. Este docila și accepta diverse poziții. 

Am rămas cu o imagine de neprețuit de la numărul 2. O țineam cu picioarele în sus și în timp ce îi dădeam adânc la buci, ea gemea de placere și când buzele se atingeau de genunchi ei, încerca să își muște genunchii de placere. Așa da! Femeie calumea. Era cu mine acolo, îi plăcea să o fut.

Am încercat să mă programez și a doua zi la ea, dar nu mi-a mai răspuns. Probabil că am futut-o prea bine 🥴

@Ana1270 este de neratat. Se retrage din Brașov sau definitiv? 

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:less than a mile away
  • Oras:less than a mile away
21 minutes ago, JamesHunt said:

A spus ca pleacă din țară. O mare pierdere pentru noi. 

Vai! idepulame! Chiar nu merită străinezii să fută o asemenea femeie. Probabil a supărat-o cineva. @Ana1270 întoarce-te dragă acasă. Vino la Buc. Stai mai relax în țara ta. 

  • Like 1
  • Trist 1
Link spre comentariu

  • Oras:Traveling
  • Oras:Traveling
On 7/8/2023 at 2:29 PM, Ana1270 said:

Multu tare pentru vizita și recenzie❣️

Ma bucur ca te ai simțit bine 🥰

@Alisa_Maria si @Ana1270 perdere pentru brasov dar din ce am inteles au plecat in afara. Am fost la threesome si la ele separat si acel oral cu zgomote si atentia cand e threesome e frumos. 

Daca revin sunt inapoi client.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...