Sari la conținut

👉0791 385 601. 🔝RUXY SENZUALA 👉 ANAL-ORAL DEEP👉DISPONIBILĂ


Vizitator ruxysenzuala

Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în 👉0791 385 601. 🔝RUXY SENZUALA 👉 ANAL-ORAL DEEP👉DISPONIBILĂ
  • pisicuts închis și important acest topic
  • pisicuts a resetat ca important acest topic
Vizitator ruxysenzuala
Reputație: 0

👑30min, 150lei - o finalizare, normal protejat, oral, ne protejat (cim-finalizare orală). 

👉50 RON extra anal - (protejat). 

👉50 RON extra - c.o.f(finalizarea facială). 

👑60min, 300lei-două finalizări, normal (protejat), cim - (finalizarea orală). C. o. f. (finalizarea facială),menționați la realizarea programării. 

Comfirmam la timpul stabilit, atunci voi da și adresa. Fără comfirmare programarea va fi anulată. 

Cadoul stabilit rog să fie lăsat la primele minute. 

👉 Programarea se realizează înainte cu o oră sau două maxim.

👉 Nu am colegă 

👉 Nu fac Fk - adică sărut cu limba. Pot oferii doar mici pupici. 

👉 100lei extra-Annilingus:(eu activă)doar dacă igiena este corespunzătoare,( perfect epilat).

Mulțumesc pentru înțelegere!

👑Sex oral (tente de deep) neprotejat NUMAI dacă curățenia ta este impecabilă. Spit blow job, tratament ”cosmetic” ouțelor, eye contact, edging, cunilingus. Finalizare corporală (c.o.b), în gură (c.i.m) sau facială (c.o.f).

👑Sex normal NUMAI protejat. Accept o multitudine de poziții, ba chiar poți inventa ceva nou. Ași fi curioasă să încerc.

👑Sex anal NUMAI protejat. Încearcă specialitatea casei sau întreabă-i pe alții cum a fost.

 Mici fetișuri, printre care și footjob, în limita celor discutate și acceptate în prealabil. 

❤️Limită de vârstă 35 - 50.Așadar, 27-30 încearcă să mă tratezi ca pe o persoană (nu ca pe un obiect de unică folosință), iar eu voi face tot posibilul să te simți bine.

👉 Nu am colegă, pozele sunt ale mele !

Link spre comentariu

Vizitator ruxysenzuala
Reputație: 0

👉🔝 PROGRAMĂRILE SE FAC WATH'S-UP SAU TELEFONIC, INAINTE CU O ORĂ, COMFIRMĂM ÎNAINTE CU O ORĂ .

👉0791 385 601

Dacă nu răspund repede reveniți dumneavoastră cu mesaj pe Wath's-up sau SMS. 

👉VOI FI ACTIVĂ PE TOPUCUL DIN ESCOTE DE TOP BUCUREȘTI .

MULȚUMESC FRUMOS 💋

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...