Sari la conținut

Maya 0740771658😘💋


Vizitator Maya.

Postări Recomandate

Vizitator Maya.
Reputație: 0

Buna dragilor💋.Abea astept sa ne cunoastem   pupici dulci.                                                   🔞Serviciile mele sunt:                                 oral protejat/neprotejat (An functie de igiena)                                                                         normal doar protejat⛔                                          mici fantezii -footfetish (50exstra) 69, diferite poziții.                                                            Dildo                                                                          masaj de relaxare                                                     finalizare corporală                                               ⛔nu fac anal⛔                                                        100 finalizarea (30 minute) sau 200 ora (2finalizari)                                                                pentru detalii și programări raspund la tel ,sms ,wwhatsapp:0740771658

20220505_195430.jpg

Link spre comentariu

  • Membru Premium
Reputație: 1433
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
  • Oras:Bacau
  • Disponibila

Buna drăguțo

Aici nu ești pe Publi24 că să deschizi topic după topic , alegeri unul singur și scrie doar acolo , știu că ești noua pe forum dar citește regulamentul înainte de a face orice

@pisicuts daca poți să-i închizi sau să-i cumulezi topicele deschise

Fac ceea ce vocile din lenjeria mea imi spun sa fac 🤪🤪🤪

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...