Sari la conținut

🌹Carla 🌹 0730891609


Postări Recomandate

Hello dragilor , ma numesc Carla ,am 20 de ani și voi fi disponibilă pentru voi de maine in Oradea,cartier Nufărul  ! 👄
 

🎀 Serviciile sunt următoarele :

- normal întotdeauna protejat 

- oral protejat/neprotejat ( in funcție de igiena )

- schimbări de poziție 

- masaj de relaxare 

- 69 

- sărutări corporale

- Gfe 

Cadoul va fi 

       200 lei - 30 min ( o finalizare )

       300 lei - 1 h ( 2 finalizări ) 👅

    Extra service 

- finalizare corporală 50 lei extra

- foot fetish 50 lei extra 

 

  Pentru mai multe detalii și programări la nr. 0730891609 ( apel , sms , whatsapp ) 🥰😘

 💜 Va astept cu drag sa ne cunoaștem ! 💜

 

  • Inimioara 5
Link spre comentariu
Vizitator Patimasu
Reputație: 0
Acum 42 minute, Carla02 a spus:

Neața dragilor!🥰

Vă aștept cu drag!💋

🔴0730891609🔴

 

BB4B305C-3B07-4F41-B0BC-7DE4A444364A.jpeg

D348A39D-DED7-484B-8CE6-5988AF756A58.jpeg

Îmi place ce vad! 

Ghinion că nu sunt bihorean, poate pe viitor  vizitezi și Aradul 

😍😍🥰

Link spre comentariu

🔴 Bună dragilor , astăzi vă asteptam pentru  o nouă experiența in compania a doua fete frumoase și  senzuale , trio și multe altele împreuna cu colega  mea Jessica 🥰 

Programări la 0730891609 📱

📍 Zona Nufărul , Ion Bradu 

 

 

 

  • Like 1
  • Inimioara 6
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal
On 5/10/2022 at 11:32 AM, Carla02 said:

🔴 Bună dragilor , astăzi vă asteptam pentru  o nouă experiența in compania a doua fete frumoase și  senzuale , trio și multe altele împreuna cu colega  mea Jessica 🥰 

Programări la 0730891609 📱

📍 Zona Nufărul , Ion Bradu 

AB6290B1-57C2-4E3A-8199-F8C401B336CA.jpeg

EF685966-6A0A-4CA1-9AC5-F6F1F04CF7E3.jpeg

Salut, la un foursome v-ati baga?

Link spre comentariu
Vizitator bobby26
Reputație: 0
On 5/9/2022 at 2:42 PM, Carla02 said:

Poză din locație❤️
Zona Nufărul,Ion Bradu

Vă aștept!🥰

📱0730891609📱

496AEC75-A1BB-46A1-9898-A5B7AA89B4EE.jpeg

Dragi colegi, doar ce am iesit de la fete. De data aceasta doar la Carla. Aseara simtisem o atractie fata de ea pe care simtit nevoia sa o aprofundez. Programarea ca si la Jessica prin whatsapp, aceeasi locatie, camera diferita.

Dupa o vizita scurta la dus pt reimprospatare a inceput....cu un OP DE EXCEPTIE!!!! cu privit in ochi si cu imaginea unei "piersici" in plan secund de te gandesti doar la "nu ma termin inca" pentru ca neaparat vreau sa ajung si acolo.

Am continuat cu diferite pozitii incepand cu misionarul,...la un moment ma calarea(cu spatele la mine) dand din fund intr-un ritm cu muzica de la televizor.... Am terminat cu un dogie in balonas. Implicare totala in ceea ce face si fara graba,  mai mult de atat "telefonul de munca" nici nu a fost in camera sa vibreze, ca si in alte intalniri. 

Recomand DAAAA atat solo cat si impreuna cu Jessica. Iar din ce am citit in comenturile lasate la Jessica, nu sunt singurul!

Multumesc Carla ne vedem in curand!!!😘😘😘😘

Link spre comentariu
Acum 48 minute, bobby26 a spus:

Dragi colegi, doar ce am iesit de la fete. De data aceasta doar la Carla. Aseara simtisem o atractie fata de ea pe care simtit nevoia sa o aprofundez. Programarea ca si la Jessica prin whatsapp, aceeasi locatie, camera diferita.

Dupa o vizita scurta la dus pt reimprospatare a inceput....cu un OP DE EXCEPTIE!!!! cu privit in ochi si cu imaginea unei "piersici" in plan secund de te gandesti doar la "nu ma termin inca" pentru ca neaparat vreau sa ajung si acolo.

Am continuat cu diferite pozitii incepand cu misionarul,...la un moment ma calarea(cu spatele la mine) dand din fund intr-un ritm cu muzica de la televizor.... Am terminat cu un dogie in balonas. Implicare totala in ceea ce face si fara graba,  mai mult de atat "telefonul de munca" nici nu a fost in camera sa vibreze, ca si in alte intalniri. 

Recomand DAAAA atat solo cat si impreuna cu Jessica. Iar din ce am citit in comenturile lasate la Jessica, nu sunt singurul!

Multumesc Carla ne vedem in curand!!!😘😘😘😘

Cu drag!🥰

Mulțumesc și eu pentru recenzia frumoasă și te aștept cu drag oricând!😍Pupici💋👅

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 6632
Acum 5 ore, Carla02 a spus:

Poză din Locație, zona Onestilor📍

Aștept să vă programați până la ora 23:00🥰💋

📱0730891609📱

 

801FC839-AC5D-4818-B4FD-E800F0489D83.jpeg

Frumpasa mai esti! 🥰🥰😘

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea+Zona Graz Austria
  • Oras:Oradea+Zona Graz Austria

Bunâ seara Oradea.Seara asta rămîne de neuitat pentru mine  un tresom cu fetele astea rămîne ars în memorie.note în linie :10 ,on+np+fk ,deci sogori mei din orasul ăsta mare pe malul crisului un sfat bun: mergeți si futeți stiți vorba: fuți nu fuți ,timpul puli trece😀o searâ plâcutâ vâ doresc pentru toți care mai holbeazâ ochi în ora asta pe forum si scuze pentru greselile gramatice

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Ca sa nu existe supărare las și aici câteva rânduri  în urma vizitei la frumoasele noastre domnișoare. Puțin mai reținută decât colega ei și nu neapărat într un sens rău, compensează printr o privire ce te face sa îți dorești tot mai mult și mai mult. Clipe frumoase și răsfăț total petrecute alături de acestea. Trecut de mult de prima tinerețe am reușit sa am parte de o întâlnire care va rămâne mult timp sau pentru totdeauna, îngropată în cutiuță cu amintiri frumoase. Note nu mai dau pentru ca nu are rost. De vizitat și de revenit. 

  • Like 6
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...