Sari la conținut

Izabella 0739462506


Postări Recomandate

  • Telefon: 0739462506
  • Oras:Pitesti Arges
  • Disponibila
  • Telefon: 0739462506
  • Oras:Pitesti Arges
  • Disponibila

Da am observat🙄

Acum 1 oră, bogdan icx a spus:

pacat :(  ata ete... ne place serviciul asta la multi :D 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Monte Carlo
  • Oras:Monte Carlo
La 07.06.2022 la 14:51, Gogaie86 a spus:

Vizitat aseară aceasta fata și pot spune că e ce trebuie. 

Locație la intersecția din târgul din vale la semafoare, față în față cu flanco, o garsonieră. 

Ca aspect arată bine, carnea tare pe ea, micuță, fund numai bun de pompat în el dar nu face anal. Ca și comportament e super ok, nu comentează, stă cum o pui și nu se vaită ca alte fete. La oral nota 8, mai are de lucrat, sau poate e din cauza aparatului dentar. 

La normal 10, sta cum o pui, lucrează și ea, se pare ca ii cam place și ei. 

E o fată de viitor dacă se menține așa. De revenit cu cea mai mare placere. Face și finalizare corporală. 

Per total 300/h

 

La 07.06.2022 la 16:11, MeganWolfM a spus:

Oralul a fost neprotejat? Fk face?

Tu ai pus întrebarea la postarea lui gogaie, pe el l-ai întrebat dacă fata face FK. După ce Havana nu a înțeles pe cine ai întrebat tu și a spus:

La 08.06.2022 la 12:48, havana a spus:

@Izabella28 , ori ai orbul gainilor ori prostia lor  , te-a intrebat cineva ceva pe aici , te doare degetul sa raspunzi ?

ai schimbat macazul și te-ai luat de fată:

La 08.06.2022 la 13:50, MeganWolfM a spus:

@Izabella28 FK oferi? Da sau nu? E greu să răspunzi la întrebare???

Păi mai întâi scrie ce și cum trebuie și apoi sari în sus🤣🤣🤣

P.S. Și în acest timp mă îndrept și spre 200 comm🤣🤣🤣

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO
Acum 10 minute, leonidas69 a spus:

 

Tu ai pus întrebarea la postarea lui gogaie, pe el l-ai întrebat dacă fata face FK. După ce Havana nu a înțeles pe cine ai întrebat tu și a spus:

ai schimbat macazul și te-ai luat de fată:

Păi mai întâi scrie ce și cum trebuie și apoi sari în sus🤣🤣🤣

P.S. Și în acest timp mă îndrept și spre 200 comm🤣🤣🤣

🤦🤷 Păi am fost eu la pizdă? Am întrebat pe ăla care a postat că a fost!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO
Acum 4 minute, MeganWolfM a spus:

🤦🤷 Păi am fost eu la pizdă? Am întrebat pe ăla care a postat că a fost!

 

Acum 16 minute, leonidas69 a spus:

 

Tu ai pus întrebarea la postarea lui gogaie, pe el l-ai întrebat dacă fata face FK. După ce Havana nu a înțeles pe cine ai întrebat tu și a spus:

ai schimbat macazul și te-ai luat de fată:

Păi mai întâi scrie ce și cum trebuie și apoi sari în sus🤣🤣🤣

P.S. Și în acest timp mă îndrept și spre 200 comm🤣🤣🤣

Ăla care a vizitat curva să ne spună! Sau chiar ea, dar dacă ea nu ne bagă în seamă??? Ce să îi fac? Oricum m-am lămurit. Merci de intervenție!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
Acum 5 ore, Izabella28 a spus:

👅🫣

IMG_6235.MOV

deci .... fk nu, fin orala nu, doar oral nep in functie de igiena ? nu ... de frumoasa esti frumoasa, bine arati, m-as risca, nu as risca, e greu ca ai servicii limitate :D 

BALANCE in the force... give up to the Dark side... Darth Vader ..

  • Like 1

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
  • Telefon: 0739462506
  • Oras:Pitesti Arges
  • Disponibila
  • Telefon: 0739462506
  • Oras:Pitesti Arges
  • Disponibila
Acum 50 minute, bogdan icx a spus:

deci .... fk nu, fin orala nu, doar oral nep in functie de igiena ? nu ... de frumoasa esti frumoasa, bine arati, m-as risca, nu as risca, e greu ca ai servicii limitate :D 

BALANCE in the force... give up to the Dark side... Darth Vader ..

Cum doresti. Daca te razgandesti aici ma gasesti🥰

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator JohnBranch
Reputație: 0

Salut.

Astăzi am vizitat-o pe Izabella. 

Programare pe wtsp, confirmata cu o oră înainte. 

Locație: centrala, lângă Pavone.

Izabella: o puștoaică, pe la 20 de ani, brunetica, ochii verzi, slabuta, cam 1.65 înălțime, ceva tatuaje...frumușică la fața. 

Oral neprotejat, mai spre soft asa, nu face deep, fără facefuck, fără atenție la sateliți, dar are un joc cu limba interesant pe cap și pe "baiat", care compensează...aici să zic ar fi loc de mai bine, puțin mai spre hard😁.

Normal protejat, schimbat mai multe poziții, participă cu tine la acțiune, nu te grăbește, nu comentează...sincer dacă nu scârțâia patul asa rău, mai insistam😅 pe normal.

Igienă: curata, parfumată, nu am ce obiecta.

Este o fată caldă, comunicativa.

Per total, o fata foarte plăcută care merita vizitată, din punctul meu de vedere.

Tarif 150 finalizarea.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0739462506
  • Oras:Pitesti Arges
  • Disponibila
  • Telefon: 0739462506
  • Oras:Pitesti Arges
  • Disponibila
Acum 8 ore, JohnBranch a spus:

Salut.

Astăzi am vizitat-o pe Izabella. 

Programare pe wtsp, confirmata cu o oră înainte. 

Locație: centrala, lângă Pavone.

Izabella: o puștoaică, pe la 20 de ani, brunetica, ochii verzi, slabuta, cam 1.65 înălțime, ceva tatuaje...frumușică la fața. 

Oral neprotejat, mai spre soft asa, nu face deep, fără facefuck, fără atenție la sateliți, dar are un joc cu limba interesant pe cap și pe "baiat", care compensează...aici să zic ar fi loc de mai bine, puțin mai spre hard😁.

Normal protejat, schimbat mai multe poziții, participă cu tine la acțiune, nu te grăbește, nu comentează...sincer dacă nu scârțâia patul asa rău, mai insistam😅 pe normal.

Igienă: curata, parfumată, nu am ce obiecta.

Este o fată caldă, comunicativa.

Per total, o fata foarte plăcută care merita vizitată, din punctul meu de vedere.

Tarif 150 finalizarea.

Multumesc frumos🥰 see you soon👅🫣

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna ziua !

Sa va povestestc despre Izabela.

Este micuta, tatuata si arata bine, nu pot sa o descriu eu mai bine decat pozele.

ON, mi-a placut, nu sunt pretentios 8.

NP, mi-a placut mai mult 9.

S-a incurcat putin in programari, dar ne-am inteles, vreau sa revin.

150 de lei bine investiti.

 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor

m-am decis sa risc si am riscat :D, in ciuda serviciilor limitate nu mi-a parut rau .

RECENZIE:

Locatie: 9 (Pavone blocul binecunoscut de toata lumea dar slava domnului nu urci mult, nu e pe la ultimele etaje)

Aspect: 10 (bruneta undeva la 1.65,slabuta cu fome, creola,par brunet lung,aparat dentar, frumoasa fata,sani naturali mai micuti dar frumosi,pustoaica 20 ani,pearcing in obraz parca ? dragut)

Oral: 8 (depunctez mai soft dar placut, fara fin orala, neprotejat)

Normal : 9 (bun, doar o singura pozitie,doggy, nu am rezistat mult, am stat doa o finalizare, ceea ce se intampla rar la mine, in rest de la ora in sus, aplicare lubri)

GFE: 8 ( fara fk,dulce fata)

Atitudine: 10 (calma, fara graba, nu sta cu ochii pe ceas,comunicativa, nu raspunde la tel in timpul intalnirii,da telefonul pe silent)

Igiena : 10 (foarte curata din cap pana in picioare,la baie la fel totul in regula, am primit prosop curat)

Halatul: 150 lei pentru o fin circa 30 de min .

Nuvela: De revenit in ciuda lipsurilor din servicii,comportamentul si aspectul ma convins, sa trec peste serviciile care imi plac sa fie in meniu de obicei,merita banii, vizitati cu incredere. :P 

  • Like 5
  • Inimioara 2

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu

Am vizitat-o pe Iza săptămână trecută...Micuța, cu niște ochi foarte frumoși, tatuaje. Corpul este foarte bine proporționat, chiar arata bine, așa cum se observa și din poze și așa cum au descris-o și colegii.

Nu am stat decât pt un oral, are un stil mai soft dar care pe mine m-a incantat.Nu face finalizare orala si asta cred ca din cauza aparatului dentar. Foarte curata, foarte liniștită, încearcă sa facă pe plac clientului cât mai mult.Nici vorba de stat cu ochii pe ceas sau sa răspundă la telefon în timpul întâlnirii.

Data viitoare o sa încerc și un normal cu ea, ca tare m-ar tenta :D

Singurul minus ar fi locația (celebrul bloc de la Pavone, unde ai șanse sa fii zărit sau sa te întâlnești pe scări cu alt confrate)

Concluzie: 150 lei care se merita investiti

PS. Sunt cel care nu a mai ajuns aseară, știi tu Iza :D

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0739462506
  • Oras:Pitesti Arges
  • Disponibila
  • Telefon: 0739462506
  • Oras:Pitesti Arges
  • Disponibila
Acum 1 oră, Pricinosu a spus:

Am vizitat-o pe Iza săptămână trecută...Micuța, cu niște ochi foarte frumoși, tatuaje. Corpul este foarte bine proporționat, chiar arata bine, așa cum se observa și din poze și așa cum au descris-o și colegii.

Nu am stat decât pt un oral, are un stil mai soft dar care pe mine m-a incantat.Nu face finalizare orala si asta cred ca din cauza aparatului dentar. Foarte curata, foarte liniștită, încearcă sa facă pe plac clientului cât mai mult.Nici vorba de stat cu ochii pe ceas sau sa răspundă la telefon în timpul întâlnirii.

Data viitoare o sa încerc și un normal cu ea, ca tare m-ar tenta :D

Singurul minus ar fi locația (celebrul bloc de la Pavone, unde ai șanse sa fii zărit sau sa te întâlnești pe scări cu alt confrate)

Concluzie: 150 lei care se merita investiti

PS. Sunt cel care nu a mai ajuns aseară, știi tu Iza :D

🫣🫣🫣 sper sa ne vedem curandd pupii❤️❤️💋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0739462506
  • Oras:Pitesti Arges
  • Disponibila
  • Telefon: 0739462506
  • Oras:Pitesti Arges
  • Disponibila
Acum 2 ore, Tutu111 a spus:

O fata superbă! Sedere cât mai lungă și plăcută 🤗🥰

Multumesc frumos❤️ 

Link spre comentariu

Da, ar trebui sa stea cât mai mult și sa avem grija de ea... Este o fata foarte ok, curata, care face tot posibilul sa își mulțumească clientii....Alaltaieri am bifat o vizită la ea, caci rămăsese sa încerc și un normal, pana atunci optând doar pt oral. Totul ok, curățenie în apartament, răcoare, Iza curata, zâmbitoare, asa cum o știu toți cei care i-au trecut pragul....Nu o sa descriu acțiunea în detaliu, pot spune doar ca am fost foarte mulțumit, nici măcar nu știu când a trecut timpul. Da, într-adevăr, nu face CIM, FK, dar asta bănuiesc ca din cauza aparatului dentar (ca părere strict personala, la ce ochi frumoși are și felul în care te privește, poate sa aibă și 2 aparate, căci nu contează). 

Tarifele, aceleași... 150 finalizarea ON, OP, NP

Sper sa rămână cât mai mult pe la noi... 

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0739462506
  • Oras:Pitesti Arges
  • Disponibila
  • Telefon: 0739462506
  • Oras:Pitesti Arges
  • Disponibila
Acum 12 minute, Pricinosu a spus:

Da, ar trebui sa stea cât mai mult și sa avem grija de ea... Este o fata foarte ok, curata, care face tot posibilul sa își mulțumească clientii....Alaltaieri am bifat o vizită la ea, caci rămăsese sa încerc și un normal, pana atunci optând doar pt oral. Totul ok, curățenie în apartament, răcoare, Iza curata, zâmbitoare, asa cum o știu toți cei care i-au trecut pragul....Nu o sa descriu acțiunea în detaliu, pot spune doar ca am fost foarte mulțumit, nici măcar nu știu când a trecut timpul. Da, într-adevăr, nu face CIM, FK, dar asta bănuiesc ca din cauza aparatului dentar (ca părere strict personala, la ce ochi frumoși are și felul în care te privește, poate sa aibă și 2 aparate, căci nu contează). 

Tarifele, aceleași... 150 finalizarea ON, OP, NP

Sper sa rămână cât mai mult pe la noi... 

te pup💋💋 si te mai astept cu drag❣️

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...