Sari la conținut

0791503615 / 0733373542 Brazda G5


Vizitator craiovaucv

Postări Recomandate

Vizitator craiovaucv
Reputație: 0

Va salut, Aseara  ajuns cu ceva treaba in Craiova pana astazi  si tot astazi inainte sa plec la Sibiu am vizitat-o pe domnisoara care are urmatorul anunt

Karina 100% Reala pircing zona intima si limba Craiova - Matrimoniale - Publi24.ro

100% reala la mine sau la hotel Craiova - Matrimoniale - Publi24.ro

Telefon 0791503615 / 0733373542 

Locatie Brazda G5

Pozele nu prea reflecta cu realitatea,este putin mai plinuta in realitate. Pe domnisoara o stiu din SB am vizitat-o si acolo de cand am intrat am recunoscut-o.

Ajung la destinatie sun la interfon urc la etajul 6 si ma  pofteste in casa. Este sociabila fata si foarte curata,am discutat putin ii dau cadoul 150 ron si apoi ne dezbracam si la actiune.

Incepe cu un oral frumos limbi pe capul pulii si apoi incepe sa o suga frumos,nu a fost atenta la coite insa oralul a fost executat conform asteptarilor mele. Ii dau niste limbi si dupa punem prezervativul si incep sa o fut umeri craci unde si finalizez. Este ok fata se implica ma tragea intre picioarele ei ce m-a facut sa o fut tare,gemea se vede ca ii place sa plece multumit clientul de la ea. Vreau sa subliniez un aspect important este foarte curat la ea in casa in baie la fel,este ingrijita si curata.

A fost ok .

Note :

ON - 8

NP - 8

Locatie - 10

Actiune ( atitudinea ei pe parcursul actiunii ) - 9,5

Ganduri bune tuturor !  Eu am plecat spre Sibiu de Luni inapoi la birou la job

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...