Sari la conținut

Izabella 0739462506


Postări Recomandate

  • Telefon: 0739462506
  • Oras:Pitesti Arges
  • Disponibila
  • Telefon: 0739462506
  • Oras:Pitesti Arges
  • Disponibila

Heiii🤗 mai sunt aici in pitești doar cateva zile😅 ma puteți suna pentru programări🫣

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:-
  • Oras:-

Salutare!

Vizitat @Izabella28!

Locatie centrala 

Fata frumoasa , pe placul meu , slabuta cu forme . Realitatea bate mediul virtual 😂, ma refer la aspectul real fata de cel prezentat in poze. Atitudine foarte placuta , comunicativa , igiena adecvata.

Oral executat placut , finut as putea spune    , razbunat 😋
Normal de top , unde am ales ca eu sa fac putin cardio 🥵
 

O recomand , este o fata de top! 
Pupici!😘

Bafta baieti!

 

 

 

  • Like 5
  • Mersi 1

               :jerkoff L.A.W. 🔞

Link spre comentariu
Vizitator Devereaux
Reputație: 0

Buna seara

Incep prin a spune ca desi cativa colegi au scris lucuri ok despre ea (tocmai de asta m am si hotarat sa o vizitez) plus 1 prieten care mi a recomandat o, mi a dat o frumoasa "teapa", ideea e ca am zis sa incerc si eu la @Izabella28si am discutat pe wapp astazi dupa masa pe la ora 17, si am stabilit o programare pentru asta seara nu cred ca are relevanta ora dar ma rog, la 22, si surpriza telefon si wapp inchise nici dupa aproape o jumatate de ora nu mi a raspuns, acuma ca a aparut ceva (dar era frumos sa mi dea msg sau sa mi raspunda sa nu mai bat drumul degeaba) ori ca mi a dat blok (asta cu atat mai mult nu o inteleg) ideea e ca mi a dat teapa, pacat ca procedeaza asa, chiar vroiam sa o cunosc si eu, dar na daca asa a considerat ea ca e frumos, asta este .

Va doresc o seara frumoasa

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:-
  • Oras:-
Acum 12 minute, Devereaux a spus:

Acum, observ ca ceva s a intamplat si nu a fost cu intentie, @Izabella28sper ca esti bine 🤗

Eu nu mai inteleg nimic , ba o certi , ba o intrebi de sanatate....

  • Like 2

               :jerkoff L.A.W. 🔞

Link spre comentariu
Vizitator Devereaux
Reputație: 0
Acum 2 minute, L.A.W. a spus:

Eu nu mai inteleg nimic , ba o certi , ba o intrebi de sanatate....

Salut colegu' dar nu o cert, pur si simplu am spus si eu ce am "patit" atata tot, m am mirat ca, cativa colegi au fost si au spus frumos de ea si m am si mirat de aseara, eu chiar doresc sa o cunosc ..

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:-
  • Oras:-
Chiar acum, Devereaux a spus:

Salut colegu' dar nu o cert, pur si simplu am spus si eu ce am "patit" atata tot, m am mirat ca, cativa colegi au fost si au spus frumos de ea si m am si mirat de aseara, eu chiar doresc sa o cunosc ..

Poate ai noroc data viitoare ... . Eu nu am avut probleme , e chiar o fata finuta si de treaba . Succes!

  • Like 3

               :jerkoff L.A.W. 🔞

Link spre comentariu
Acum 4 minute, Devereaux a spus:

Salut colegu' dar nu o cert, pur si simplu am spus si eu ce am "patit" atata tot, m am mirat ca, cativa colegi au fost si au spus frumos de ea si m am si mirat de aseara, eu chiar doresc sa o cunosc ..

E bine asa și certata🤣🤣🤣finuț și fututa 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0739462506
  • Oras:Pitesti Arges
  • Disponibila
  • Telefon: 0739462506
  • Oras:Pitesti Arges
  • Disponibila
Acum 14 ore, Devereaux a spus:

Buna seara

Incep prin a spune ca desi cativa colegi au scris lucuri ok despre ea (tocmai de asta m am si hotarat sa o vizitez) plus 1 prieten care mi a recomandat o, mi a dat o frumoasa "teapa", ideea e ca am zis sa incerc si eu la @Izabella28si am discutat pe wapp astazi dupa masa pe la ora 17, si am stabilit o programare pentru asta seara nu cred ca are relevanta ora dar ma rog, la 22, si surpriza telefon si wapp inchise nici dupa aproape o jumatate de ora nu mi a raspuns, acuma ca a aparut ceva (dar era frumos sa mi dea msg sau sa mi raspunda sa nu mai bat drumul degeaba) ori ca mi a dat blok (asta cu atat mai mult nu o inteleg) ideea e ca mi a dat teapa, pacat ca procedeaza asa, chiar vroiam sa o cunosc si eu, dar na daca asa a considerat ea ca e frumos, asta este .

Va doresc o seara frumoasa

Imi pare rau dar nu s a intamplat cu intenție!

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator Devereaux
Reputație: 0
Acum 2 ore, Izabella28 a spus:

Imi pare rau dar nu s a intamplat cu intenție!

Heii nu e problema

@Izabella28🤗😘

vreau sa scriu si eu cateva cuvinte frumoase despre intalnirea cu pitica asta mica si frumoasa 😊😁

Cu scuzele de rigoare fata de ea ca am scris aseara, dar apoi dupa cateva ore vazand ca nu se conecteaza mi am dat seama ca ceva a aparut, in fine am discutat un pic mi a explicat, este totul ok. Am fost astazi frumos, relax, fata este maxim de frumoasa, pirsu ri tatoo micuta tonifiata bronz totul foarte ok.

Poti si ai ce discuta cu ea, poti face un dus pt refresh, iar ca si actiune ce sa zic, foarte frumos, oral reciproc, i as fi mancat pasa 🤭 este stramta, nu "ca asa nu pe dincolo nu" ce sa mai, mie unul, mi a placut maxim, este de revenit clar. Te pup Iza 😘😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0739462506
  • Oras:Pitesti Arges
  • Disponibila
  • Telefon: 0739462506
  • Oras:Pitesti Arges
  • Disponibila

Bună băieți astăzi și mâine mai sunt la pitești. Lucrez până la ora 23:00 mă puteți suna pentru programări🥰🤪

556E48B9-77AB-4F61-86D0-8AF9E3AAA763.jpeg

  • Inimioara 5
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO
Acum 25 minute, Izabella28 a spus:

Bună băieți astăzi și mâine mai sunt la pitești. Lucrez până la ora 23:00 mă puteți suna pentru programări🥰🤪

556E48B9-77AB-4F61-86D0-8AF9E3AAA763.jpeg

 

Acum 4 minute, MeganWolfM a spus:

Bravo @Izabella28! Go fuck yourself!

Cât touring mai ai de gând să faci? Ai miere în pizdă și nu știam eu? Că eu te știu, te-am futut, sincer: nu îți meriți banii! 1 sută cu 2 sute este prețul corect pentru tine!

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
Acum 9 minute, MeganWolfM a spus:

 

Cât touring mai ai de gând să faci? Ai miere în pizdă și nu știam eu? Că eu te știu, te-am futut, sincer: nu îți meriți banii! 1 sută cu 2 sute este prețul corect pentru tine!

megane iar ai fumat legale ? lasa fata in pace ti-a furat banii din buzunar cu japca ? esti invidios pe ea sau cum ? ai de unde alege nu te-a chemat la ea cu japca, nu ai chiar nici un motiv sa te iei de ea, sau poate vreunu ascuns cine stie poate ai ceva tu si te supara prezenta ei ca deranjeaza.

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Haha 1

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO
Acum 6 minute, bogdan icx a spus:

megane iar ai fumat legale ? lasa fata in pace ti-a furat banii din buzunar cu japca ? esti invidios pe ea sau cum ? ai de unde alege nu te-a chemat la ea cu japca, nu ai chiar nici un motiv sa te iei de ea, sau poate vreunu ascuns cine stie poate ai ceva tu si te supara prezenta ei ca deranjeaza.

Tu o cunoști? Eu o cunosc! Nașpa! Cont roșu degeaba! Bani mulți pe ce!? Ea să răspundă! Mie mi sa luat de curvele astea pe turing! Le dau la MUIE! Și mă piș pe ele și pe prețurile și pretențiile lor! Nu merită!

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator JohnBranch
Reputație: 0
Acum 11 minute, MeganWolfM a spus:

Tu o cunoști? Eu o cunosc! Nașpa! Cont roșu degeaba! Bani mulți pe ce!? Ea să răspundă! Mie mi sa luat de curvele astea pe turing! Le dau la MUIE! Și mă piș pe ele și pe prețurile și pretențiile lor! Nu merită!

Fata este chiar ok...

Nu știu ce ai tu de "latri" pe toate topicele, degeaba și neintrebat..  

Cu d'astia ca tine, o sa mai vina fix nimeni...pe la noi.

Calmează-te nene, am înțeles...vrei sa te faci VIP în 5 luni, dar nu mai creea "bahaos" peste tot, ca ai încurcat iar tu doza...

Nu vrei, nu te duci...dar chiar ești dubios...vorbind neintrebat...

Ne mai miram, de ce nu vin nu știu ce fete pe aici...

Când vad doar comentarii de genul...plm

Link spre comentariu
  • Telefon: 0739462506
  • Oras:Pitesti Arges
  • Disponibila
  • Telefon: 0739462506
  • Oras:Pitesti Arges
  • Disponibila
Acum 4 minute, JohnBranch a spus:

Fata este chiar ok...

Nu știu ce ai tu de "latri" pe toate topicele, degeaba și neintrebat..  

Cu d'astia ca tine, o sa mai vina fix nimeni...pe la noi.

Calmează-te nene, am înțeles...vrei sa te faci VIP în 5 luni, dar nu mai creea "bahaos" peste tot, ca ai încurcat iar tu doza...

Nu vrei, nu te duci...dar chiar ești dubios...vorbind neintrebat...

Ne mai miram, de ce nu vin nu știu ce fete pe aici...

Când vad doar comentarii de genul...plm

Oricum de când mi am facut cont pe nimfo imi tot comenteaza. Nici macar nu a fost la mine cum se pronunță😂. Foarte “primitori” sunt unii baieti pe aici

  • Haha 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
Acum 19 minute, MeganWolfM a spus:

Tu o cunoști? Eu o cunosc! Nașpa! Cont roșu degeaba! Bani mulți pe ce!? Ea să răspundă! Mie mi sa luat de curvele astea pe turing! Le dau la MUIE! Și mă piș pe ele și pe prețurile și pretențiile lor! Nu merită!

ca sa inchei asa mai pe scurt, nu conteaza cat cere nu te-a obligat nimeni sa mergi la ea, daca cerea 100 lei pe ora erai cel mai fericit, fiecare cere cat vrea nu inseamna ca trebuie sa si dai end of story ...

Ps: cu comportamentul asta de mahala nu o sa primesti "gratuitati" sau reduceri daca te gandesti ca atacandu-le o sa iti ofere pentru a te potoli, cine citeste stie ca trolezi, si daca nu stai cuminte iei ban din nou al 1000 cont care il faci si esti banat.

  • Like 2
  • Mersi 1

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO
Acum 7 minute, JohnBranch a spus:

Fata este chiar ok...

Nu știu ce ai tu de "latri" pe toate topicele, degeaba și neintrebat..  

Cu d'astia ca tine, o sa mai vina fix nimeni...pe la noi.

Calmează-te nene, am înțeles...vrei sa te faci VIP în 5 luni, dar nu mai creea "bahaos" peste tot, ca ai încurcat iar tu doza...

Nu vrei, nu te duci...dar chiar ești dubios...vorbind neintrebat...

Ne mai miram, de ce nu vin nu știu ce fete pe aici...

Când vad doar comentarii de genul...plm

Tu cine pula mea ești? Nu am văzut nici o recenzie cu semnătura ta... Sau nu ști să scri, s-au ție greu! Coaie, nu scrii, nu faci nimic: SUGI pula! PULA mea! De ce?: De plăcere!

  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 2 minute, Izabella28 a spus:

Oricum de când mi am facut cont pe nimfo imi tot comenteaza. Nici macar nu a fost la mine cum se pronunță😂. Foarte “primitori” sunt unii baieti pe aici

Nu e băiat rau, e mai nasol când nu își ia pastilele 😁

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0739462506
  • Oras:Pitesti Arges
  • Disponibila
  • Telefon: 0739462506
  • Oras:Pitesti Arges
  • Disponibila
Acum 37 minute, MeganWolfM a spus:

 

Cât touring mai ai de gând să faci? Ai miere în pizdă și nu știam eu? Că eu te știu, te-am futut, sincer: nu îți meriți banii! 1 sută cu 2 sute este prețul corect pentru tine!

In primul rând tu n ai fost la mine cu siguranță. În al doilea rând eu postez aici pentru băieții care ma cunosc personal și știu ce fel de persoana sunt. De când am contul asta ai tot venit aici sa arunci cu noroi in mine , nu stiu ce beneficiu ai tu pe toata complicația asta. Ai un vocabular foarte urât si nu e frumos sa jignești necunoscând o persoana. Daca nu îți place nu te uita.

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0739462506
  • Oras:Pitesti Arges
  • Disponibila
  • Telefon: 0739462506
  • Oras:Pitesti Arges
  • Disponibila
Chiar acum, bogdan icx a spus:

ca sa inchei asa mai pe scurt, nu conteaza cat cere nu te-a obligat nimeni sa mergi la ea, daca cerea 100 lei pe ora erai cel mai fericit, fiecare cere cat vrea nu inseamna ca trebuie sa si dai end of story ...

Ps: cu comportamentul asta de mahala nu o sa primesti "gratuitati" sau reduceri daca te gandesti ca atacandu-le o sa iti ofere pentru a te potoli, cine citeste stie ca trolezi, si daca nu stai cuminte iei ban din nou al 1000 cont care il faci si esti banat.

Nici măcar nu a fost…la mine. Ma deranjează faptul ca el nu ma cunoaște si aruncă cu vorbe urâte . Probabil așa se comportă cu toate fetele noi care vin pe la voi.🥲

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...