Sari la conținut

Tina 0769994823 / 0730323765


Postări Recomandate

  • cleopatra01 a schimbat titlul în Tina 0769994823 / 0730323765

Pentru ca nimeni niciun raspuns m-am riscat eu, de data aceasta a fost cu noroc.

poze reale(tot mai rar in ultima vreme), este pt amatorii de slim skinny, 155-160cm 45kg, funduletz misto. Fata politicoasa fara figuri 25-27 ani, abia iesita din dush cu prosopul pe cap nu este vreo frumusete orbitoare dar este simpatica.

Actiunea a inceput cu un oral NP lent usor umed nimic spectaculos dar foarte placut, m-am intins pe pat in timp ce a continuat oralul iar eu o mangaiam la pasarica si funduletz, pasarica frumoasa strimta fara mirosuri fara neplaceri, apoi pus balonul si continuat pe la spate intr-o parte. Priveliste frumoasa funduletul parca era un pepenas crapat in doua.

Nu m-am simtit grabit dar nici nu este genul foarte lipicioasa, poate fiind si prima intalnire. In schimb m-a intrebat la sfarsit daca totul este ok vorbeste frumos pt mine de revenit, are si colega sau colege doar se auzeau din alta camera cand am plecat. Sper sa fie de ajutor recenzia si spor la ciocanit. Halat 150 cu 300.

  • Like 6
Link spre comentariu
6 hours ago, daniel78 said:

Salut. Ceva poze, servicii.? 

Salut, nu pot sa dau copy/ paste la anunt pe site aici nu stiu dc nu ma lasa. Are titlul din anunt, noua in vest Tina, intr-o rochitza mini albastra si sutien alb, blonda.
Servicii oral si normal,69 si diverse fantezii, cum se prezinta majoritatea la telefon :)))

Link spre comentariu
Vizitator Ciupaciups
Reputație: 0

Am fost la ea e gen ioana miniona aceeași înălțime și kilograme 150 finalizarea bani bine investiti azi mai sta dar revine si săptămâna viitoare  

Link spre comentariu
1 hour ago, Ciupaciups said:

Am fost la ea e gen ioana miniona aceeași înălțime și kilograme 150 finalizarea bani bine investiti azi mai sta dar revine si săptămâna viitoare  

Imi poti lasa si mie nr lu Ioana sa o vizitez si eu?Sunt fan slim skinny:)) 

Link spre comentariu
  • Oras:Campina
  • Oras:Campina

Samy, Tina, Larisa, Cristina... Am vizit. acum 2-3 luni, loc. Pub Doroftei Locatia ok, curata. Blonda, 35-37 ani, slabuta, urme de cezariana, sani, nu. Nu e vorbareata, pe repede inainte! Oral sub un minut, multe interdictii, multe figuri dar cel mai deranjant, un miros de nespalat intre part. de sex. Bani pierduti!!! 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Am fost la domnisoara azi....o fata subtirica...si mai trecusem si in trecut pe la ea...daca te comporti normal cu ea si nu vrei sa faci pe zmeul fata are grija de tine...150 fin...30 min.....

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti
Acum 14 ore, neamtzu a spus:

Am fost la domnisoara azi....o fata subtirica...si mai trecusem si in trecut pe la ea...daca te comporti normal cu ea si nu vrei sa faci pe zmeul fata are grija de tine...150 fin...30 min.....

De preferat ar fi să aibă grijă și de ea. Cel mai mare "turn off" din punctul meu de vedere este igiena precara.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Campina
  • Oras:Campina
Acum 3 ore, petremarin30 a spus:

De preferat ar fi să aibă grijă și de ea. Cel mai mare "turn off" din punctul meu de vedere este igiena precara.

Corect! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 00000000
  • Oras:PH
  • Telefon: 00000000
  • Oras:PH
Acum 20 ore, neamtzu a spus:

Am fost la domnisoara azi....o fata subtirica...si mai trecusem si in trecut pe la ea...daca te comporti normal cu ea si nu vrei sa faci pe zmeul fata are grija de tine...150 fin...30 min.....

Nu vrei sa dai detalii ??

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
18 minutes ago, neamtzu said:

Daca vreti sa va pierdeti banii ..aici e 

Asa se întâmplă când faceți neprotejat , ia tratament spitalicesc și trece,  dar zi-ne ce ai luat 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...