Sari la conținut

Emma milf ruby 07555177230


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
3 minutes ago, Emmamilf said:

Sunt de știu care vin asa ca stați cuminți ca va loviți la cotita de pline ce sunt 😂😂😂😂😂😂😂

Bre mai schimba dealerul ca nu iti da marfa buna ,ce naiba ,la banii tai iei toate prostiile

  • Like 1
  • Haha 3
Link spre comentariu
La 21.05.2022 la 20:47, 2peu_2peu a spus:

Rujatule , marsi draq acasa.

Mai frustrările care sunteți dacă ai vedea Că-ți banii fac pe zii ți-o ea mintea razna 💪💎😂😂😂😂🍒🍒🍒💣💣💯💯💯💯💯

  • Haha 1
  • Confuz 2
Link spre comentariu
Chiar acum, Emmamilf a spus:

Mai frustrările care sunteți dacă ai vedea Că-ți banii fac pe zii ți-o ea mintea razna 💪💎😂😂😂😂🍒🍒🍒💣💣💯💯💯💯💯

 

Acum 1 oră, divagatie a spus:

Asta vorbeste mai mult ca televizorul , noroc ca a facut plaja destula  ca avut locatia aproape de mare in Mamaia Nord. Bani si pula ioc , alta turista jalnica cu stomacul lipit de sira spinarii!

😂😂😂😂😂😂mai și fututa bine și linsa și cu banii da banii mulți vtm și viata de lux ce sa fac și eu apartamente de lux restaurante mâncăruri fine ca na alfel nu îmi permite religia de cât asa cu răsfaț total mai va loviți  la cotita rău de tot 

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

!! Caution !!


yesterday i contacted  her 20:00 pm and arrange date withher 20:30pm she confirmed date and showed alot of "welcoming and kindness" then sent her location at residence in mamaia-sat,arrived on the time . i tried to phoning her she nerver answer i send on wattsapp she never reply this behavior bothered me i got upset like bear with sore head . Instead of , I went to relax at restaurant at the beach , at 21:20 She called me and rudely said that she not working with foreign nationalities
My reaction mixed like  WTF!! LOL!!
THE LESSON : LIVE AND LEARN NEVER TRUST A MILF STAY IN MAMAIA-SAT   all that glitter is not gold maybe is a shit

  • Haha 5
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
1 oră în urmă, Emmamilf a spus:

Mai frustrările care sunteți dacă ai vedea Că-ți banii fac pe zii ți-o ea mintea razna 💪💎😂😂😂😂🍒🍒🍒💣💣💯💯💯💯💯

Ce vina are cratima de arunci cu ea pe unde-ti vine? Ce rau ti-a facut limba romana?🤦‍♂️

  • Haha 4

Trăiește clipa! Fă-o să conteze!

Link spre comentariu
Acum 19 ore, gigi brecu a spus:

Asta-i sora cu Mariana!Sa moara bibi daca n-au fost colege de banca in generala,au studiat dupa acelasi manual de gramatica.

Soro,mai intra pe aici ca mi-ai luminat seara,n-am mai ras atat de mult timp.

Sa fi iubita!

Mai ce sa zic ma bucur pt voi toți cum vă bucurați și voi pt mine hai sa ne auzim cu bine cai bine asa cum e nui stres mulțumesc lui Dumnezeu 😁😁😁

Link spre comentariu
La 18.05.2022 la 14:45, crissd a spus:

Este o femeie foarte frumoasa si super sexy si are un caracter cum nu au altele dar depinde si cum se comporta barbatii cu ea.

Mulțumesc pt aprecieri  asa și sunt fff educată și sexi și frumosa și milf si demonstrz așa prin ceaia ce sunt eu și ofer servicii normale fără probleme fără stres fără grabă și vb foarte educat dar uni sunt dezastrul și normale sa ma comport diferit ca sunt mulți dar mulți rău de tot care nu au ce ceva și uite ca talente au pe eii 😬😬🙊🙊

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Suli-na
  • Oras:Suli-na
Acum 58 minute, Emmamilf a spus:

Mulțumesc pt aprecieri  asa și sunt fff educată și sexi și frumosa și milf si demonstrz așa prin ceaia ce sunt eu și ofer servicii normale fără probleme fără stres fără grabă și vb foarte educat dar uni sunt dezastrul și normale sa ma comport diferit ca sunt mulți dar mulți rău de tot care nu au ce ceva și uite ca talente au pe eii 😬😬🙊🙊

Asa e frumoasa mea toti ăștea sânt taranii care au bile pă pla si n-ui primeste nici o fata hai te pup si tare as vrea sa ne mai revedem la relaxare cu servici normale fara stres ❤❤

  • Haha 5
Link spre comentariu
Chiar acum, Emmamilf a spus:

Ce sa povestim e  ceva ești din comun cu voi sa ști ca de asta nu mai pot face eu pachet de banii ca vezi domeniul ce fac mai mi-e scârbă de saraci ca voi frustrații ne fericiți  ca voi da fata sunt sexi și frumosa și educața va luați-vă fix de cine nu trebuie 😂

 

Link spre comentariu
Acum 4 ore, haloowen a spus:

Asa e frumoasa mea toti ăștea sânt taranii care au bile pă pla si n-ui primeste nici o fata hai te pup si tare as vrea sa ne mai revedem la relaxare cu servici normale fara stres ❤❤

Adevărat bby fix aiurea se eau eu care cea mai sexi și cea mai educata fără stres fără grabă relaxata dulceață de fata calda și uite asta dacă a-și fii nasoala aiurea sa stau pe minunte sa stau cu bobardieru la ușă sa vezi ca de ala nu zic nimic de cine sa găsit eii să comenteze de ras sa fiți cum sunteți 

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Suli-na
  • Oras:Suli-na
Acum 14 ore, Emmamilf a spus:

Adevărat bby fix aiurea se eau eu care cea mai sexi și cea mai educata fără stres fără grabă relaxata dulceață de fata calda și uite asta dacă a-și fii nasoala aiurea sa stau pe minunte sa stau cu bobardieru la ușă sa vezi ca de ala nu zic nimic de cine sa găsit eii să comenteze de ras sa fiți cum sunteți 

Da fata neste saracii cel mai bn e sa te doaran pla fara stres de ei si ei linistitii si tu linistita te pup bby

  • Haha 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 1835
On 5/24/2022 at 7:04 PM, Emmamilf said:

 

😂😂😂😂😂😂mai și fututa bine și linsa și cu banii da banii mulți vtm și viata de lux ce sa fac și eu apartamente de lux restaurante mâncăruri fine ca na alfel nu îmi permite religia de cât asa cu răsfaț total mai va loviți  la cotita rău de tot 

Este ca ai bagat caviarul la microunde sa faci floricele? Mate fine domle. 🤣

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Salutare. Am fost si eu pe la Ema să văd ce este de capul ei. Am vorbit cu ea la telefon și am stabilit o programare peste câteva ore. Locația o are tocmai în Mamaia Nord și ce străzi sunt pe acolo m-am învârtit puțin prin zonă până am găsit locația, dar am reușit într-un final.

Note

Aspect: 7 tipa are 40 de ani, nu e grasă, țațele erau destul de ferme, la față se vede că are o varstă dar în principiu e ok dacă o găsești aranjată

Igienă: 10 totul ok 

Oral: 8 neprotejat și cu atenție ceva pe la coaie (inițial zicea că nu suge și coaiele dar s-a ocupat și de ele)

Normal: 7 tipa are potențial dar e lipsită de chef

Locația: 8 Mamaia nord cu un peisaj ca după bombardament, locația nu era rea dar înăuntru era dezordine

FK: da

CIM/COF: nu

Cadou: 150 o finalizare (voiam să stau o oră dar mi-a zis că e obosită si nu are energie suficientă)

De recomandat: nu

De revenit: nu

PS Eu unu am stat la ea vreo 40 de minute, dar mi-a umplut capul cu toate prostiile ei cât am stat la un pahar de apă înainte și după acțiune. Din punctul meu de vedere tipa nu prea are chef de făcut sex, ci are chef de vorbă multă și degeaba 

  • Like 5
  • Haha 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Am vizitat si eu doamna.

Pasare migratoare.

Oral - Ceva banal, ba chiar a folosit si dintii de cateva ori, mi-a mai cerut inca 50 pentru oral neprotejat desi la telefon mi-a comunicat ca nu practica.

FK- vrajeala FK niste sarutari gen pupici pe buze.

Graba? Bineinteles, am stat dupa doamna sa vorbeasca la telefon cu vreo 3 handralai.

Aspect? 1,60 - Pozele alea au cel putin 5 ani de zile, s-a mai ingrasat ce-i drept dar macar sa foloseasca poze actuale, e destul de mica de inaltime, ce mi-a placut la ea, posteriorul gen curuleana. Curata femeia ce este drept.

Actiune- Destul de grabita, dar cel putin nu a comentat la pozitii, nu a durat zece minute toate treaba. Ce se intampla, femeia totusi nu ofera GFE asa cum isi face reclama.

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 2 ore, marinwot a spus:

Am vizitat si eu doamna.

Pasare migratoare.

Oral - Ceva banal, ba chiar a folosit si dintii de cateva ori, mi-a mai cerut inca 50 pentru oral neprotejat desi la telefon mi-a comunicat ca nu practica.

FK- vrajeala FK niste sarutari gen pupici pe buze.

Graba? Bineinteles, am stat dupa doamna sa vorbeasca la telefon cu vreo 3 handralai.

Aspect? 1,60 - Pozele alea au cel putin 5 ani de zile, s-a mai ingrasat ce-i drept dar macar sa foloseasca poze actuale, e destul de mica de inaltime, ce mi-a placut la ea, posteriorul gen curuleana. Curata femeia ce este drept.

Actiune- Destul de grabita, dar cel putin nu a comentat la pozitii, nu a durat zece minute toate treaba. Ce se intampla, femeia totusi nu ofera GFE asa cum isi face reclama.

 

Am vb ieri cu ea...ba bine ca nu m-am pus la drum,Hanul Piraților pe acolo...când am sunat-o pe camera dormea,și a zis ca nu mai are chef și mi-a închis.M-am gândit ca poate sunt eu mai pariu și de aia dar...neee....panarama rau jupana.

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...