Sari la conținut

Mistress Samariel


Postări Recomandate

Vă salut!

Stăteam liniștit în casă și am zis să intru puțin pe Clips4Sale să văd ce clipuri au mai apărut.

Și am intrat pe profilul Stăpânei Andreea, să văd ce mai e nou și boom , dintr-o dată am văzut că a postat un clip în care a apărut și această făptură minunată, numită Mistress Samariel.

Știe cineva detalii despre ea, unde activează și dacă practică și ședințe fizic ? 

O să vă las link-ul clipului mai jos ca să vedeți despre cine-i vorba.

https://www.clips4sale.com/studio/118546/26196503/andreea-and-samariel-step-mom-and-step-daughter-pantyhose-humiliation

Link spre comentariu

Sau Krissa Mistress. Sau Cristina

Vad ca se prezinta ca avand 29 de ani, probabil 35 in realitate, cam buhaita la fatza

Totusi da bine pe camera si cred ca produce bani buni

Colegul a postat mai sus resurse vaste cu ea, are 149 de poze doar pe unu din linkuri

Link spre comentariu
La 22.05.2022 la 18:26, unaltu a spus:

Sau Krissa Mistress. Sau Cristina

Vad ca se prezinta ca avand 29 de ani, probabil 35 in realitate, cam buhaita la fatza

Totusi da bine pe camera si cred ca produce bani buni

Colegul a postat mai sus resurse vaste cu ea, are 149 de poze doar pe unu din linkuri

Oare face și ședințe fizic?

Sau doar la web?

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Am fost la Andreea acum vreo 2 luni parca, am dus-o pe nevasta mea pentru o ședință de dominare. Mie mi-a plăcut super mult, mi se pare ca e exact ce trebuie pentru serviciile oferite, am fost multumit.

Referitor la " făptura dim topic" i-am cerut Andreei sa mai aduca o stăpână,da fie două, și mi-a trimis niste poze cu respectiva. O sa merg probabil saptamana viitoare le ele so vs voi informa cum este :).

Link spre comentariu
La 11.01.2023 la 8:19, raymond 78 a spus:

Am fost la Andreea acum vreo 2 luni parca, am dus-o pe nevasta mea pentru o ședință de dominare. Mie mi-a plăcut super mult, mi se pare ca e exact ce trebuie pentru serviciile oferite, am fost multumit.

Referitor la " făptura dim topic" i-am cerut Andreei sa mai aduca o stăpână,da fie două, și mi-a trimis niste poze cu respectiva. O sa merg probabil saptamana viitoare le ele so vs voi informa cum este :).

Cati ti-a cerut daca vine si Samariel ?

Link spre comentariu
Acum 21 ore, raymond 78 a spus:

Sincer nu am intrebat-o nu imi plac discutiile despre bani in situatii dim astea.....Dacă Nu îmi convine nu dau. Data trecuta a fost decent, 500 ron.

Ai reusit sa ajungi cu sotia ?Poate ne impartasesti si noua experienta.Ms!!

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, raymond 78 a spus:

Ajung saptamana care vine, am stabilit. Eu am o această in cap cu nevasta mea și cu cele două.....sa vedem daca imi și iese. ::))

Si eu le-aș convoca pe Luna, Andreea si Samariel la o ședință brutală de trampling să văd cat rezist!😁😁😁

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...