Jump to content

Warning +18

This website offers sexually explicit material intended for adults only.

By clicking the ENTER button, you confirm that you are 18 year and older, and accept our terms of use, otherwise click EXIT button to leave the website.

EXIT

(0746) 738 702 Ana 🔥

Recommended Posts

• Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Bună dragilor , numele meu este Ana și voi ajunge mâine în orașul vostru😁 11.05.2022 Locația o voi avea la ARAD Plaza  Despre mine va pot spune că sunt o fire veselă ,vorbăreață și iubitoare

Disponibila pentru programări 🔥

Posted Images

Acum 27 minute, shadow0123 a spus:

Alea cu CIM in meniu. 

Bro’ când vrabia visează diva se intitulează știi vb aia … nah … nu e concurenta  … când vin câteva in oraș  unele își iau liber și stau pe forum :) sau pleacă … life is So simple 🛫🥂

si un mic up ptr @Annaxxx27 

#doarastazimaiesteinoras

• Super Premium
Acum 7 minute, zerrcore a spus:

Bro’ când vrabia visează diva se intitulează știi vb aia … nah … nu e concurenta  … când vin câteva in oraș  unele își iau liber și stau pe forum :) sau pleacă … life is So simple 🛫🥂

si un mic up ptr @Annaxxx27 

#doarastazimaiesteinoras

astazi si maine🤗

• Super Premium
Acum 1 oră, dani_01 a spus:

Salutare!

Aseara am vb cu ana la telefon si mi.a zis că pot veni la ea. I.am zis că ajung in 10 min si o sun cand sunt jos,mi.a spus ca face dus si mă sună ea să urc.dusul a durat 1 oră ,timp in care am mai vb prun mesaje ,imi zicea să astept.după 1 oră nu a mai raspuns defel.

Buna ! da stiu imi aduc aminte exact conversatia ..ti-am zis ca te sun dupa ce fac dush nici-decum sa vii si am fost la o deplasare si am stat 3 h domnii care m-au contactat si aveau programari stiu si au inteles situatia ..chiar mai inainte mi-am luat revansa de la un client🤗

• Confuz 1
  • Super Premium

Hei dragilor , vreau sa va spun ca in aceasta seara mi-am incheiat programul si tot in aceasta seara si vizita mea in orasul vostru .Va multumesc ca a-ti fost incantati de prezenta mea aici,si cu siguranta voi mai revenii cu mare drag la voi❤️a-ti fost o gazda primitoare ,calduroasa si sunteti niste oamenii care stiti sa va faceti placuti.Va pup si sa aveti parte de vizite la fel de minunate cum unii dintre voi a-ti spus ca va-ti simntit in prezenta mea .🤗❤️❤️❤️❤️

• Like 3
  • Inimioara 1