Sari la conținut

🔥păsărica pe gratis🔥


Vizitator andreeakvl98

Postări Recomandate

Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 41 minute, Orb1t a spus:

Tu nu superi pe nimeni, te mai ignora Talibanul dar ii trece. Toti stim ca bara de amaraj e de vina. 😅

Nu imi fac griji pentru ignoranta lui! Fiecare cu ale lui! 

Razi tu razi, dar cand e sa se intample faza cu bara, se intampla... desi aveam casca, am parat cu mana, si m-a lovin in mana... iar daca te gandesti c-ar fi aruncat-o careva, nu e asa... e mult mai ampla treaba, dar nu stau sa explic aici si acum, ne vedem la un kurtos, in septembrie! 

Link spre comentariu
5 hours ago, nicieu said:

Pai eu am recenzia anului, trebuia sa o vada din avion 🤣🤣🤣 

Deci pe mine trebuia sa ma traga de maneca pentru recenzie, dar nu are noroc, bine nicieu 🤣🤣🤣

Deci e clar nici ea nu mai crede în povesti cu feti frumoși. 😂😂😂

Link spre comentariu
Reputație: 1844
6 hours ago, g2br13l said:

Deci e clar nici ea nu mai crede în povesti cu feti frumoși. 😂😂😂

Primim si virgine. 😅😅

 

2 hours ago, lomtadze said:

Păi și când vii ?! Doar ce-am deschis topic-ul pentru prima oară și mi s-a ridicat până la cer la cât de delicioasă pari a fi...

Zicea ceva de luna viitoare. Nicieu in Septembrie. 😅

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 22 minute, Orb1t a spus:

Primim si virgine. 😅😅

 

Zicea ceva de luna viitoare. Nicieu in Septembrie. 😅

Auzi, dar am observat un lucru si la tine, cat am fost eu in tara tu nu prea ai fost activ, acum ca am plecat eu, ai reaparut brusc... astepti si tu sa plec eu este!? 🤣

Link spre comentariu
Vizitator andreeakvl98
Reputație: 0
Acum 9 ore, nicieu a spus:

Topicul asta este exact ca bancul cu baba si fierul vechi, il mai zic pe asta si apoi gata sa nu va supar cu interventiile mele...

O baba vine la primarie sa-si achite taxele si intreaba la inteare

-maica, aici e primaria? 

-pai sigur ca aici este, nu vezi ca este scris mare sus la intrare? Zice portarul.

-lasa maica, ca saptamana trecuta mergeam pe strada si pe o poarta scria pula si cand am intrat ce sa vezi? Era depozit de fier vechi...

Asa si cu topicul asta, pasarica pe gratis, cand colo ce sa vezi? Teapa, tot kurtes kolacs, cu tot cu imnul secuiesc si rulota ca tot e la moda 🤣 

V-am pupat!

Băieți, mi-am cerut scuze.

Aveam nevoie să vă atrag puțin atenția.

Link spre comentariu
Reputație: 1844
36 minutes ago, nicieu said:

Auzi, dar am observat un lucru si la tine, cat am fost eu in tara tu nu prea ai fost activ, acum ca am plecat eu, ai reaparut brusc... astepti si tu sa plec eu este!? 🤣

Stai sa vezi cand te bag in lista de ignore 🤣🤣 al-qaida mode.

 

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 15 minute, andreeakvl98 a spus:

Băieți, mi-am cerut scuze.

Aveam nevoie să vă atrag puțin atenția.

De multumesc si scuze am podul plin si nici nu am intrare catre pod 🤣 nu stiu pe unde au intrat...

De ce aveai nevoie de asta?! 😅

Esti pe modul fake news... titlu "pasarica pe gratis-click pe link sa vezi cine o da" deschizi topicul si aflii despre altfel de pasarica, exact fake news... ai lucrat la realitatea online? 🤣

Link spre comentariu
Vizitator andreeakvl98
Reputație: 0
Acum 38 minute, nicieu a spus:

De multumesc si scuze am podul plin si nici nu am intrare catre pod 🤣 nu stiu pe unde au intrat...

De ce aveai nevoie de asta?! 😅

Esti pe modul fake news... titlu "pasarica pe gratis-click pe link sa vezi cine o da" deschizi topicul si aflii despre altfel de pasarica, exact fake news... ai lucrat la realitatea online? 🤣

Am fost o glumițiă.

Sa înțeleg ca nu ești din CT?

Fața de cei din nord noi suntem mai glumeți.

Nu știu de ce am impresia, dar cred ca va trebuii sa țin topicul închis cand o sa încep sa activez în oraș.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
7 minutes ago, andreeakvl98 said:

 

Nu știu de ce am impresia, dar cred ca va trebuii sa țin topicul închis cand o sa încep sa activez în oraș.

Si eu cred la fel daca o sa dai păsărica gratis :) 😅

  • Haha 3
Link spre comentariu
Vizitator andreeakvl98
Reputație: 0
Acum 14 minute, madaa69 a spus:

Si eu cred la fel daca o sa dai păsărica gratis :) 😅

Gratuit ofer doar PRIAPISM. 😇

Link spre comentariu
Reputație: 1844
38 minutes ago, andreeakvl98 said:

Am fost o glumițiă.

Sa înțeleg ca nu ești din CT?

Fața de cei din nord noi suntem mai glumeți.

Nu știu de ce am impresia, dar cred ca va trebuii sa țin topicul închis cand o sa încep sa activez în oraș.

Macar deschide usa daca tot inchizi topicul.

Link spre comentariu
Vizitator andreeakvl98
Reputație: 0
Acum 2 ore, talibanu a spus:

@nicieu oricum nu avem sanse la don'soara...ea nu colaboreaza cu bombardieri 🤣🤣🤣

Sa înțeleg ca ești fan Dani Mocanu?

Sa îmi dai și mie nr tău sa îl bag la block.😂.

"Bombarider"- om fără caracter, arfist, asculta muzica(fără câști) în transportul în comun, folosește apelativul "fă" din placere. Manca semințe și își scuipă cojile pe adidașii lui AddiBas.

 

 

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 3 ore, andreeakvl98 a spus:

Am fost o glumițiă.

Sa înțeleg ca nu ești din CT?

Fața de cei din nord noi suntem mai glumeți.

Nu știu de ce am impresia, dar cred ca va trebuii sa țin topicul închis cand o sa încep sa activez în oraș.

Sper ca nu ai luat tot ce am spus eu in serios... vezi, daca ai fi conspectat putin in urma despre mine, ai fi vazut ca sunt un om cu simtul umorului foarte dezvoltat... si nicieu, cat nici talibanu nu avem nicio treaba cu bombardierii, asa ca apuca-te sa faci conspect, caci marea majoritate a userilir care a postat pe topicul asta tine la gluma!

Link spre comentariu
Vizitator andreeakvl98
Reputație: 0
Acum 5 minute, haloowen a spus:

Papucii Tai sau ai nostri? :))

cam mult păr pe picioare!

Papuci pe care îi ofer clientilor.😂

Am rugămintea să mă aunțe cei care poartă peste 43 la picior. Durează mai mult fabricarea(butoi de 5L).

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Suli-na
  • Oras:Suli-na
Acum 1 minut, andreeakvl98 a spus:

Papuci pe care îi ofer clientilor.😂

Am rugămintea să mă aunțe cei care poartă peste 43 la picior. Durează mai mult fabricarea(butoi de 5L).

E valabil si pentru prezervative? :)))

  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...