Sari la conținut

0741827735


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall
18 hours ago, andre123 said:

Nu am absolut nimic cu nimeni .....noi in loc sa ne ajutam sa lăsăm recenzii despre una despre alta să știm dacă e ce trebuie sa una vreo fetiță 😁😁 noi stam mai mult sa ne înjurăm ..... 

Așa este, trolli trebuie ignorați. Revenind la lucruri serioase, eu cred că ea variază tarifele, pentru că unii o prind la 150, alții la 100/200 (cazul meu) 😁

  • Like 14
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 33 minute, elprofesoare a spus:

Așa este, trolli trebuie ignorați. Revenind la lucruri serioase, eu cred că ea variază tarifele, pentru că unii o prind la 150, alții la 100/200 (cazul meu) 😁

E bine că ai prins o 👏👏 macar a meritat cei 100 de căluți ?? 😂😂😂

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall
5 minutes ago, andre123 said:

E bine că ai prins o 👏👏 macar a meritat cei 100 de căluți ?? 😂😂😂

Da, o să detaliez după ce trece euforia. Dacă ai oportunitatea să ajungi la ea, go for it, nu o să îți pară rău 👍

  • Like 13
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 32 minute, elprofesoare a spus:

Da, o să detaliez după ce trece euforia. Dacă ai oportunitatea să ajungi la ea, go for it, nu o să îți pară rău 👍

Am incercat eu sa ajung la ea doar că din cauza vârstei mele fragede de doar 30 de anisori 😂😂😂😂😂 nu am ocazia.....dar mai incerc eu nu mă las așa ușor 

Link spre comentariu
  • Oras:Aicisipestetot
  • Oras:Aicisipestetot
Acum 6 ore, elprofesoare a spus:

Așa este, trolli trebuie ignorați. Revenind la lucruri serioase, eu cred că ea variază tarifele, pentru că unii o prind la 150, alții la 100/200 (cazul meu) 😁

Ai facut fata in caldura aia si in mirosul ala de caine ud?😂eu am clacat si cum m am dezbracat asa de repede m am imbracat

  • Haha 2
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall

RECENZIE:
Locatie: 7 (reper: la blocul din spatele Tribunalului, etaj superior)
Aspect: 8.6 (chip: 8.2 / corp: 9, gagicuta slim, undeva la 1.68 cm, sani medii fermi, fund rotund bombat, carne tare, cateva tatuaje discrete si unul mai mare floral la mana)
Oral: 6.4 (neprotejat, ok-ish, fara atentie la bijuterii, fara deep, cat sa scoale pula)
Normal: 8.3 (protejat, accepta pozitii, se misca precum pantera deasupra, foarte bine in LOT, pasa stramta)
Gfe: N/A (mai subtireanu)
Atitudine: 7 (ok in apartament, am scazut pentru faza cu telefonul)
Igiena: 10 (nimic suspect, pasarica impecabila rasa)
Halat: 100 RON (pentru o finalizare) 

Naratiunea:
Am ajuns la domnisoara in prima parte a lunii august, in spate la Tribunal. La telefon de data asta mi-a zis foarte direct 100/200, pe alt sim, in 5 minute eram la ea, la un etaj superior restul indicatiile ti le comunica la telefon. In apartament era AC-ul, dar nu mergea telecomanda si era si super cald. Norocul meu este ca fusesem inainte la altcineva, o ora, si eram deja incalzit bine. Domnita m-a asteptat intr-o tinuta sexy de blugi, cu tricou mulat pe ea, arata bine. Cand s-a dezbracat arata si mai bine, buna in draci la corp :D , de chinuit in pula nu alta . Poate am prins-o eu in toane bune, pe toata durata sexului nu m-am simtit deloc grabit, oralul ok-ish, cat sa scoale pula, am devenit rapid erect la cum arata, cativa cm si cam atat insistent. La normal, am lasat-o pe ea deasupra sa ma "arda", si m-a ars bine, se fute in mare fel deasupra, nu oboseste deloc in LOT, chiar ii place, geme natural. Tremura la un moment dat cand dadeam mai tare si icnea, super stramta apropo era sa uit, mare grija deci. Dupa ce am terminat si am inceput sa ma imbrac, prima grija a fost telefonul, putin butonat si era up'n ready. Are potential ridicat, s-a vazut dupa cum se misca in asaternut, este de cursa lunga si cred ca daca ar introduce varianta autentica 60 minutes fat burning cardio ar fi de facut abonament. Overall eu m-am simtit bines, am sa mai revin daca sunt prin zona.
Spor

Notite)
1)Pe durata sexului, telefonul a sunat doar de 3 ori, dar nu a raspuns
2)Intalnirea poate varia in functie de toane

  • Like 24
  • Minus 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...