Sari la conținut

0746738702 Ana 🔥


Postări Recomandate

  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
Acum 27 minute, shadow0123 a spus:

Alea cu CIM in meniu. 

Bro’ când vrabia visează diva se intitulează știi vb aia … nah … nu e concurenta  … când vin câteva in oraș  unele își iau liber și stau pe forum :) sau pleacă … life is So simple 🛫🥂


 

 

si un mic up ptr @Annaxxx27 

#doarastazimaiesteinoras

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 7 minute, zerrcore a spus:

Bro’ când vrabia visează diva se intitulează știi vb aia … nah … nu e concurenta  … când vin câteva in oraș  unele își iau liber și stau pe forum :) sau pleacă … life is So simple 🛫🥂


 

 

si un mic up ptr @Annaxxx27 

#doarastazimaiesteinoras

astazi si maine🤗

Link spre comentariu

Salutare!

Aseara am vb cu ana la telefon si mi.a zis că pot veni la ea. I.am zis că ajung in 10 min si o sun cand sunt jos,mi.a spus ca face dus si mă sună ea să urc.dusul a durat 1 oră ,timp in care am mai vb prun mesaje ,imi zicea să astept.după 1 oră nu a mai raspuns defel.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 1 oră, dani_01 a spus:

Salutare!

Aseara am vb cu ana la telefon si mi.a zis că pot veni la ea. I.am zis că ajung in 10 min si o sun cand sunt jos,mi.a spus ca face dus si mă sună ea să urc.dusul a durat 1 oră ,timp in care am mai vb prun mesaje ,imi zicea să astept.după 1 oră nu a mai raspuns defel.

Buna ! da stiu imi aduc aminte exact conversatia ..ti-am zis ca te sun dupa ce fac dush nici-decum sa vii si am fost la o deplasare si am stat 3 h domnii care m-au contactat si aveau programari stiu si au inteles situatia ..chiar mai inainte mi-am luat revansa de la un client🤗

  • Confuz 1
Link spre comentariu
Acum 11 ore, Anaxxx27 a spus:

Bună dimineața dragilor , aceasta este ultima mea zi in acest oraș vă astept pentru programări 

(0746) 738 702 🔥🔥🔥 Disponibilă și pentru deplasări 

Bună,ce oraș urmează să-l bucuri cu prezența ta?

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Hei dragilor , vreau sa va spun ca in aceasta seara mi-am incheiat programul si tot in aceasta seara si vizita mea in orasul vostru .Va multumesc ca a-ti fost incantati de prezenta mea aici,si cu siguranta voi mai revenii cu mare drag la voi❤️a-ti fost o gazda primitoare ,calduroasa si sunteti niste oamenii care stiti sa va faceti placuti.Va pup si sa aveti parte de vizite la fel de minunate cum unii dintre voi a-ti spus ca va-ti simntit in prezenta mea .🤗❤️❤️❤️❤️

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Hello , 

Revin și eu cu o mica întârziere .

Am reușit și eu sa vizitez fătuca asta .

Progranarea făcută pe Whatsapp.

Ajuns la locație , ma sunat sa ma dirijeze spre apartament .

Ma întâmpinat o fătuca drăguța , politicoasa și zâmbitoare .

Apa, prosop , dus și direcția dormitor .

Un ON bunicel , plăcut dar destul de mecanic. Am fost avertizat de la început ca nu prea va reuși Deep ul din cauza lu gogu 

La NP am încercat câteva poziții ,fata cam sta cum o pui , o simți binișor, prezervativul a fost cam strâmt și ia cam tăiat tot elenaul la junior , care cu toate ca eram excitat , nu am reușit sa dau drumul la artificii .

ON 8

NO8.5

Fata 9 ( e drăguța , cu niște sâni foarte frumoși )

Atitudine 9 ( e prietenoasa , sociabilă , dar parca ii lipsește acel ceva)

De recomandat  pentru vizitat … 

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 3 minute, axelov90 a spus:

Hello , 

Revin și eu cu o mica întârziere .

Am reușit și eu sa vizitez fătuca asta .

Progranarea făcută pe Whatsapp.

Ajuns la locație , ma sunat sa ma dirijeze spre apartament .

Ma întâmpinat o fătuca drăguța , politicoasa și zâmbitoare .

Apa, prosop , dus și direcția dormitor .

Un ON bunicel , plăcut dar destul de mecanic. Am fost avertizat de la început ca nu prea va reuși Deep ul din cauza lu gogu 

La NP am încercat câteva poziții ,fata cam sta cum o pui , o simți binișor, prezervativul a fost cam strâmt și ia cam tăiat tot elenaul la junior , care cu toate ca eram excitat , nu am reușit sa dau drumul la artificii .

ON 8

NO8.5

Fata 9 ( e drăguța , cu niște sâni foarte frumoși )

Atitudine 9 ( e prietenoasa , sociabilă , dar parca ii lipsește acel ceva)

De recomandat  pentru vizitat … 

Multumesc si te mai astept si cu alta ocazie❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
La 18.05.2022 la 23:48, Anaxxx27 a spus:

Hei dragilor , vreau sa va spun ca in aceasta seara mi-am incheiat programul si tot in aceasta seara si vizita mea in orasul vostru .Va multumesc ca a-ti fost incantati de prezenta mea aici,si cu siguranta voi mai revenii cu mare drag la voi❤️a-ti fost o gazda primitoare ,calduroasa si sunteti niste oamenii care stiti sa va faceti placuti.Va pup si sa aveti parte de vizite la fel de minunate cum unii dintre voi a-ti spus ca va-ti simntit in prezenta mea .🤗❤️❤️❤️❤️

Fată frumoasă, vii la Arad, când?💙❤️💛😘

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 21 minute, Anaxxx27 a spus:

Am mai fost la arad eu😊😊

dar o sa mai revin nustiu exact cand dar o sa anunt 😊😊❤️

Ce dragut ai raspuns ca ai mai fost la Arad! 

Cu atat mai bine, speram ca te-ai simtit bine cu noi. Te asteptam inapoi cu drag si cat mai repede!

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 44 minute, unsuflet a spus:

Ce dragut ai raspuns ca ai mai fost la Arad! 

Cu atat mai bine, speram ca te-ai simtit bine cu noi. Te asteptam inapoi cu drag si cat mai repede!

chiar mi-a placut la voi ! si o sa mai revin cat de curand❤️a-ti fost o gazda primitoare ❤️❤️❤️

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Buna dragilor 🤗 Țin să vă anunt că astazi la ora 18:30 voi ajunge la voi  în oraș🥰 Abia aștept să vă revăd și sper ca v a fost dor de mine 🫣🥵 

Pentru programări : 0746738702 ☎️

Link spre comentariu
Vizitator Anthonio
Reputație: 0
Acum 3 ore, Anaxxx27 a spus:

Buna dragilor 🤗 Țin să vă anunt că astazi la ora 18:30 voi ajunge la voi  în oraș🥰 Abia aștept să vă revăd și sper ca v a fost dor de mine 🫣🥵 

Pentru programări : 0746738702 ☎️

Te așteptăm cu drag, 🥰😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...