Sari la conținut

🌹Carla 🌹 0730891609


Postări Recomandate

Acum 2 ore, rokecz a spus:

Bunâ seara Oradea.Seara asta rămîne de neuitat pentru mine  un tresom cu fetele astea rămîne ars în memorie.note în linie :10 ,on+np+fk ,deci sogori mei din orasul ăsta mare pe malul crisului un sfat bun: mergeți si futeți stiți vorba: fuți nu fuți ,timpul puli trece😀o searâ plâcutâ vâ doresc pentru toți care mai holbeazâ ochi în ora asta pe forum si scuze pentru greselile gramatice

Mulțumim pentru vizită și te așteptăm oricând cu drag!💋🥰

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 1 oră, fatalyty a spus:

Ca sa nu existe supărare las și aici câteva rânduri  în urma vizitei la frumoasele noastre domnișoare. Puțin mai reținută decât colega ei și nu neapărat într un sens rău, compensează printr o privire ce te face sa îți dorești tot mai mult și mai mult. Clipe frumoase și răsfăț total petrecute alături de acestea. Trecut de mult de prima tinerețe am reușit sa am parte de o întâlnire care va rămâne mult timp sau pentru totdeauna, îngropată în cutiuță cu amintiri frumoase. Note nu mai dau pentru ca nu are rost. De vizitat și de revenit. 

Mulțumim! Te mai așteptăm pe la noi!☺️🥰

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Am vizitat-o pe Carla deja de doua ori. Pentru mine e top si sigur imi voi face abonament :))

Nu am sa intru in detali...  e foarte frumoasa, cu mult bun simt, atenta sa te faca sa te simti bine. 

Si... ce e important pt mine.... simt ca ii place ce face.

draga Carla, mi-a facut placere sa te cunosc si ne revedem Miercuri 🙂

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...