Sari la conținut

0746705833 Alinaaaaaaa


Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Am revenit la @Alinaaaaaaa astăzi si a fost cum ma asteptam.😇

Am facut programare WhatsApp confirmată de ambele parti si a respectat si ora.

Am ajuns la ea m-a așteptat  in ținuta din poza pe care a pus o ea, am stat cu ea putin la vorba, 4-5 minute am facut un dus amandoi, si dupa mi a facut un masaj, si am inceput treaba. Este o fata care ma surprinde zilnic si nu ma mira treaba asta, infine 😇 !

Note: ON/ 10+

NP/ 10+

Igiena/ 10 +

Baia curată, prosoapele curate, totul ca la carte ! 😇

O finalizare - 150 !

De revenit cu drag ! 🥰

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746705833
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0746705833
  • Oras:Iasi
Acum 18 minute, Makavelii a spus:

Am revenit la @Alinaaaaaaa astăzi si a fost cum ma asteptam.😇

Am facut programare WhatsApp confirmată de ambele parti si a respectat si ora.

Am ajuns la ea m-a așteptat  in ținuta din poza pe care a pus o ea, am stat cu ea putin la vorba, 4-5 minute am facut un dus amandoi, si dupa mi a facut un masaj, si am inceput treaba. Este o fata care ma surprinde zilnic si nu ma mira treaba asta, infine 😇 !

Note: ON/ 10+

NP/ 10+

Igiena/ 10 +

Baia curată, prosoapele curate, totul ca la carte ! 😇

O finalizare - 150 !

De revenit cu drag ! 🥰

Te pup😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
7 hours ago, Alinaaaaaaa said:

Disponibilă pana la ora 22.00😘

Snapchat-1269946608.jpg

Revizitată în această seară nici numai știu a câta oară această zeiță!
Foarte tânară, proaspătă, cu ochi foarte frumoși, brunetă și niște buze criminale. Pe mine m-a cucerit: finuță, modestă, dornică să îți fie pe plac. Pozele vorbesc de la sine!
Stimabila tânără, frumușică, un corp frumos, cu o igienă impecabilă și cu o pasărică de vis.
Media notelor: 10+
În concluzie, dacă vă plac fetele fresh, fără fițe și dacă vă comportați cu ea așa cum trebuie, e o alegere buna. 
De revenit: Ori de câte ori voi avea ocazia!

Mulțumesc @Alinaaaaaaa!

  • Like 2
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746705833
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0746705833
  • Oras:Iasi
Acum 58 minute, Raducucu a spus:

Revizitată în această seară nici numai știu a câta oară această zeiță!
Foarte tânară, proaspătă, cu ochi foarte frumoși, brunetă și niște buze criminale. Pe mine m-a cucerit: finuță, modestă, dornică să îți fie pe plac. Pozele vorbesc de la sine!
Stimabila tânără, frumușică, un corp frumos, cu o igienă impecabilă și cu o pasărică de vis.
Media notelor: 10+
În concluzie, dacă vă plac fetele fresh, fără fițe și dacă vă comportați cu ea așa cum trebuie, e o alegere buna. 
De revenit: Ori de câte ori voi avea ocazia!

Mulțumesc @Alinaaaaaaa!

Mulțumesc mult și te mai aștept 😍🥰😘

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752785456
  • Oras:Iași
  • Telefon: 0752785456
  • Oras:Iași

Salutari, am revizitat posesoarea topicului și îmi mențin părerea și notele cu un plus la atitudine/GFE îmbunătățit 😊😊😊

Clar de revenit

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746705833
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0746705833
  • Oras:Iasi
Acum 2 ore, Pyrodraik a spus:

Salutari, am revizitat posesoarea topicului și îmi mențin părerea și notele cu un plus la atitudine/GFE îmbunătățit 😊😊😊

Clar de revenit

Te pup😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746705833
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0746705833
  • Oras:Iasi

Bună sunt disponibilă pana la ora 22.00 va pup😘😘😘

●O să mai pun odată lista de preturi și servicii (din cauza ca le am pe la început ,si sa fie mai usor de gasit 😁). 

☆Ca și prețuri: 

•150 finalizarea (30 min) 

•250( 1h) 

♡Servicii:

•oral protejat / neprotejat în funcție de igiena 

•normal protejat

•diferite poziții (69)

•sarutari corporale + alte mici fantezii

•masaj de relaxare. 

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 3 minute, Alinaaaaaaa a spus:

Bună sunt disponibilă pana la ora 22.00 va pup😘😘😘

●O să mai pun odată lista de preturi și servicii (din cauza ca le am pe la început ,si sa fie mai usor de gasit 😁). 

☆Ca și prețuri: 

•150 finalizarea (30 min) 

•250( 1h) 

♡Servicii:

•oral protejat / neprotejat în funcție de igiena 

•normal protejat

•diferite poziții (69)

•sarutari corporale + alte mici fantezii

•masaj de relaxare. 

Bună Alina în weekend  lucrezi? 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746705833
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0746705833
  • Oras:Iasi
1 oră în urmă, smecher123456789 a spus:

Bună Alina în weekend  lucrezi? 

☆Bună sunt de luni pana sâmbătă doar ca sâmbăta e un program mai scurt stau pana la un 16.00 /17.00 maxim. 

☆Luni-vineri 12.30 pana la 22.00 pentru alte detalii scrie-mi pe whatsapp sau sună-mă te pup 😘

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator Gigel4562
Reputație: 0

Salut baieti, am trecut si eu pragul Alinei acum 2 zile.

Mai intai de toate vreau sa va zic ca nu prea am avut eu asa mare chef de sex, dar am zis sa merg asa ca na stau in zona. 

Am ajuns la fata locului, mi-a deschis usa frumusel :) si m a primit inauntru.

Fata arata binisor, dar sincer sa fiu ma asteptam sa arate mai bine...mi-am imaginat-o putin altfel la fata din pozele de aici. E bruneta...are cateva alunite pe fata, cel mai probabil e de etnie...nu va ganditi ca e o tiganca de aia mahalagioaica...ca nu e, cel putin cu clientii :)) are si un catel dragut. M-a servit si cu un pahar de apa, am mers si la dus, prosop curat cel mai probabil. Putin cam ud in baie ca abia iesise de la dus :)) dar asta nu e nicio problema.

in fine, trec la note.

oral: 9 as zice, mi a placut mult de tot ca se misca prin mai multe parti cu fata si vedeam din mai multe unghiuri. Problema a fost ca din cand in cand i am simtit dintii, nu foarte tare...de asta si dau 9

normal: 10, are o pozitie a iei in care sta pe varfuri ce e foarte faina, se vede bine cum intra in ea, am schimbat 2-3 pozitii, totul ok :) mi a placut.

gfe: as zice 10, dar as da 9 :)) parca a vorbit prea mult :)) ca si cum ne am fi cunoscut. A fost ok nu zic ca nu, dar parca prea multe detalii.

aspect: plinuta, mai slabuta decat roxana bbw, cum imi place mie...as zice 65kg la 1.65cm (cu aproximație)

achitat 150 lei.

cam atat am de zis, merita sa faci o vizita la ea. Cum am spus mai sus...nu am avut eu asa mare chef (ca facusem sex inainte cu 1-2 seri cu a mea) nu aveai 00 umflate sau ceva 😂...si de asta probabil ca pe ici pe colo nu am dat 10. Probabil daca eram eu mai horny...as fi dat 10 la tot mai putin oral unde ramane 9 (dar felul cum se vedea era de 20).

ne revedem lunile viitoare Alina te pup.

 

 

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746705833
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0746705833
  • Oras:Iasi
Acum 10 ore, Gigel4562 a spus:

Salut baieti, am trecut si eu pragul Alinei acum 2 zile.

Mai intai de toate vreau sa va zic ca nu prea am avut eu asa mare chef de sex, dar am zis sa merg asa ca na stau in zona. 

Am ajuns la fata locului, mi-a deschis usa frumusel :) si m a primit inauntru.

Fata arata binisor, dar sincer sa fiu ma asteptam sa arate mai bine...mi-am imaginat-o putin altfel la fata din pozele de aici. E bruneta...are cateva alunite pe fata, cel mai probabil e de etnie...nu va ganditi ca e o tiganca de aia mahalagioaica...ca nu e, cel putin cu clientii :)) are si un catel dragut. M-a servit si cu un pahar de apa, am mers si la dus, prosop curat cel mai probabil. Putin cam ud in baie ca abia iesise de la dus :)) dar asta nu e nicio problema.

in fine, trec la note.

oral: 9 as zice, mi a placut mult de tot ca se misca prin mai multe parti cu fata si vedeam din mai multe unghiuri. Problema a fost ca din cand in cand i am simtit dintii, nu foarte tare...de asta si dau 9

normal: 10, are o pozitie a iei in care sta pe varfuri ce e foarte faina, se vede bine cum intra in ea, am schimbat 2-3 pozitii, totul ok :) mi a placut.

gfe: as zice 10, dar as da 9 :)) parca a vorbit prea mult :)) ca si cum ne am fi cunoscut. A fost ok nu zic ca nu, dar parca prea multe detalii.

aspect: plinuta, mai slabuta decat roxana bbw, cum imi place mie...as zice 65kg la 1.65cm (cu aproximație)

achitat 150 lei.

cam atat am de zis, merita sa faci o vizita la ea. Cum am spus mai sus...nu am avut eu asa mare chef (ca facusem sex inainte cu 1-2 seri cu a mea) nu aveai 00 umflate sau ceva 😂...si de asta probabil ca pe ici pe colo nu am dat 10. Probabil daca eram eu mai horny...as fi dat 10 la tot mai putin oral unde ramane 9 (dar felul cum se vedea era de 20).

ne revedem lunile viitoare Alina te pup.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Te pup 😘 ( treaba cu etnia nu e 🤣🤣🤣nu am treaba asa sunt eu ma creola) si te mai aștept poate data viitoare și oralul va fi tot de 10 😁

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
11 hours ago, Alinaaaaaaa said:

Disponibilă pana la ora 22.00❤️

Revizitată azi la sfârșit de program... 😇

Mulțumesc pentru momentele frumoase petrecute împreună 😘 știi să te faci remarcată! Așa caracter mai rar 🥰

Sincer am câștigat o prietenă din toate vizitele mele!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau
La 23.06.2022 la 13:58, codex2 a spus:

S-a facut putin(mai mult)rebranding. Am intrebat-o ce varsta are, a stat putin pe ganduri, apoi a zis “23”.

In realitate, insa are undeva pe la 37 de ani si e veche pe forum.

 

Esti praf coaie..... In primul rand uite te la tatuaje...... 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...