Sari la conținut

Roxana 💞0734878233💞


Postări Recomandate

Buna dragilor, de maine o sa fiu la voi in oras ❤❤ 

Sunt Roxana, am 20 de ani, 1,78🙈

Serviciile mele sunt 

🌟normal

🌟oral (neprotejat in functie de igiena)

🌟69, diferite pozitii

🌟dus impreuna, masaj, mangaieri

🌟nu  fac fk, nici CIM 

🌻150 finalizarea 

🌻250 ora 

 

Sper sa fiu primita de voi bine, pentru ca eu  abia astept sa va cunosc cat mai  bine pe toti 😈

IMG-20220516-WA0005.jpg

IMG-20220516-WA0004.jpg

IMG-20220516-WA0002.jpg

IMG-20220516-WA0003.jpg

IMG-20220516-WA0001.jpg

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 6399
Acum 7 minute, Roxxxanaa a spus:

Si inca cat de bine😈 ramane la parerea vostra 🙈

Na sa te vedem ce poți...... Dpmdv ai doua minusuri dar na..... Vedem🤦‍♂️😁😁😁😘

Link spre comentariu
Acum 38 minute, Primordial a spus:

Te rog scrie în lista de servicii că 150 lei înseamnă 15 minute nu jumătate de oră cum este la alte fete!

 

Și atunci nu ne mai deranjam reciproc.

 

Acum 38 minute, Primordial a spus:

Te rog scrie în lista de servicii că 150 lei înseamnă 15 minute nu jumătate de oră cum este la alte fete!

 

Și atunci nu ne mai deranjam reciproc.

 la mine este 20 de min finalizarea, nu la toate fetele este 30 de min, totusi nu grabesc pe nimeni in timpul asta

Link spre comentariu
Acum 41 minute, Primordial a spus:

Te rog scrie în lista de servicii că 150 lei înseamnă 15 minute nu jumătate de oră cum este la alte fete!

 

Și atunci nu ne mai deranjam reciproc.

Am lucrat numai in afara si din obisnuinta am ramas cu 15 minute imi cer scuze, cine stie asa se lucreaza afara, eu lucrez pe 20 min finalizarea ca multe alte fete, nu toate lucreaza 30, dar 20 de minute negrabite in care ne simtim bine😁 

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
Acum 2 ore, Roxxxanaa a spus:

Am lucrat numai in afara si din obisnuinta am ramas cu 15 minute imi cer scuze, cine stie asa se lucreaza afara, eu lucrez pe 20 min finalizarea ca multe alte fete, nu toate lucreaza 30, dar 20 de minute negrabite in care ne simtim bine😁 

Fata mea eu știu ce zici tu ca e vb de quicky dar aici nu suntem la redlight sau anglia sau etc alte tari, ți-o zic din bun simt ca asta e romania ori te adaptezi , la 30 ori e treaba ta , ai sa vezi , și app de 15’ nai sa vezi romani , care sa vina la o laba sau o muie … romanul e altfel obișnuit  dacă pui și dușul și tot… i-ai de la USA la supt și ieși in barem , spor la mălai , și la clienți … 

 

Ps : e doar opinia mea tu fa ce vrei , poți face 30’ -300 leusteni și vezi cum e poate ești pe lux și merge treaba 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
2 hours ago, Roxxxanaa said:

Am lucrat numai in afara si din obisnuinta am ramas cu 15 minute imi cer scuze, cine stie asa se lucreaza afara, eu lucrez pe 20 min finalizarea ca multe alte fete, nu toate lucreaza 30, dar 20 de minute negrabite in care ne simtim bine😁 

M-ai facut sa rad, multumesc din suflet! 🤣🤣🤣🤣🤣

Si inca ceva, ne doare fix in varful pulii cum se lucreaza afara. Cum zicea si zerrcore, 15 min sau 20 min e pe viteza, nu ai timp de putina socializare si 2 dusuri + ceva sex si macar oleaca supt.

Cum pula mea ne simtim bine in 20 de minute negrabite? 20 min sunt tot 20 min indiferent ca sunt grabite sau negrabite. Unde faci tu "dus impreuna, masaj, mangaieri" in 20 min?? Mai era una p-aci ce se lauda ca a lucrat pa Scandinavia. La unele am impresia ca pierdeti simtul realitatii cand plecati din tara.

Dar multumesc ca ne-ai informat, pe multi ne-ai scutit de un telefon dat degeaba. Da-ti cu reveneala, vezi si tu cum e piata in Romania, ce servicii se ofera si la ce tarife.

Succes cu 20 min / 150 ron. Sper sa dai de unul ce sa te tina 20 min in pula de sa iti sara capacele! Asa cum iti place tie, pe fast fuck!

 

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
Acum 44 minute, hateru_ a spus:

M-ai facut sa rad, multumesc din suflet! 🤣🤣🤣🤣🤣

Si inca ceva, ne doare fix in varful pulii cum se lucreaza afara. Cum zicea si zerrcore, 15 min sau 20 min e pe viteza, nu ai timp de putina socializare si 2 dusuri + ceva sex si macar oleaca supt.

Cum pula mea ne simtim bine in 20 de minute negrabite? 20 min sunt tot 20 min indiferent ca sunt grabite sau negrabite. Unde faci tu "dus impreuna, masaj, mangaieri" in 20 min?? Mai era una p-aci ce se lauda ca a lucrat pa Scandinavia. La unele am impresia ca pierdeti simtul realitatii cand plecati din tara.

Dar multumesc ca ne-ai informat, pe multi ne-ai scutit de un telefon dat degeaba. Da-ti cu reveneala, vezi si tu cum e piata in Romania, ce servicii se ofera si la ce tarife.

Succes cu 20 min / 150 ron. Sper sa dai de unul ce sa te tina 20 min in pula de sa iti sara capacele! Asa cum iti place tie, pe fast fuck!

 

Colegu stai lin ca sunt și “gâște “ care se ard au impresia ca ambalajul face banii dar degeaba dc serviciile sunt , mai rapide ca in redlight :))) acuma nah :)) csz sa speram ca am tăiat o starleta de pe lista cel puțin noi !!! 
ptr tine roxxxanaa spor noi ne bucurăm ptr tine sejur plăcut .

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 6399

Salut 

Am vorbit cu Roxana si mi-a spus ca cele 20 de min incep in momentul in care incepe Actiunea nu in momentul in care intram pe ușa. 

Spor la servicii bune si fete faine sa avem

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
1 oră în urmă, Flx01 a spus:

Salut 

Am vorbit cu Roxana si mi-a spus ca cele 20 de min incep in momentul in care incepe Actiunea nu in momentul in care intram pe ușa. 

Spor la servicii bune si fete faine sa avem

îți mulțumesc din suflet ca ai clarificat situația!!❤️

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Vezi ca pe aici nu prea găsești fraieri...

Totuși apreciez ca nu taxezi la secundă. Apropo,  pui un cronometru la vedere ca să știm cum stăm cu timpul?

Acum, pe bune, cum vreți voi sa fiți tratate frumos când voi înșivă va "vindeți ca la supermarket-zona china"? Atunci când mai tai chiar 10 minute din timpul clientului,  se vede cât de scârbă îți este de el. 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...