Sari la conținut

Fotograf Timisoara


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731214515
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0731214515
  • Oras:Timisoara

Buna seara !

 

Practic fotografia de 3 ani de zile, locuiesc in Timisoara si sunt foarte pasionat de munca mea. Imi place perfectiunea, astfel incat intotdeauna incerc imposibilul pentru a obtine cele mai bune fotografii pt dumneavoastra. Sunteti mai mult decat binevenite doamnelor daca aveti nevoie de un fotograf pentru a va pune in calitate frumusetea. Sedintele foto se vor tine in locatia voastra sau intr-o camera de hotel.
Sedinte foto: Nud-Budoir sau pentru promovarea voastra. 

La nevoie pot da poze de la o sedinta foto in privat pe whatsap 0731214515

Preturi incepand de la 200 lei (minim 40 fotografii editate) sau serviciu contra serviciu.

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 32514
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 14 ore, A0YMUS a spus:

 

Preturi incepand de la 200 lei (minim 40 fotografii editate) sau serviciu contra serviciu.

 

Off,off....iar o sa ne trezim cu o serie de fete care in poze vor arata intr-un fel iar la ușa......🙈 

Dar , măcar tu ai oferit și variante de plată 😂😂

  • Like 4
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731214515
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0731214515
  • Oras:Timisoara
Acum 7 ore, 22leon a spus:

Off,off....iar o sa ne trezim cu o serie de fete care in poze vor arata intr-un fel iar la ușa......🙈 

Dar , măcar tu ai oferit și variante de plată 😂😂

Au si a 3-a posibiliatate. Timp pentru timp, atat timp cat pot folosi si eu acele poze pentru promovarea serviciului meu.

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

E clar ca tipul este o gluma printre fotografi. Sunt sigur ca face asta în speranța că poate poate prinde și el ceva. Nici un fotograf care se respecta nu face chestii de genul. Sunt absolut sigur ca livrează un produs mediocru și nici nu ii pasă, atât timp cât vede și el o buca, poate pune o mana sau chiar are mai mult noroc. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731214515
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0731214515
  • Oras:Timisoara
La 16.05.2022 la 12:36, Secophotos a spus:

E clar ca tipul este o gluma printre fotografi. Sunt sigur ca face asta în speranța că poate poate prinde și el ceva. Nici un fotograf care se respecta nu face chestii de genul. Sunt absolut sigur ca livrează un produs mediocru și nici nu ii pasă, atât timp cât vede și el o buca, poate pune o mana sau chiar are mai mult noroc. 

link poza exemplu nenea Secophotos
Cred ca unii am trecut de acel nivel de a vedea o buca, nu toti gandim atat de mediocru.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731214515
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0731214515
  • Oras:Timisoara
La 16.05.2022 la 12:36, Secophotos a spus:

E clar ca tipul este o gluma printre fotografi. Sunt sigur ca face asta în speranța că poate poate prinde și el ceva. Nici un fotograf care se respecta nu face chestii de genul. Sunt absolut sigur ca livrează un produs mediocru și nici nu ii pasă, atât timp cât vede și el o buca, poate pune o mana sau chiar are mai mult noroc. 

https://ibb.co/ydzKR3R

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...