Sari la conținut

0767404659 reală sută la sută v aștept cu drag


Postări Recomandate

Buna seara rog un coleg sa mă ajute cu linkul tocmai ce am ieșit de la domnișoara pozele sunt reale mai are și colega ptr cei interesați adresa undeva prin spatele stadionului am sunat la nr afișat am întrebat ce servici mi sa comunicat oral in funcție de igienă și normal doar protejat am plecat spre locație mă îndrumat foarte calma mă invitat sus am mers în camera de distracții eram dusat de acasă din punctul meu de vedere eu m-am simțit ok am comunicat am glumit foarte deschisa comunicativa eu nu am dorit artifici am dorit o descărcare fara cim fara cof.Fata chiar nu mă grăbit deloc a vut răbdare cu mine ca timp petrecut 25 min.Repet eu doar din punctul meu de vedere spun note nu dau că nu am făcut mai mult de un on.halatul este 150 cu 300 multesc frumos ptr companie și spor la ciocane colegi

Rog sa se schimbe Nr am greșit persona mulțumesc 

 

  • Confuz 1
Link spre comentariu

Am fost și eu la asta când am sunat-o mia spus un milion când am ajuns sus la ia a spus un milion jumătate și aveți grija la buzunare că are o colega care are lipici pe mâini mi-e mia furat un milion cât am stat cu anais în camera aveți mere grija la banii că colega ei hoața rău De tot 

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...