Sari la conținut

Ana 0731 722 342 sector 6


Vizitator Aannaa

Postări Recomandate

Reputație: 24016
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 3 minute, Aannaa a spus:

Nu trebuie sa spună aveți același poza la Whatsapp/Forum și același NUME 

Aceeasi poza pe wapp ca a mea aici inteleg….dar unde apare numele aluia Laury la numarul lui de telefon, daca tu nu l ai salvat Laury? 😄😄😄

Daca sunt unii care ma imita, inseamna ca sunt smecher! 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Aannaa
Reputație: 0
Acum 3 minute, laury a spus:

Aceeasi poza pe wapp ca a mea aici inteleg….dar unde apare numele aluia Laury la numarul lui de telefon, daca tu nu l ai salvat Laury? 😄😄😄

Daca sunt unii care ma imita, inseamna ca sunt smecher! 

Uite asa apare numele când nu este bag în memori 

Screenshot_20220517-212937_WhatsApp.jpg

Screenshot_20220517-212942_WhatsApp.jpg

Link spre comentariu
Reputație: 24016
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 41 minute, Aannaa a spus:

Uite asa apare numele când nu este bag în memori 

Screenshot_20220517-212937_WhatsApp.jpg

Screenshot_20220517-212942_WhatsApp.jpg

Pune si poza cu numarul sub care scrie Laury sa vada tot poporul. Eu iti dau voie ca sunt Laury. Ai acordul meu! Ala fals se face de cacao. Bai frate cata inventivitate si tupeu doar ca sa obtina unii beneficii pe spatele unor useri Platinum. 
Ana esti noua pe aici, intradevar este o mafie…cea a trolilor. 😄 Nu e prima data cand numele userului meu si al altora sunt folosite de lingai ca sa frece ceva pe moca. Eu am spus in multe randuri ca nu ma folosesc de forum, grad, culoare, user ca sa fut sau sa obtin ceva moca, cu toate ca am primit in privat mesaje de la fete care imi promiteau servicii contra recenzie de zece! Doar un handicapat mintal gen maimuta, imita un cont ca sa futa si el ceva. 😄

Daca nu vrei sa postezi aici public numarul aferent acelui cont Laury, da mi in privat te rog ca sa lamuresc maine treaba. 😘

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe
1 hour ago, Aannaa said:

WoW pai eu te am trecut în telefon am primit câteva oferte de la tine ✌️✌️✌️✌️

Sa nu ai impresia ca un curvar cu experienta se va folosi de nume si numere reale. O cartela e cativa euro si si schimba periodic. 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:under the earth
  • Oras:under the earth
Acum 2 ore, Aannaa a spus:

Legat de poze nu ma simt comoda să-mi facă un client poze😘

 

1 oră în urmă, Aannaa a spus:

Nu trebuie sa spună aveți același poza la Whatsapp/Forum și același NUME 

Eu sunt de acord sa iti pui punctul de vedere bun sau rău, dar e mai frumos sa vi tu ca  un mebru care  petrece foarte mult timp pe forum și te implici în ori ce discuție, sa dai 150 RON și explici tu dacă gem, dacă o fac bine sau prost.

Am pus poze, părerea mea ca sunt ok se vede în pozele puse de mine si calitățile si defectele,  sunt fete pe formu care au poze de 10 ori mai nasoale și mai puțin poze  și nu mai se comentează

Eu cred ca sunt o Amanta de o ora doua perfecta 

Ana te contrazic! Din pozele tale nu se înțelege mai nimic. Ce poze ai pus tu sunt egal cu zero si foarte usor pot fi trecute la “poze false” nu cred povestea ca nu ai cu ce sa-ti faci poze si nici ca nu te simți confortabil sa-ti facă clientul cu telefonul tău. Concluzia pe care o trag este ca ascunzi ceva. Dacă nu ascunzi nimic greșești rau… de aici si toate discuțiile ca esti x si y, pt ca dacă aveai poze clare nu mai apăreau pe aici. 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 6 ore, ovu a spus:

Noroc ca îmi salvez in telefon datele ca sa nu mai revin pe unde nu îmi place… 

uite topicul anterior. 
garantez ca ea 100% era deoarece o am in telefon la “tatze lasate” 

 

După descriere este aceiași cu IuliaI , cu locația tot în acea rezervație 21 ultimul bloc pe stanga de la prima bariera, scara la mijlocul blocului... Avea un topic pe aici dar și-a închis contul,Femeie in jur de 25 -27 ani,  La fata frumușică, era aranjata ,cu ochi albaștri , voce frumoasa , atitudine ok, docila , la fel nu geme la normal dar macar zâmbește frumos, din când in cand,  sânii moi,destul de stafidiți si lăsati, vergeturi pe corp destul de evidente , corp netonifiat, carne moale. Oralul nu este spectaculos, ceva banal ,și nu de lunga durata, când vede că pula e pregătita de atac te întreabă dacă încercăm normal și te pune sa alegi pozitia favorabilă. Cu toate că pozele nu corespund a fost o experiență ok, nu mi-a părut rău dar nici nu am de ce să revin.

Sa-mi zici daca corespunde descrierea!😎

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

din păcate, deși apreciez că au apărut mai multe poze, faptul că sfârcurile și sânii în general sunt ascunși „prea” bine mă face să mă tem că iar miroase-n Danemarca...

Link spre comentariu
Reputație: 85
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu îmi reflecta realitatea pozele tale de mai sus. 
 

Sunt atent la detalii.. și sunt și fotograf. 
 

nu o zic cu răutate, tot ce vrem toți aici e sa nu mai fim pacăliți, înșelați, etc 

sunt convins ca mulți am luat multe Tepe de a lungul timpului, tot ce vrem e sa fim mai precauți. 
 

inca odată, nu îmi lua recenzia in nume de rău 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

 

 

de evitat! Fost acum 2 zile si plecat...drum din pantelimon pama la plazza pentru o mincinoasa

este fix cea de aici. a avut multe alte topice cred ca vreo 4. poze false mereu schimba    numerele constant

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 24016
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 3 ore, 777xyz a spus:

 

 

de evitat! Fost acum 2 zile si plecat...drum din pantelimon pama la plazza pentru o mincinoasa

este fix cea de aici. a avut multe alte topice cred ca vreo 4. poze false mereu schimba    numerele constant

Ana ai cuvantul…tu esti fosta Iulia? Fii sincera…

Link spre comentariu
Vizitator Aannaa
Reputație: 0
Acum 3 ore, 777xyz a spus:

 

 

de evitat! Fost acum 2 zile si plecat...drum din pantelimon pama la plazza pentru o mincinoasa

este fix cea de aici. a avut multe alte topice cred ca vreo 4. poze false mereu schimba    numerele constant

Da DC nu ai scris acum 2 zile ?? 

Link spre comentariu
Vizitator Aannaa
Reputație: 0
Acum 1 minut, 71laciport a spus:

Platesti taxa d3 deplasare daca nu corespunzi intocmai cu cea din pozele postate?

Nu vrei și   taxa de PROTECȚIE pe o săptămână să îți dau în avans?? 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell

Pisi nu te ambala asa, erau prestatoare care aveau placa asta, daca nu sunt ce din poze platesc deplasarea...cu raspunsul tau ai cam dat o n gard

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Aannaa
Reputație: 0
Acum 17 minute, 71laciport a spus:

Pisi nu te ambala asa, erau prestatoare care aveau placa asta, daca nu sunt ce din poze platesc deplasarea...cu raspunsul tau ai cam dat o n gard

Pisi nu plătesc nimic pentru ca pozele imi apartin pisi 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 5 minute, henry jullien a spus:

pffffff....pisi....eu m-am convins....

hai sa nu o injuram cand nu e cazul, fata a raspuns cu acelasi apelativ ce i a fost adresat:

Acum 27 minute, 71laciport a spus:

Pisi nu te ambala asa

 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...