Sari la conținut

Cata prostie și câtă disperare poți sa ai


Postări Recomandate

Vizitator marcus6
Reputație: 0

@pisicutspentru ce e contul ăsta pe forum, @zelenskyde cînd e înregistrat nu are nici o postare, mă minusează pe mine continu. Acu zi și tu asta e om normal la cap, ce caută el aici defapt? 

O să imi sterg #i eu contul și gata, dacă tu vezi conturi fară nici o postare vezi ca minuseaza continu si nui inchizi nu e corect. Inchidei ca fac ei altele mai platesc odata nui problema doar sa dea negativ😂

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

Uite ce face prostul intr o oră ma minusat cu 90 de puncte, cît de prost să fii sa stai satîtea ore pe tel sau calculator să dai minus, poate dă de foame? @pisicutsnu e corect ce fac clonele, eu o sa mi închid contul cînd ajung pe minus să o mai minuseze și pe măsa. 

Screenshot_20220515_185205_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20220515_185157_com.android.chrome.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Prim România
  • Oras:Prim România

Am zis sa o las moarta dar la insistentele multora durere voi o sa o fac și pe asta,ca să vadă toată lumea sa deschidă ochii cât cepele la ce dace asa numita Senzuala,care de senzuala ce e când am fost la ea în Iulia a spus ca dacă ar face arata anal cu fiecare client ar trebuie sa se cace împrăștiat și sa pună pampers,am tăcut nu am lăsat recenzie dar pentru ca am avut luxul sa i dau 1 minus,sa dezlănțuit războiul stelelor cu senzuala și câinele marcus in rol principal. 

Ia-o tu de nevasta marcuse și nu uita sa cureți Baia după ea sa fiți de ras hahalelelorScreenshot_20220512-014244_Chrome.jpg.120c3bb8d2589a9f83b9fc0891512f5b.jpg

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 1 oră, Suk81 a spus:

Am zis sa o las moarta dar la insistentele multora durere voi o sa o fac și pe asta,ca să vadă toată lumea sa deschidă ochii cât cepele la ce dace asa numita Senzuala,care de senzuala ce e când am fost la ea în Iulia a spus ca dacă ar face arata anal cu fiecare client ar trebuie sa se cace împrăștiat și sa pună pampers,am tăcut nu am lăsat recenzie dar pentru ca am avut luxul sa i dau 1 minus,sa dezlănțuit războiul stelelor cu senzuala și câinele marcus in rol principal. 

Ia-o tu de nevasta marcuse și nu uita sa cureți Baia după ea sa fiți de ras hahalelelorScreenshot_20220512-014244_Chrome.jpg.120c3bb8d2589a9f83b9fc0891512f5b.jpg

Bun la insistențe ai pus mesajul dar unde e amenințarea? Si daca ai fost la ea si nu ti a convenit de ce ai lasat recenzie falsâ? Tu nu esti de crezut mintii ai alte inerese ceau. 

Link spre comentariu
  • Oras:Prim România
  • Oras:Prim România
Acum 5 minute, marcus6 a spus:

Bun la insistențe ai pus mesajul dar unde e amenințarea? Si daca ai fost la ea si nu ti a convenit de ce ai lasat recenzie falsâ? Tu nu esti de crezut mintii ai alte inerese ceau. 

Câinele turbat și raios este și prost,tu ce înțelegi prin "NU ITI STRICA RESTUL LUMII '.

IA UITE CE SICE PROTEJATA TA LA LUME ,FURNICARUL CU TROMPA IN LOC DE NAS SI CARCANELE PANA LA GLEZNE.

NU O SA PUN NUMELE USER ULUI DAR CA SA STITI CU TOTII CU CINE AVERI DE  AFACE.

MARCUS PESTELE LUI RUXY SENZUALA DIN CAVOU ADORMITA

@pisicuts

Screenshot_20220522-220551_Chrome.jpg

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 6 minute, Suk81 a spus:

Câinele turbat și raios este și prost,tu ce înțelegi prin "NU ITI STRICA RESTUL LUMII '.

IA UITE CE SICE PROTEJATA TA LA LUME ,FURNICARUL CU TROMPA IN LOC DE NAS SI CARCANELE PANA LA GLEZNE.

NU O SA PUN NUMELE USER ULUI DAR CA SA STITI CU TOTII CU CINE AVERI DE  AFACE.

MARCUS PESTELE LUI RUXY SENZUALA DIN CAVOU ADORMITA

@pisicuts

Screenshot_20220522-220551_Chrome.jpg

Adica si eu si @pisicutssunte pesti lui Ruxi mă nătîngule? Ce averi spui mă cei cu tine,ce ai pătit deunde ai cazut? 😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Prim România
  • Oras:Prim România
Acum 4 minute, marcus6 a spus:

Adica si eu si @pisicutssunte pesti lui Ruxi mă nătîngule? Ce averi spui mă cei cu tine,ce ai pătit deunde ai cazut? 😂😂😂😂

Tu ești PESTELE furnicarului Ruxi🤣.

Sai sugi trompa aia ca ala nu e nas e trompa de furnicar nu vezi ca numai tu te agiți flambatule câine cu cataracta ce ești de te faci ca nu vezi adevarul

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 1 minut, Suk81 a spus:

Tu ești PESTELE furnicarului Ruxi🤣.

Sai sugi trompa aia ca ala nu e nas e trompa de furnicar nu vezi ca numai tu te agiți flambatule câine cu cataracta ce ești de te faci ca nu vezi adevarul

Ce adevar ma tu esti caz de Sopoca pe cuvînt😂

Link spre comentariu

  • Oras:Prim România
  • Oras:Prim România
Acum 2 minute, marcus6 a spus:

Ce adevar ma tu esti caz de Sopoca pe cuvînt😂

Da tu ce interese ai de îi ții partea asa?SI mă minusezi ca un disperat

Eu am zis ce am avut de zis,nu ma doare pe mine minusurile tale,nu vezi ca numai tu clona ta iulian16 mă minusati

Du te dracu cu furnicarul tău de ras sa fie și tu și ea bine a zis joker travestitul ce esti

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...