Jump to content

Warning +18

This website offers sexually explicit material intended for adults only.

By clicking the ENTER button, you confirm that you are 18 year and older, and accept our terms of use, otherwise click EXIT button to leave the website.

EXIT

Ana 0731 722 342 sector 6

Recommended Posts

• Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Eu am vizitat-o pe Ana. Am contactat-o pe whatsapp. A raspuns destul de repede, am agreat ora. A revenit ea cu 30 minute inainte si a cerut sa reconfirm. Rapid si eficient. Locatia este in 21 Res

Rebranding…  a mai fost in zona Mihai bravu face o muie mecanica, jumătate spre trei sferturi cu mâna - nota 6,5 zambareata cu ochii albaștrii, fata e piesa de rezistența - fata 9,5

Posted Images

Acum 1 oră, Aannaa a spus:

Vezi tu ai ceva cu mine 

De ce te inflamezi si spui ca am ceva cu tine, tot repeti asta sistematic!!! Faptul ca vrem sa stim cu cine avem de a face ptr ca TU ai un trecut aici pe forum, nu vrem tepe sau rebranding…asa cum nici tu nu vrei clienti dubiosi si tepari….nu crezi ca este dreptul nostru sa intrebam/verificam/etc?

Plus de asta, nu mi ai dat nr aluia care spui tu ca se da Laury pe wapp. Tu poti sa spui orice….fara dovezi cine te crede? Asa pot sa spun si eu ca m s contactat Ana pe wapp sa o fut moca contra recenzie de zece. Dovezi papusica! Inclusiv daca esti fosta Iulia sau nu.

• Like 1

Plus ca Anna, nu fii ipocrita! In meseria pe care o faci, sex pe bani, adevarul conteaza cel mai mult…stii asta sau nu stii foarte rau. Toate fetele care au inceput cu minciuni, rebranding, poze vechi sau imprumutate, nu au facut cariera…au mers doar pe one shoot! Noi vrem sa te ajutam sa ai clienti de calitate dar se pare ca nu vrei asta! Clientul cand se simte “pacalit” se poarta urat cu voi, da cu forta, atitudine superioara, sunteti tratate ca o marfa, etc apoi va plangeti pe aici ca suntem noi de vina. Si in sexul pe bani ca si intr o relatie cu nevasta acasa, trebuie sa fie un win-win, altfel cineva e pacalit iar celalalt profita si nu este ok! Reflecteaza putin…

• Like 2
Acum 22 minute, 71laciport a spus:

Laury vezi ca si "papusa" este inclus ca apelativ interzis in legea hartuirii 202/2002 modificata in 2018. Uite cum tinem noi topicul Annnnei sus

Frate, cine a facut legea asta? Inteleg sa nu injuri dar termenul papusica este de bun augur ptr o femeie…e un compliment in puii mei.