Sari la conținut

🔥păsărica pe gratis🔥


Vizitator andreeakvl98

Postări Recomandate

Vizitator andreeakvl98
Reputație: 0
Acum 2 minute, nicieu a spus:

Sper ca nu ai luat tot ce am spus eu in serios... vezi, daca ai fi conspectat putin in urma despre mine, ai fi vazut ca sunt un om cu simtul umorului foarte dezvoltat... si nicieu, cat nici talibanu nu avem nicio treaba cu bombardierii, asa ca apuca-te sa faci conspect, caci marea majoritate a userilir care a postat pe topicul asta tine la gluma!

Am continuat gluma.

De fel Bombarideri  " scrie" "pop,skumpo, cate tragerea,  Kat e tariful"

Din câte observ, nu scrieți aşa.

Link spre comentariu
Vizitator andreeakvl98
Reputație: 0
Acum 3 minute, haloowen a spus:

E valabil si pentru prezervative? :)))

Mai ales dacă Soldatul este mare.😇

 

Acum 7 minute, andreeakvl98 a spus:

Papuci pe care îi ofer clientilor.😂

Am rugămintea să mă aunțe cei care poartă peste 43 la picior. Durează mai mult fabricarea(butoi de 5L).

Să mă anunțe *

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 2 minute, andreeakvl98 a spus:

Am continuat gluma.

De fel Bombarideri  " scrie" "pop,skumpo, cate tragerea,  Kat e tariful"

Din câte observ, nu scrieți aşa.

Interesante opinii, pacat ca doresti sa stai doar doua luni in Cta... mereu cand sunt plecat apare cate o tipa pe care o consider interesanta... imi place cum interactionezi aici, sunt convins ca si in lumea reala interactionez pe caterinca... ne mai auzim noi... te poop gagiko 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 23 minute, andreeakvl98 a spus:

Am continuat gluma.

De fel Bombarideri  " scrie" "pop,skumpo, cate tragerea,  Kat e tariful"

Din câte observ, nu scrieți aşa.

Pop jos veața mea

Dai tu un mesaj cand ajungi vtm 🤣🤣🤣

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 30 minute, nicieu a spus:

Interesante opinii, pacat ca doresti sa stai doar doua luni in Cta... mereu cand sunt plecat apare cate o tipa pe care o consider interesanta... imi place cum interactionezi aici, sunt convins ca si in lumea reala interactionez pe caterinca... ne mai auzim noi... te poop gagiko 🤣🤣🤣

Lasa ca it-i povestesti baieti aici cand s-a mergi. O poop si eu da' nu jos ca eu am bmw-u. Pup in bolid😘

  • Like 1
  • Haha 1

Trăiește clipa! Fă-o să conteze!

Link spre comentariu
Vizitator andreeakvl98
Reputație: 0
Acum 27 minute, talibanu a spus:

Pop jos veața mea

Dai tu un mesaj cand ajungi vtm 🤣🤣🤣

😂😂😂😂 doamne cât de urat sună.

😘

Acum 48 minute, nicieu a spus:

Interesante opinii, pacat ca doresti sa stai doar doua luni in Cta... mereu cand sunt plecat apare cate o tipa pe care o consider interesanta... imi place cum interactionezi aici, sunt convins ca si in lumea reala interactionez pe caterinca... ne mai auzim noi... te poop gagiko 🤣🤣🤣

😙

Link spre comentariu
2 hours ago, andreeakvl98 said:

Sa înțeleg ca ești fan Dani Mocanu?

Sa îmi dai și mie nr tău sa îl bag la block.😂.

"Bombarider"- om fără caracter, arfist, asculta muzica(fără câști) în transportul în comun, folosește apelativul "fă" din placere. Manca semințe și își scuipă cojile pe adidașii lui AddiBas.

 

 

Nu, ei  chiar sunt Dani Mocanu și Tzanca Uraganu. 

1 hour ago, nicieu said:

Sper ca nu ai luat tot ce am spus eu in serios... vezi, daca ai fi conspectat putin in urma despre mine, ai fi vazut ca sunt un om cu simtul umorului foarte dezvoltat... si nicieu, cat nici talibanu nu avem nicio treaba cu bombardierii, asa ca apuca-te sa faci conspect, caci marea majoritate a userilir care a postat pe topicul asta tine la gluma!

 

2 hours ago, andreeakvl98 said:

Sa înțeleg ca ești fan Dani Mocanu?

Sa îmi dai și mie nr tău sa îl bag la block.😂.

"Bombarider"- om fără caracter, arfist, asculta muzica(fără câști) în transportul în comun, folosește apelativul "fă" din placere. Manca semințe și își scuipă cojile pe adidașii lui AddiBas.

 

 

 

1 hour ago, nicieu said:

Interesante opinii, pacat ca doresti sa stai doar doua luni in Cta... mereu cand sunt plecat apare cate o tipa pe care o consider interesanta... imi place cum interactionezi aici, sunt convins ca si in lumea reala interactionez pe caterinca... ne mai auzim noi... te poop gagiko 🤣🤣🤣

 

55 minutes ago, talibanu said:

Pop jos veața mea

Dai tu un mesaj cand ajungi vtm 🤣🤣🤣

V-ați spart! Mah și dacă nu v-am spus sa nu mai socializăti ca asa va dați de gol. 

Link spre comentariu
Acum 1 oră, andreeakvl98 a spus:

😂😂😂😂 doamne cât de urat sună.

😘

😙

Salukt,

Veata mea, skupik, cât e tragerea pe gratis ca nu ai spus...e mai skipik ca pe ne gratis?

A bea asteptik sa vin cu bemveul meu la tin sa te vizit...

Te popa dolce un bombardier de calitatik. 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂🤦‍♂️

 

Link spre comentariu
Acum 1 oră, andreeakvl98 a spus:

😂😂😂😂 doamne cât de urat sună.

😘

😙

Salukt,

Veata mea, skupik, cât e tragerea pe gratis ca nu ai spus...e mai skipik ca pe ne gratis?

A bea asteptik sa vin cu bemveul meu la tin sa te vizit...

Te popa dolce un bombardier de calitatik. 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂🤦‍♂️

 

Link spre comentariu
Vizitator andreeakvl98
Reputație: 0
Chiar acum, Ioioio1 a spus:

Salukt,

Veata mea, skupik, cât e tragerea pe gratis ca nu ai spus...e mai skipik ca pe ne gratis?

A bea asteptik sa vin cu bemveul meu la tin sa te vizit...

Te popa dolce un bombardier de calitatik. 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂🤦‍♂️

 

Viata e greu.

Link spre comentariu
Vizitator andreeakvl98
Reputație: 0
Acum 1 minut, Ioioio1 a spus:

Da, adevărat...

Dar și adevărat este ca am nevoie de papuci 46...🤦‍♂️

Te pup și ma bucur sa te vad pe Constanța!!!😘

Multumesc .

Am primit mai multe mesaje cu oferte pentru mamaia. Sunt interesată de un apartament-2 camere- în oraş(Ct).

Link spre comentariu
Vizitator andreeakvl98
Reputație: 0
Acum 14 minute, Ioioio1 a spus:

Offf...

Mi.as dori sa te pot ajuta...am un apartament 2 camere dar este în renovare...cred ca este gata în 1-2 luni zona Dacia funcție de cum se mișcă "meseriasii"...

 

Dacă l-ai angajat pe "Dorel"...  de obicei o lună sau două însemănă intre  şase și doisprezece luni...

Link spre comentariu
Acum 7 minute, andreeakvl98 a spus:

Dacă l-ai angajat pe "Dorel"...  de obicei o lună sau două însemănă intre  şase și doisprezece luni...

Nu.i to mai Dorel....mi.a recomandat cineva echipa asta.Vara știi cum este...toata lumea aleraga sa renoveze. Plus ca am de făcut modificări majore și o renovare capitală. Durează...mi.au spus ca in maxim 2 luni este gata la cât  de facut acolo.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Una peste alta,eu am tot incercat să găsesc poze cu tine pe celalt topic , sau mă rog, daca ai mai multe, atunci pe unul din ele. Am găsit vreo 5 poze in 38 de pagini . Apreciez recenziile pozitive dar nu mă bazez numai pe asta. Sa înțeleg că nu prea îți place să postezi poze? 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0

Bai pentru toti refugiatii s-au gasit apartamente, pentru fata asta nu gasiti un apartament cu doua camere? Vorba aceea, e conationala de-a noastra si mai vrea sa ne si futa, nu ca vecinele care se dau fete mari 🤣

Link spre comentariu
Vizitator andreeakvl98
Reputație: 0
Acum 15 ore, silviukinky a spus:

Una peste alta,eu am tot incercat să găsesc poze cu tine pe celalt topic , sau mă rog, daca ai mai multe, atunci pe unul din ele. Am găsit vreo 5 poze in 38 de pagini . Apreciez recenziile pozitive dar nu mă bazez numai pe asta. Sa înțeleg că nu prea îți place să postezi poze? 

Nu le văd rostul.

Eu dacă vreau să închiriez un apartament am nevoie să văd doua 3 poze. Pot să îmi dau seama la fata locului dacă este ceea ce caut sau nu.

Nu am nimic cu colegele mele care postează 10 000 de poze. Când văd ca postează poză după poză, îmi dau seama că nu au aşa mare succes.

Dacă eu ma pozez din toate pozițiile, ce te mai intriga pe tine sa vii la mine?

Link spre comentariu
Reputație: 1791
14 minutes ago, andreeakvl98 said:

Nu le văd rostul.

Eu dacă vreau să închiriez un apartament am nevoie să văd doua 3 poze. Pot să îmi dau seama la fata locului dacă este ceea ce caut sau nu.

Nu am nimic cu colegele mele care postează 10 000 de poze. Când văd ca postează poză după poză, îmi dau seama că nu au aşa mare succes.

Dacă eu ma pozez din toate pozițiile, ce te mai intriga pe tine sa vii la mine?

Tu poti sa te pozezi din toate pozitiile daca doresti. Are legatura cu informatia, nu cu intrigatul. Intriga apare la distanta 0 dintre parteneri. Sau si mai bine la distanta cu - (minus). 😂 fa tu asta in poze si eu ma voi uita dupa porci care zboara. De preferat sa nu aiba aripi. 😂

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Eu nu sunt convins încă dacă ești pe gustul meu de aici și întrebarea legată de poze dar mă rog tu îți cunoști strategia de marketing. Ești liberă să faci cum poftești dar eu spre exemplu daca nu sunt convins încât să mă deplasez, nu o voi face .

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator andreeakvl98
Reputație: 0
Acum 2 minute, silviukinky a spus:

Eu nu sunt convins încă dacă ești pe gustul meu de aici și întrebarea legată de poze dar mă rog tu îți cunoști strategia de marketing. Ești liberă să faci cum poftești dar eu spre exemplu daca nu sunt convins încât să mă deplasez, nu o voi face .

Ai perfectă drepate.

Când nu ești convins sa faci ceva este cel mai bine să spui pas.

Aveți gamă largă de unde sa alegeți.

Eu dacă aș fi băiat, le-as **** pe toate 😂.  De ce să vaccinez doar  muźă?!

Îți urez mult succes! 

#vrempoze

 

 

Link spre comentariu
Vizitator andreeakvl98
Reputație: 0
Chiar acum, andreeakvl98 a spus:

Ai perfectă drepate.

Când nu ești convins sa faci ceva este cel mai bine să spui pas.

Aveți gamă largă de unde sa alegeți.

Eu dacă aș fi băiat, le-as **** pe toate 😂.  De ce să vaccinez doar  muźă?!

Îți urez mult succes! 

#vrempoze

 

 

Aveți o gamă largă*

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Cum nu ești băiat iar eu sunt , nu se fute numai pe bani așa că nu o sa mă duc la toate rapandulele și să le mai și plătesc , ce ar mai fi?!  :)) . Interesanta pari dar nu sunt convins așa ca,așa cum ai zis tu,o sa zic pas in a te cunoaște. 

Mult succes 

  • Like 2
Link spre comentariu

Reputație: 1791
24 minutes ago, andreeakvl98 said:

Ai perfectă drepate.

Când nu ești convins sa faci ceva este cel mai bine să spui pas.

Aveți gamă largă de unde sa alegeți.

Eu dacă aș fi băiat, le-as **** pe toate 😂.  De ce să vaccinez doar  muźă?!

Îți urez mult succes! 

#vrempoze

 

 

Poti sa vaccinezi tot si daca esti fata, nu trebuie sa fi musai baiat. Dar tu stii asta foarte bine. 😂

#primimvirgine

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...