Sari la conținut

Evelina Braila 0722412684


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Noua in oras evelina Braila - Matrimoniale - Publi24.ro

Salut ! Azi am ajuns si eu la Evelina . Trebuia sa ne vedem de cateva luni , dar din diferite motive nu ne-am sincronizat . Acum am reusit si bine am facut . Locatia - pe Calea Galati, zona centrala , curata , baia cu hidromasaj , nota 10 . Evelina m-a intampinat vesela si binedispusa. Mi-a placut imediat jovialitatea ei si faptul ca se face extrem de placuta inca inainte de a incepe partida de sex propriu-zis . Dupa dusurile de improspatare reciproce , actiunea a inceput  prin surprindere , Evelina trantindu-ma in pat si aplicandu-mi un DT impecabil. M-a surprins mai mult decat placut . A urmat in continuare un oral de mare clasa , lins pula pe lungime , pe capul pulii doar, DT in valuri, lins oua , alternand si cu un 69 foarte placut, mai aveam un pic si explodam , asa incat a apucat repede un prezervativ , l-a aplicat pe pula si am inceput s-o fut in pozitia umeri - craci . dupa care am intors-o pe la spate si am finalizat in prezervativ. Excelent numar ! A fost o alegere extrem de inspirata. Note : Fata - 10 , frumusica , ochi mari expresivi ; Corp - 10 , atletica , inaltuta , craci lungi , cur super frumos ; Oral - 10 + , neprotejat , impecabil , DT adevarat , plus eye-contact permanent ! ; Normal - 10 , stramta , contre , se implica; GFE - 10!! Igiena - 10 , curata , impecabil . Halatul - 100 RON 1 finalizare fara graba . O recomand din plin si personal , cred ca imi voi face abonament . Multumesc mult Evelina pentru tot ! O zi buna va doresc !

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0790645552
  • Oras:Braila
  • Telefon: 0790645552
  • Oras:Braila
Acum 18 ore, davidtraian a spus:

Noua in oras evelina Braila - Matrimoniale - Publi24.ro

Salut ! Azi am ajuns si eu la Evelina . Trebuia sa ne vedem de cateva luni , dar din diferite motive nu ne-am sincronizat . Acum am reusit si bine am facut . Locatia - pe Calea Galati, zona centrala , curata , baia cu hidromasaj , nota 10 . Evelina m-a intampinat vesela si binedispusa. Mi-a placut imediat jovialitatea ei si faptul ca se face extrem de placuta inca inainte de a incepe partida de sex propriu-zis . Dupa dusurile de improspatare reciproce , actiunea a inceput  prin surprindere , Evelina trantindu-ma in pat si aplicandu-mi un DT impecabil. M-a surprins mai mult decat placut . A urmat in continuare un oral de mare clasa , lins pula pe lungime , pe capul pulii doar, DT in valuri, lins oua , alternand si cu un 69 foarte placut, mai aveam un pic si explodam , asa incat a apucat repede un prezervativ , l-a aplicat pe pula si am inceput s-o fut in pozitia umeri - craci . dupa care am intors-o pe la spate si am finalizat in prezervativ. Excelent numar ! A fost o alegere extrem de inspirata. Note : Fata - 10 , frumusica , ochi mari expresivi ; Corp - 10 , atletica , inaltuta , craci lungi , cur super frumos ; Oral - 10 + , neprotejat , impecabil , DT adevarat , plus eye-contact permanent ! ; Normal - 10 , stramta , contre , se implica; GFE - 10!! Igiena - 10 , curata , impecabil . Halatul - 100 RON 1 finalizare fara graba . O recomand din plin si personal , cred ca imi voi face abonament . Multumesc mult Evelina pentru tot ! O zi buna va doresc !

 

Cum ai povestit aici  parca ai Fi "barbasu" care Ii face reclama sa faca ceva bani.!! Sau un apropiat de  Al ei.! Si 100 Ron  aia spun ceva.!!!.preaulte tia facut pentru 100.!!!

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator DARIUSTHE3RD
Reputație: 0
Acum 5 ore, acidburn37 a spus:

Cum ai povestit aici  parca ai Fi "barbasu" care Ii face reclama sa faca ceva bani.!! Sau un apropiat de  Al ei.! Si 100 Ron  aia spun ceva.!!!.preaulte tia facut pentru 100.!!!

 

Are și colegă,dar sunt pe super fastfuck😁😁😁

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

E pusa pe graba grav , nu face oral adânc va spun eu dar accepta finalizare orala , este înaltă nu e cine știe ce la corp , are curul drept , nu e ceva care sa te dea pe spate

Link spre comentariu
  • Telefon: 0790645552
  • Oras:Braila
  • Telefon: 0790645552
  • Oras:Braila
Acum 21 ore, Trontas a spus:

E pusa pe graba grav , nu face oral adânc va spun eu dar accepta finalizare orala , este înaltă nu e cine știe ce la corp , are curul drept , nu e ceva care sa te dea pe spate

Le stiu pe amandoua de pe retelele de socializare prin sincronizare contacte.! Au copii...barbatii etc .umbla amandoua cam peste tot !!!.le am vazut pe Mai multe judete.! Le am abordat pe amandoua la tlf anu trecut in Vara credeam CA face total. Servici normale.! Una Este A D   si una S (ceva de genu asta )cea blonda.!!! Mai bine arata cealalta bruneta fata de blonda.!blonda e prea mare in volum. Daca cautati le gasiti pe nimfomane pe Mai multe judete. Schimba tlf Des.!

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 4 ore, acidburn37 a spus:

 

Nu ai voie sa lași identitati oamenilor aici  încalci regulile forumului!cum noi nu avem voie sa divulgăm identitate ta nici tu nu ai voie. Rog un moderator sa se ocupe de acest comentariu.mulțumesc!

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 4 ore, acidburn37 a spus:

 

Tu acidburb Informează-te mai bine de politica de securitate a site-ului ! @pisicutste rog șterge comentariul pentru ca sa divulgat o idientitate ai nu este corect! Mulțumesc!

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 19 ore, Trontas a spus:

E pusa pe graba grav , nu face oral adânc va spun eu dar accepta finalizare orala , este înaltă nu e cine știe ce la corp , are curul drept , nu e ceva care sa te dea pe spate

Sincer chiar îmi pare rău dar finalizări orale chiar nu fac este urat sa spui anumite chestii despre o persoana astea se numesc răutăți

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Chiar nu fac crezi ca îmi era Rușine sa spun ca da practic anumite servici chiar nu fac in trecut am încercat dar nu am putut sa fac așa ceva nu este pentru mine.chiar îmi pare rău ca ai o părerea aiurea de mine

Link spre comentariu
  • Telefon: 0769235011
  • Oras:Braila
  • Telefon: 0769235011
  • Oras:Braila
Acum 13 minute, Mari2400 a spus:

Chiar nu fac crezi ca îmi era Rușine sa spun ca da practic anumite servici chiar nu fac in trecut am încercat dar nu am putut sa fac așa ceva nu este pentru mine.chiar îmi pare rău ca ai o părerea aiurea de mine

Buna Mari, ai putea enumera serviciile si tarifele.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Sigur cu mare plăcere😘

este 100 fin

ora 200

servicile

Oral protejat sau neprotejat depinde cum dorește clientul masaj de relaxare sărutări corporale 69 diferite poziții fantezi cu anumite limite sex între sâni mângâieri😘😘😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0769235011
  • Oras:Braila
  • Telefon: 0769235011
  • Oras:Braila
Acum 1 oră, Mari2400 a spus:

Sigur cu mare plăcere😘

este 100 fin

ora 200

servicile

Oral protejat sau neprotejat depinde cum dorește clientul masaj de relaxare sărutări corporale 69 diferite poziții fantezi cu anumite limite sex între sâni mângâieri😘😘😘

Multumesc.

Link spre comentariu

Am fost si eu la ea in decembrie  este o fata de nota 10 si foarte simpatica chiar daca am venit tarziu tot binedispusa era arata bine oralul foarte bun 2 pozitii excelente si finalizarea intre sani..recomand

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
La 08.05.2022 la 12:25, acidburn37 a spus:

Au plecat amandoua la alba iulia .! 

Serios doar păreri de rău aud aici de mine nu știam ca și la Craiova sunt rău văzută eu chiar m-am uitat pe Craiova și ni am văzut nimic este bine ca știți voi și io nu dat nu înțeleg ce aveti fraților cu mine 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0790645552
  • Oras:Braila
  • Telefon: 0790645552
  • Oras:Braila
La 08.05.2022 la 23:23, hunterwhore a spus:

Care e cealalta???  Ca Evelina nu e preea bine vazuta la Craiova..😄....si da, anuntul Evelinei este pe Alba

Prietenia ei .!!!bruneta cu tatuaju pe piept.!eu ma uit pe general si le vad pe amandoua pe Mai multe judete .! Nu am nimic cu tine !.Mai tinem evidenta cum ai spus.! Mai ajut comunitatea cu informati.!!! 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...