Sari la conținut

Bianca ❣ 0733851368 ❣ Noua pe site


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Buna baieti.

Sunt Bianca, am 31 ani , 1,70 m, corp atletic, sani naturali cupa D, fundulet obraznic.

Sunt disponibila pentru intalniri incall. Nu fac outcall.

 

Serviciile mele sunt :

️Preludiu 

️sex oral protejat / neprotejat in funcție de preferințe și igiena fiecăruia 

️finalizare corporală 

️sex normal protejat 
️GFE

PSE

️69

masaj de relaxare

️hand job 

️joc cu vibrator 

️foot fetish

️Nu practic servicii de BDSM sau sex anal

Nu practic fin. orala/faciala

Preturi: 

200 lei/ 30 min

400 lei/60 min

600 lei/90 min

💥Nu accept persoane sub influenta alcoolului sau alte substanțe interzise.

💥Alte servicii și cerințe le putem discuta in privat sau pe whats'app.
💥Programări doar prin Apel/WhatsApp la nr. de telefon 0731306341

img1611669103005.jpg

img1611669018582.jpg

img1611669062147.jpg

  • Like 1
  • Inimioara 5
Link spre comentariu

Am vizitat ieri dameză și o recomand cu încredere. Am petrecut 1h in compania ei fără să mă simt grăbit. Merita "ciocanita" bine, nu are fite, nu comentează la poziții. Per. total eu zic că e de nota 9. Spor!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator eduland
Reputație: 0

Am fost acum 2 zile la doamna. 

Per total un 8.5 as da si o sa detaliez. 

E inalta, arata bine, are ceva celulita si burtica da nu e deranjant. Fundul e demential, mai ales in pozitia corespunzatoare. Sanii sunt mai lasati, dar sunt ce trebuie (nu sunt naturali). 

La varsta as adauga in 7 8 ani fata de cea declarata. Nu mi-a placut ca pe whatsapp/la telefon vorbesti cu o alta persoana, nu cu ea. 

Oral: stie ce face, se pricepe, cred ca e in top 3 la mine, a tinut-o in gat deep de muuuuulte ori. Din toate unghiurile/partile. As da 9 pentru ca a fost protejat (neprotejat e +100 fata de cei 400 pt o ora). 

Normal: am incercat mai multe pozitii, e de cursa lunga si se implica. 9

GFE : 8. Nu e atat de vorbareata, cam mecanica asa dar cand isi intra in rol te saruta pe sfarcuri, te atinge, te mangaie

 

Ca observatii finale : la 400 de lei ora ma astept sa am la dispozitie mai mult decat un gel de dus de la Lidl (al doilea era de femeie), nu ai suport de dus si pentru mine e deranjant.

De apreciat ca foloseste un prosop peste cearceaf pentru fiecare client, deci la capitolul igiena sta foarte bine. 

 

Ma mai gandesc daca revin la pretul asta. Locatia e curata, arata bine dar la baie am zis ce neajunsuri sunt. 

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...