Sari la conținut

Bianca /noua pe site/ 0731306341


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

recenzie intarziata!

Eram in trece prin zona, cum am citit recenzii ca are un cur de brazilianca, am zis sa incerc, de mult n am mai intalnit un asa cur, pacat ca nu face anal, am sunat, m am programat la 2h distanta, urc, un corp bomba, cu forme, nu este pt cei ce le plac femeile “slabe” as trage in Bianca de 50 ori mai mult decat intr una slaba, ma cer la dush si incepem show ul.

LOCATIE - 8, baia utilata cu tot ce ai nevoie, curat.

OP - 8, umed, incercari deep, flegme, lins sateliti, bines intr un final

NP - 9, vine peste mine, ce buci are fetita asta, mi a ramas in cap, schimbam cateva pozitii, deja eram excitat maxim cand am vazut curul, la final o pun in doggy, aici privelistea e wow, brazilianca adevarat, ce sa mai, o sa revin curand pt o ora.

Halat: 200 ron (1fin)

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"

‘na seara la lume,

Vizitat si io, astazi, BiancaBia :138x

Ce sa zic…in ultima vreme parca m-a mushcat ceva, turbat, si am boala pe aia care scriu de rau, sau de bine, despre caprioare, fara nimic “bazat”, fara informatii pe care sa le “rumege” si cititorii…Stiind ca “a avea (o) boala” nu e ok, am decis sa merg sa ma conving, pe pielea mea (a se citi poola mea:ras) cum e de fapt…gen “sunt sociopat, da’ ma tratez”.

Asa ca, in ultimele recenzii (vizite) am luat la rand “controversele”… si chiar mi-a mers bine; eram aproape vindecat.

Bianca o fo’ ultima “pe lista” controversatelor, si a ajuns pe ea deorece m-am trezit cu notificare ca cineva m-a citat pe topic :shocked(cine plm ma citeaza pe un topic unde n-am nicio contributie si nici habar??? 🤬…mi-am zis…). Asa ca am citit ce si cum (era de lauda, mentionarea … btw: “mersi, colegu’!” :bow) si, fiind “scandal” mare, am zis sa vad si eu ce si cum, sa lamuresc….Concluzia: am vazut prea multe filme din colectia “Marvel”, cu prea multi super-eroi!

La celelalte am fost (pana sa vad ce si cum) “cu capsa pusa”, desi n-am aratat chestia asta fatza de respectivele. Aici, am fost convins ca e super–ok si ca alea cateva rautati, chiar asta sunt…rautati. Nici acum nu-s convins ca nu e asa :s dar … hai sa spun (scriu) ce am de scris.

Povestirea:

Dat astazi mesaj pe wsp, de programare, raspuns prompt, frumos, ok…rugat ea (si aprobat eu) sa reconfirm cu 1h inainte – ceea ce am si facut (si faceam oricum, ca o consider ceva ultra-extra-normal) – si primit cu ocazia asta si adresa exacta (la programare am intrebat doar de zona, confirmata…ca sa stiu cat fac pana acolo) Deci, cu fo’ 2-3 min inainte, reconfirmat ca am parcat si primit “Super! Te astept” din partea ei 😘. Exact la ora programata ajung sa-mi dea scara/interfon, dupa ce am luat, in fuga, si o cola, sa fie de chat…de aici au inceput sa se cam incurce lucrurile 😢

Dau msj “ajuns, asta e scara? Da-mi intrf/etj”…”mute”. Stau cca 3 min, cu ochii-n ecran, apoi dau telefon…raspunde: ” scara e…dar mai da-mi 2-3 min ca ma pregatesc pentru tine…” Nah, ce sa zic… decat “ok”; doar toti intzelegem marketing-ul / PR-ul (comunicarea cu clientii) din 2000 incoace 😋

Stau…stau…fumez…ma mai uit la ceas….acu’ ce sa zic: timpu’ ei ca timpu’ ei, da’ timpu’ meu???

Pe la dupe 8 min (deja ma decalasem cu vreo 10), cand ma mancau deshtele sa sun, primesc tel: “unde esti? Hai!”.

Mi-am inghitzit replica cu “AICI! Unde mi-ai zis sa stau alea 3 min!” primit/tastat interfonul, deschis, si ajuns la usa. Bat incetishor (asa e obiceiu’…nu?), iar “mute” :ewpu. Mai bat, mai stau (era ceva cam derutant pt mine…de obicei usa era intredeschisa cand ajungeam, sau se deschidea instant dupa prima batai ... din motive de “discretie”, ca nu e tocmai ok sa ai pe cineva cate 10 min – exagerez- la usa, din ora’n ora. Se sesizeaza vecinii… zic). Dupa ceva timp (si, parca, ceva vorbe/intrebari dinauntru) usa se deschide si ma primeshte caprioara. Frumushica, bronzata, toace, costumatie sexy, zambet…. :inlovee

NA Ca observatie (ce-am citit pe-aici): nu ma intereseaza la “selectie” dar n-as baga mana-n foc ca “1,70”; doar daca eu am mai crescut (cu varsta stiu ca “scazi”) din armata, cand m-au masurat aia si aveam 1,77.

Continuind:

Poponeatza atractie, sanii cereau pupici(-i, cum scriu fetele, de obicei).

Privire scurta (eu) in jur si ma cer la o tzigara /chat. Dar….Lovitura! “Nu se fumeaza….proprietarul nu accepta” Poola mea zic, da’ banii ii plac? Ii accepta? (sincer, de voi, colegii, ma doare-n spitz…dar accept ca fetele nu vor sa aiba comentarii negative, despre “fum”) Ma rog, trebuia sa intreb inainte, nu sa ma "shupar" acum...nu?

Asa ca, intram in camera de actiune, eu cam “bosumflat” dar increzator ca ma ajuta cola, alone, la chat. Ca doar fumasem 2 tzigari in alea “3 min” inainte😋….Ei…n-o prea fo’. La chat ma refer. Zicea lumea pe-aici ca poti discuta varii subiecte cu ea (unii) sau ca ii scoti vorba cu cleshtele (altii). Ei bine, eu trebuie sa ma incadrez la “altii”. N-am reusit. Cu chiu cu vai am reusit sa legam 2 vorbe, sa iau 1-2 guri de cola, pana m-am hotarat sa nu ma mai “opun” si sa trecem la “actiune”. Desi m-a aprobat (adica nu a fost prea mirata cand am zis) ca trebuie sa merg si la dush, parea ca ii fac “in ciuda” si caut subterfugii de “amanare”…I-o fi fost ca=s de-ala care "cumpara" 30 min si nu scapi de el 1h. Oricum, primit prosop mare si uscat, curat, aratat baia, aratat locul de pus hainele, ok despre asta.

Executat, reintalnit, in sfarsit pentru actiune….caprioara ma astepta in bikinei, toace si sutien, in varful patului….pus “in pozitie”, exprimat (eu) dorinta de “totul protejat”, si inceput Bianca OP-ul. Pus preze pe al’ mic (e adevarat, si el incerca, deja, sa fie de ajutor…era pe “semi-“ asa…) si da-i.

Unii ziceau de puipcei, sfarcuri, alea, alea…Ca pofta mare, la oral. N-a fost cazul. Probabil din cauza ajutorului oferit, deja, de Gigel :hmmmSau, probabil, din cauza durerii din gat (ea a zis) cauzate de mancat/baut prea mult “rece”.  Asta o fi fost si cauza “indispozitiei” de la primire / chat?

Oricum, pe parcursul OP-ului – umed, DT, batai, lins, etc, etc - am beneficiat si de “gherutze” si de mangaieri, si de 1 (o) x deviere pe la oo. La un moment dat intrebat daca “NP?...poz?” eu, indaratnic, “nu inca…”. Conformat si continuat.

Cu ochii pe ceas (eu) propus apoi NP-ul ... hai cu LOT! Venit fatuca “peste” (scos intai bikineii) inshurubat si…am oprit-o nitzel sa ii dau jos sutienul. Acceptat, si vazut de treaba. Cat am “performat” m-am tot uitat la/pipait/mangaiat/framantat sanii “eliberati”. M-am uitat si dupa (acum) la poze (aia mishto rau, cu chestia aia in piculetze pe sub ei…). Sa ma pici cu ceara, da’…parca nu….Nu bag mana-n foc ca io-s cam cu capu’n nori (mi s-a reproshat, la anumite caprioare vizitate mai des, ca n-am observant ca si-a mai tras un dit’ai tatuaju’, de la ultima mea vizita. Si “curvele” tot “femei” sunt…dragele de ele🥰), dar m-a frapat chestia asta si mi-a ramas pe “subconstient”.

Si, oricum n-a durat prea mult cercetarea…propus (ea) capritza destul de rapid si acceptat (eu) la fel de rapid….aici, curuletzu’ “jos palaria” – carnos, framantabil, “mushcabil” (dar eram prea “sus”) iar pussy…menghina umeda! . Bianca, cambrata, mormaia/gemea ushurel in cearceaf, mai mangaia, subtil si atent oo-le subsemnatului sau ma mai “aproba” si ma “cerea” printre gemetele infundate. Pana la urma, n-a fost sa fie…am fost nevoit sa ii “insel” asteptarile, ca ala micu’ n-a vrut neam sa “termine” ce-a-nceput..si pentru care fusese dus acolo. Sclifosit si-asta 🤬…a facut fronda cu “Cristi” al’ mare care nu s-a simtit prea bine…

Ramas umpicutz sa-mi trag rasuflarea, cu caprioara langa mine, si plecat apoi la dush, cu ajutor (mersi) de la ea: ”Hei…ia si prospu’!” Intors in camera, asezat pe pat, sa mai iau o gura de cola, de refresh, si plecat si Bianca la dush (erau 20 min dtd deja): ”merg si eu la dush..te conduce colega mea la plecare…”   

Vazut de dushka mea si, in timp de ma imbracam, a aparut si colega, sa mai deretice prin camera, si sa-mi tina umpicutz de companie, sa nu fiu chiar singur in casa straina…nu e subiectul recenziei dar cu ea chiar am putut schimba 2-3 vorbe, si chiar are 1.70 (daca nu mai bine)! Imbracat si dat pe usa afara, condus fiind de…colega.

Cam asta a fost povestioara…am incercat sa derulez (fara mare implicare) filmul vizitei.

Fiecare isi face o parere, dupa vizionare..

Acum, NOTE

Locatie: 9…calea Vitan, langa Mall. Nu comentez blocul, ca e unul “obisnuit” totusi – adik nu “residence”-uri noi – iar apartamentul e ok, curat, aerisit (probail ca si :”fumatul interzis” ajuta), 2 camere (eu am fost intr-una, nush daca si cealalta e folosita in aceleasi scopuri) cu usile deschise, sa nu chitzcai ca e cu “iubi”, baia curate, patul (unde am fost eu) e o canapea extensibila, desfacuta. Cearceafuri curate, shervetzele, etc, etc.

Bianca: 8-9…strict “fizic”. Imi plac cele la care “ai pe ce pune mana” si ea se incadreaza cu brio…sani plini, nu chiar atat de semeti ca aia din poza de m-o bagat in boale (am si glumit, umpicutz despre, cand am “convins-o” sa-si dea sutienu’ jos), clepsydra, poponeatza rotunda, plina, saltareatza.Par lung, brunet, bronzata

Atitudine: …trebuie sa impart:

- programare = seriozitate, dulce-n “scris”, prompta, etc…10

- in locatie…n-ash vrea sa pun nota gandita de mine. Dar, probabil din lipsa totala de chimie, a fost “rasol” pe partea de socializare sau “companie”. Vezi si partea de …”condus” la iesire.

- pe partea de actiune iar as nota cu 8-9 ca s-a straduit

Igiena: 10…aici chiar nu am ce “imparti” sau comenta

OP / NP…medie de 8 (5-OP, 9-NP adik 8 LOT, 10 capritza… ?) …aici cam adaug, la medie, ca ma simt vinovat din cauza lu’ Gogutza :blushing2. Totusi, n-a fost nici “preludiul” povestit de unii colegi, nici implicarea la OP – cu mangaieri, oo, etc, etc – nici “frenezia” si “pofta” povestita de aceiasi colegi. Trebuie insa sa recunosc ca la capritza chiar m-a “imboldit” din tot “ “sufletul” si cu toata pasiunea. Problema e ca Gogutza a decis ca “cu o floare nu se face primavara”.

NOTA Extra: “echipa suport” / colega: 10…pe bune. In alea 5-7 min cat m-a “acompaniat” la imbracat, si “condus” la usa, mi-a castigat simpatia si “curiozitatea”…stie sa vorbeasca (raspunde la / gaseste subiecte), nu arata rau si, sincer, ma gandesc ca acea “atitudine la programare” si, poate, unele din rasounsurile de pe-aici, i se datoreaza in intregime. Parerea mea, si nu tin sa o impun nimanui. Nici sa o conteste cineva, sa ma “lumineze”.

Cado’: 200/1fin…dtd ≤ 30 min. Nu-i bai, ca a fost de ajuns

Concluzia: am cautat sa fiu cat mai realist, in povestire (chiar si in note). In povestire ma poate contrazice Bianca (ca n-a fost asa…ca “fapte” ma refer), iar notele sunt clar ale mele. Aici numai eu ma pot contrazice.

Ca urmare, zic eu, ca ma incadrez la “ceilalti”, prin prisma celor care le place, sau nu, de caprioara si experienta oferita de ea.

Nu-i bai, nu e cu suparare, nu plang dupa bani si nu ii indemn pe altii sa nu-i dea. Pun totul pe seama “chimiei”, care la altii poate foarte bine sa existe.

Va urez succes, si unora si altora.

:fuck

  • Like 8
  • Mersi 2
  • Inimioara 1

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu
  • Oras:buc
  • Oras:buc

"Zugravu", fost alaltaieri, 30 minute, zdravana, femeie, 2 contre, a facut pop ca la dop, gata. Am inercat sa lungesc cele 5 minute da la cum se simtea in ea a durat 4.5., dupa ce am pus o pe marginea patului. Ai pe ce pune mana, si am pus.

nota 10, 12, la contrele cand era pe mine 13 14.

Eu debia astept sa ma duc din nou. 200 ron/ 30 minute, data viitoare iau o ora si ma finalizez de 3 ori acasa inainte sa ajung la ea ca sa-i dau mamica.

Nu e skiny, e exact ce trebuie, ambele protejate ca asa a vrut moa

Ce ma deranjat e folia din geam, nu era suficienta lumina, mie imi place sa o vad in timp ce i dau, lasa vergeturi si alte alea eu vreau sa vad ca sa mi ramana in cap imagini.

  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...