Sari la conținut

Rog o recomandare,


Postări Recomandate

Stimati colegi de forum, sapt viitoare voi petrece câteva zile in stațiunea Calimanesti-Caciulata. As dori sa fiu vizitat la hotel de o d-ra finuta, supla, as prefera 20-33 ani, cu atitudine pozitiva, GFE ridicat si care se si saruta (frenchkiss). Imi puteti recomanda pe cineva? Am citit recenziile, dar nu am gasit din pacate nici una dintre cele care se deplaseaza, care sa imi inspire încredere si sa fie inca activa in VL. Vad ca si la voi majoritate sunt "pasari (adica pasarici) călătoare ca si in orasul meu. Totusi cred ca sunt si localnice, fete frumoase si darnice care nu poposesc doar cateva zile in RV.

Astept sugestii aici pe forum sau si in mesaj privat. Sunt un barbat serios, matur, cu cei 7 ani de acasa.

Ma intereseaza si masaj erotic respectiv masaj de relaxare urmat de happy ending.

Va mulțumesc! 

 

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva
Acum 3 ore, berkeley a spus:

Stimati colegi de forum, sapt viitoare voi petrece câteva zile in stațiunea Calimanesti-Caciulata. As dori sa fiu vizitat la hotel de o d-ra finuta, supla, as prefera 20-33 ani, cu atitudine pozitiva, GFE ridicat si care se si saruta (frenchkiss). Imi puteti recomanda pe cineva? Am citit recenziile, dar nu am gasit din pacate nici una dintre cele care se deplaseaza, care sa imi inspire încredere si sa fie inca activa in VL. Vad ca si la voi majoritate sunt "pasari (adica pasarici) călătoare ca si in orasul meu. Totusi cred ca sunt si localnice, fete frumoase si darnice care nu poposesc doar cateva zile in RV.

Astept sugestii aici pe forum sau si in mesaj privat. Sunt un barbat serios, matur, cu cei 7 ani de acasa.

Ma intereseaza si masaj erotic respectiv masaj de relaxare urmat de happy ending.

Va mulțumesc! 

 

 

Acum 2 ore, andrei78andrei a spus:

Monica, dar te rupe la pret..

Și are peste 33ani😁 depășește intervalul specificat . Și la ce servicii dorește trebuie să aibă cont sănătos de decartat 😅

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva
Acum 52 minute, kiss_my_axe a spus:

Salutare,as fi interesat să-mi lăsați un contact/link pentru Monica,ce servici oferă? ca am poftă de ceva calitativ. Va mulțumesc anticipat 

Preturile incep de la 200 câteva min😁 și urcă la mii de lei daca dorești program de ore .

Servicii normale. Fără anal.

Momentan nu e n oraș

Link spre comentariu
5 hours ago, andrei78andrei said:

Monica, dar te rupe la pret..

Mulțumesc, Andrei. Am gasit-o pe d-na Monica pe pag. 3 dar se pare ca anul acesta are multe recenzii negative. Colegii scriu ca intr-adevar era deosebita, era de top dar mai nou grabeste clientii, vrea sa scape de tine cat mai repede (dupa 1 min de oral si 5 min de normal), desi a marit pretul. 

Si intr-adevar pe poze se vede ca are o vârstă mult peste 33 ani. 

Link spre comentariu

1 oră în urmă, stanciuco16 a spus:

Preturile incep de la 200 câteva min😁 și urcă la mii de lei daca dorești program de ore .

Servicii normale. Fără anal.

Momentan nu e n oraș

Îți mulțumesc pentru răspuns, mai mult de 500 lei/h nu sunt dispus sa plătesc. Din păcate de aceeași problemă ma lovesc și eu, nu găsesc ceva nou de bună calitate pe Vâlcea. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...