Sari la conținut

Hello, Piatra- Neamț! LARISSSA 0768601405 / Threesome cu Ana!!


Postări Recomandate

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Neata,Piatra Neamț! După cum îmi e firea, tembela și zmucita, aseară m-am hotărât sa vin și eu cu Ana la voi. Habar nu am dacă mai am vreun topic deschis, așa ca…

Sunt o femeie de 30+ (36 ani chiar, da' nu mai ziceți la nimeni. Nu sunt nimic explozibil, bomba sau altele de gen, complet naturala, asa ca nu va așteptați sa va sară plombele și șlițul când va deschid ușa. Bine, nici vreo sluta-slutelor nu sunt, sa trebuiască sa îmi puneți perna pe față când sunt dedesubt(dacă prind pe vreunul cu punga la el, îl sparg, sa știți!). Sunt înaltă (175 cm),, slim (58 kg), am cracii lungi și tâțe mici, dar sfârcuri mari 🤭

Ofer servicii de companie intima, asa ca, cel puțin la primele vizite, vreau sa dispui de puțin mai mult timp decât cel pe care îl ai programat ptr"nebunii". Pentru ca, inainte de a ajunge îndormitor, vreau sa stam la o tifara/suc/cafea, sa vad și eu cu cine am de-a face, sa vezi și tu cu cine ai de-a face. Tot înainte de dormitor, trecem pe ladus. După dus, începe timpul tău, pentru care am pretenția sa plătești. Cat? 200 de lei ptr clasicul  "o finalizare" și 300 de lei pentru o ora. Oraînseamnă 60 de minute, nu neapărat (doar) doua finalizari. 

Ce facem în timpul asta? Ce vrei tu. Jucam rummysau ne f**tem într-una.  😁 Eu îți ofer sex oral cutot ce îți poate trece prin cap legat de asta ( p / n, deepthroath, facefuck, CIM, COF, COB și ce naiba alte acronime mai Exista). Normalul va fi fără discuție protejat și cam atât, în rest The sky îs Thelimit.

Nu ofer FK și nimic din ce are vreo legătură cu analul, nici tu mie, nici eu ție. Și nici masaj. Adică habar nu am sa fac masaj. Si decat sa te frământ ca pe aluat (ca aia e cea mai asematoare chestie cu frecția pe care ți-o pot oferi), mai bine zic pas. 

Mă ia cu "frezoane" când aud "detalii /preturi/servicii, asa ca citiți aici prima data, abiaapoi ma sunați sau îmi scrieți, ca dacă ma întrebați asa ceva, conversația se încheie brusc. Și cu mascareli uneori. Și nu ca mi-e lene sa repet ca papagalul 30 de cuvinte, ci pentru ca vreau ca tu sa îți fi făcutdeja o idee despre mine înainte de ama suna, sa fideja hotărât ca îți dorești să primești exact ceea ceeu pot oferi. 

Sunt DOAR ASTĂZI! Programările ptr 3some vor avea prioritate, dar asta nu înseamnă sa nu sunati dacă vreti doar cu una dintre noi. 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 2 ore, larisssa a spus:

 

Neata,Piatra Neamț! După cum îmi e firea, tembela și zmucita, aseară m-am hotărât sa vin și eu cu Ana la voi. Habar nu am dacă mai am vreun topic deschis, așa ca…

Sunt o femeie de 30+ (36 ani chiar, da' nu mai ziceți la nimeni. Nu sunt nimic explozibil, bomba sau altele de gen, complet naturala, asa ca nu va așteptați sa va sară plombele și șlițul când va deschid ușa. Bine, nici vreo sluta-slutelor nu sunt, sa trebuiască sa îmi puneți perna pe față când sunt dedesubt(dacă prind pe vreunul cu punga la el, îl sparg, sa știți!). Sunt înaltă (175 cm),, slim (58 kg), am cracii lungi și tâțe mici, dar sfârcuri mari 🤭

Ofer servicii de companie intima, asa ca, cel puțin la primele vizite, vreau sa dispui de puțin mai mult timp decât cel pe care îl ai programat ptr"nebunii". Pentru ca, inainte de a ajunge îndormitor, vreau sa stam la o tifara/suc/cafea, sa vad și eu cu cine am de-a face, sa vezi și tu cu cine ai de-a face. Tot înainte de dormitor, trecem pe ladus. După dus, începe timpul tău, pentru care am pretenția sa plătești. Cat? 200 de lei ptr clasicul  "o finalizare" și 300 de lei pentru o ora. Oraînseamnă 60 de minute, nu neapărat (doar) doua finalizari. 

Ce facem în timpul asta? Ce vrei tu. Jucam rummysau ne f**tem într-una.  😁 Eu îți ofer sex oral cutot ce îți poate trece prin cap legat de asta ( p / n, deepthroath, facefuck, CIM, COF, COB și ce naiba alte acronime mai Exista). Normalul va fi fără discuție protejat și cam atât, în rest The sky îs Thelimit.

Nu ofer FK și nimic din ce are vreo legătură cu analul, nici tu mie, nici eu ție. Și nici masaj. Adică habar nu am sa fac masaj. Si decat sa te frământ ca pe aluat (ca aia e cea mai asematoare chestie cu frecția pe care ți-o pot oferi), mai bine zic pas. 

Mă ia cu "frezoane" când aud "detalii /preturi/servicii, asa ca citiți aici prima data, abiaapoi ma sunați sau îmi scrieți, ca dacă ma întrebați asa ceva, conversația se încheie brusc. Și cu mascareli uneori. Și nu ca mi-e lene sa repet ca papagalul 30 de cuvinte, ci pentru ca vreau ca tu sa îți fi făcutdeja o idee despre mine înainte de ama suna, sa fideja hotărât ca îți dorești să primești exact ceea ceeu pot oferi. 

Sunt DOAR ASTĂZI! Programările ptr 3some vor avea prioritate, dar asta nu înseamnă sa nu sunati dacă vreti doar cu una dintre noi. 

Bine ai venit!

Superba prezentare,jos palaria!

Prin ce orase ai mai activat?Intreb inainte sa caut daca ai vreun topic deschis.Sper sa te cunosc si eu.Si poate ne spui cateva ceva si despre colega.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Vai mama, așezati-va comod dacă vreti sa citiți despre mine :)

 

Sunt din Constanta (topicul de acolo are 350+ pagini ), așa ca cine îl citește merita premiu ptr răbdare. Ca un sneak-a-peak va zic ca merita măcar frunzărit. Recenzii multe, caterinca și mai multă, vreo doua scandaluri și o telenovela de Amor Y Passion. 🤪

Apoi ma găsiți și : Top BRASOV,SIBIU, ALBA IULIA, CLUJ, IASI,BACĂU, SUCEAVA, PLOIEȘTI, BUZĂU, GALATI, TULCEA.

Ce sa zic? Spor la căutat sau la citit? 
Recenzii recente sunt pe Tulcea și Bacău, de cca un an și jum ma cam învârt doar între aceste doua orașe din lipsa de timp necesar pentru a ajunge și pe altundeva.

Intrebati-ma tot ce va trece prin cap, ca îmi place al drq de mult sa vb. Se vede, nu-i așa? 🙈

Ana are și ea un background la fel de stufos și de pozitiv. Nu suntem mah panarame, știm de ce suna telefonul și știm sa oferim mai mult decât o descărcare banala. La noi vii sa te relaxezi complet, sa lași la usa ratele, facturile, dead-line-urile de la job și Ciondăneala cu soția. Și ne place sa pleci cu un zâmbet larg și tâmp( tâmp- drăguț, sa fie clar).

Spor s’avem!

LE Dar mulți de aici ma știu foooooarte bine din Bacău. Poate se decide vreun coleg sa ca dea niște hinturi

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...