Sari la conținut

fac și deplasări!!delia 0767097120


Postări Recomandate

Vizitator Raportor2022
Reputație: 0
36 minutes ago, marius2k said:

Tu ai citit ce ai debitat? La ce filme te uiti? Gauri de cutit, morga .... aloooo, nu mai hraniti miturile si barfele! 

Mituri zici ??? Barfe zici !?!?

"Un bărbat din judetul Argeș a ajuns în stare gravă la spital, unde a decedat, după ce a fost înjunghiat. Fusese la o prostituată, și pentru că n-a vrut să plătească serviciile sexuale, tânăra și soțul ei, care îi era proxenet, l-au tăiat cu cuțitul."

Ia da tu cautare cu nenea google si afli mai multe. (stire din august, anul acesta)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0767097120
  • Oras:Galați
  • Telefon: 0767097120
  • Oras:Galați
Acum 21 ore, marius2k a spus:

Tu ai citit ce ai debitat? La ce filme te uiti? Gauri de cutit, morga .... aloooo, nu mai hraniti miturile si barfele! 

Marius2K..nu știu daca pt mn ai lasat msj..dar sincer dacă ma cunosti personal..d ai fost la mine.. as aprecia dacă ai lasa un msj exact asa cum m ai văzut.. nu stau sa mi bat capu cu nimeni..am destule probleme in viata mea privata..încât sa pun la suflet toate relele oamenilor fără o..ocupație!!mulțumesc frumos..o zi frumoasă!!💋💋💋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0767097120
  • Oras:Galați
  • Telefon: 0767097120
  • Oras:Galați
Acum 21 ore, Raportor2022 a spus:

Mituri zici ??? Barfe zici !?!?

"Un bărbat din judetul Argeș a ajuns în stare gravă la spital, unde a decedat, după ce a fost înjunghiat. Fusese la o prostituată, și pentru că n-a vrut să plătească serviciile sexuale, tânăra și soțul ei, care îi era proxenet, l-au tăiat cu cuțitul."

Ia da tu cautare cu nenea google si afli mai multe. (stire din august, anul acesta)

Eu nu am barbat..sunt singur d mai bine 1an..peste nici atât.. am 30ani..sincer și nu mi-e rușine cu mine p strada..ma respect p mn..apoi p restu..DAR ..la cate se scrie aici despre mine..îmi este mie rusine sa citesc..am mai bine d 6luni p Galati..aici mi am făcut prieteni..clienți și am câștigat foarte mult respect d la oameni,care știu ce înseamnă să fii k femeie singura..între bărbați cu parfum de dama!!VA ROG ÎNCETAȚI CU ABERAȚIILE D GENU LA ADRESA MEA.. MIE NU IMI FACETI RAU...DAR VA FACETI VOI D RAHAT!!LASA TI MSJ ASA CUM MA GASITI..PLANSA ..ZAMBIND SAU SOMNOROASA!!EU NU JICNESC NU STAU SA MA MAHALACESC P AICI..O ZI FRUMOASA SA AVETI..OAMENI BUNI!!

Link spre comentariu

Vizitator Raportor2022
Reputație: 0
1 hour ago, Delia31 said:

Eu nu am barbat..sunt singur d mai bine 1an..peste nici atât.. am 30ani..sincer și nu mi-e rușine cu mine p strada..ma respect p mn..apoi p restu..DAR ..la cate se scrie aici despre mine..îmi este mie rusine sa citesc..am mai bine d 6luni p Galati..aici mi am făcut prieteni..clienți și am câștigat foarte mult respect d la oameni,care știu ce înseamnă să fii k femeie singura..între bărbați cu parfum de dama!!VA ROG ÎNCETAȚI CU ABERAȚIILE D GENU LA ADRESA MEA.. MIE NU IMI FACETI RAU...DAR VA FACETI VOI D RAHAT!!LASA TI MSJ ASA CUM MA GASITI..PLANSA ..ZAMBIND SAU SOMNOROASA!!EU NU JICNESC NU STAU SA MA MAHALACESC P AICI..O ZI FRUMOASA SA AVETI..OAMENI BUNI!!

Buna Delia ! Nu la tine m-am referit, nu este vorba despre cazul tau, m-am contrazis, intr-adevar cu Marius pe baza unor ipoteze (Doamne Fereste, nu-mi doresc nimanui sa aiba parte de aceste ipoteze in viata reala). Imi cer scuze pentru spam, eu pun punct aici.

Te pup, spor la intalniri de calitate !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...