Sari la conținut

Eveline 0733533149


Vizitator EvelineEv69

Postări Recomandate

Vizitator EvelineEv69
Reputație: 0

Buna dragilor ,numele meu este Eveline. 
Sunt o tipa slim cu fundul bombat ,silicoanata ,1,66 inaltime , 58 de kg . 🆘💯🧸
NUMAR DE TELEFON : 0733533149📱

Preturi: 200 lei o jumatate de ora 400 lei o ora. 💰
Full night : 800 euro ex : 10 seara-10 dimineata 💶Deplasari doar la hotel . 🏢
 Oralul poate sa fie nep in functie de igiena . 🙈🤤
La cererea voastra am reintrodus Fk , in functie de compatibilitate . 😘
Accept sarutari pe corp , limbute , mici fantezii . 
Locatia mea este la 2 min de mers pe jos de la gura de metrou Mihai Bravu . 🚶‍♂️🚶‍♂️
La locatie dispun de : prosop curat , geluri de dus barbatesti la discretie , deodorant .🧽🧴🧻

️Dusul inainte de actiune este obligatoriu !!!!🛁

️Nu primesc persoane sub 22 de ani  !!!👼👼

‼️Nu primesc persoane in stare de ebrietate , sau sub influenta stupefiantelor .🍺🚬🚬

Lucrez pana la ora 23 , pot primii persoane dupa ora 23 doar daca au mai fost la mine si le cunosc . 
 

Blocul este nou dispune de locuri de  parcare . 🚘

Va astept cu mesaje pe whatsApp . Nu raspund la apeluri telefonice.📞

Programarile care nu sunt confirmate cu o ora inainte sunt ANULATE. ‼️
 Va astept cu drag . Pupici . 🎀🧸
0733533149🎉

Link spre comentariu
La 19.05.2022 la 2:49, EvelineEv69 a spus:

🥰🥰🥰🥰

 

 

 

 

 

Evelino, ai inceput su stangul, nu ne lua de prosti, ca nu merge asa, aici nu e Publi24, baietii te fac de plangi daca incepi cu minciuni si prosteala.

Uite si sursa pozelor, ca sa nu zici ca nu pot demonstra.

https://yandex.com/images/search?rpt=imageview&url=https%3A%2F%2Favatars.mds.yandex.net%2Fget-images-cbir%2F2343479%2FGtHHCY3f36iPzS2fbFXcdw8924%2Forig&cbir_id=2343479%2FGtHHCY3f36iPzS2fbFXcdw8924

https://thefappeningblog.com/gayana-bagdasaryan-sexy-collection-45-photos/

  • Like 11
Link spre comentariu
Vizitator EvelineEv69
Reputație: 0

Daca doresti sau doriti sa va convingeti de mine cum arat ma puteti suna video . Nu vreau sa existe  neplaceri la nimeni , de aceea chiar doresc sa ma sunativideo sa vedeti ca veniti undeva unde merita si nu e o pierdere de timp . Va pup dulce pe toti ❤️

Link spre comentariu

Nu am postat niciodata dar pentru Eveline chiar am sa o fac. Tocmai ce am vizitat-o si pot spune ca arata exact ca in poze poate chiar mai bine. Este atenta la absolut toate detaliile si nu pune pret pe cantitate ci pe calitate. Cu siguranta voi mai revenii. Eu zic sa ii faceti o vizita cat mai repede ca nu aveti nimic de pierdut ba chiar de castigat. 

  • Minus 6
Link spre comentariu
19 minutes ago, EvelineEv69 said:

Daca doresti sau doriti sa va convingeti de mine cum arat ma puteti suna video . Nu vreau sa existe  neplaceri la nimeni , de aceea chiar doresc sa ma sunativideo sa vedeti ca veniti undeva unde merita si nu e o pierdere de timp . Va pup dulce pe toti ❤️

Daca toti te-am suna doar pentru confirmare, n-ai mai avea timp de altceva, asa ca, pune niste poze reale , facute ad-hoc cu telefonul tau si fara photoshop si alte prostii d`astea, asta daca nu ti-e rusine cu corpul tau.

Varsta greutate inaltime ai omis sa ne precizezi, plus disponibilitate.

Hai ca poti, fi corecta si vei avea de castigat.

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator EvelineEv69
Reputație: 0
Acum 7 minute, toxiq a spus:

Daca toti te-am suna doar pentru confirmare, n-ai mai avea timp de altceva, asa ca, pune niste poze reale , facute ad-hoc cu telefonul tau si fara photoshop si alte prostii d`astea, asta daca nu ti-e rusine cu corpul tau.

Varsta greutate inaltime ai omis sa ne precizezi, plus disponibilitate.

Hai ca poti, fi corecta si vei avea de castigat.

Pe tine te astept in mod special la mine 🥰

Link spre comentariu
Vizitator EvelineEv69
Reputație: 0
Acum 9 ore, EvelineEv69 a spus:

Buna dragilor . Ma numesc Eveline si sunt aici pentru tine pentru a trai momente de neuitat impreuna. 

Serviciile mele : Oral si normal 200 finalizarea 300 ora

 

Oralul poate fi neprotejat in functie de igiena clientului .

Finalizari :

Finalizare orala contra cost 50 de lei 

Finalizare faciala contra cost 50 de lei

Finalizare corporala este inclusa in pret 

Accept si mici fantezii si dominari 

Beneficiez si de jucarii sexuale 

Apartamentul este foarte aranjat si curat . Doresc ca fiecare client sa isi faca dus inainte . 

Se pot face si confirmari video pentru a nu avea suspiciuni si neplaceri . 

Totul se va intampla FARA GRABA. 

Inaltime : 1,70 

Greutate: 58 kg

Silicoane 

Satena 

Fundul bombat 

 

 

 

Ador limbutele ❤️

Normalul se face protejat!!

Doresc discretie maxima, nu deranjez nu doresc sa fiu deranjata

Am dreptul de a mi selecta clientii .

Nu accept persoane in stare de ebrietate sau sub influenta substantelor interzise

Sper ca tot ce ai citit va fi ok pentru tine pentru mai multe detalii te rog frumos sa ma contactezi  telefonic la numarul :0725491256

 

Link spre comentariu
3 hours ago, EvelineEv69 said:

Pe tine te astept in mod special la mine 🥰

Pe mine nu m-ai convins.

Hai sa o luam de la capat, o descriere cu varsta, inaltime, greutate si poze convingatoare e primul pas, locatie, dispozibilitate (program) si serviciile detaliate (FK, NP, CIM, OP, ON, cunnilingus , anal, fetisuri  ... )asa cum pun toate fetele.

Hai, ca poti sa ne atragi atentia si sa fii corecta fata de noi, care, contribuim la bunastarea ta.

Pana atunci eu zic pas.

PS , poate explici si ce-ai vrut sa zici mai jos, formularea nu e cea mai potrivita si lasa loc de interpretari.

Accept si mici fantezii si dominari 

Beneficiez si de jucarii sexuale 

  • Like 4
Link spre comentariu
Reputație: -104
19 minutes ago, partygoer said:

Daca chiar e Instagramul ei si pozele ar fi reale, daca si serviciile ar fi pe masura as zice wow. Parca prea frumos sa fie adevarat dar sa vedem...Hmmmm

pai nu e instagramul ei tipa aia nu e romanca

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Pe instagram ul ala vad 3 steaguri , rusia , italia , UK, pune , pune 2-3 poze cu tine facute cu telefon si daca esti chiar tu numai gasim loc de programare pana la anul garantat. O zona in care lucrezi nu ar strica sa oferi, aici nu ma refer la adresa, exemplu: alba iulia , unirii, burebista.

 

mersi

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 4 minute, ozgean a spus:

pai nu e instagramul ei tipa aia nu e romanca

Am inteles eu gresit, inseamna🙈. Oricum am spus ”daca”.

Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde se da ora exacta
  • Oras:Acolo unde se da ora exacta

Foame si prostie tipic romaneasca:Fata a furat niste poze de pe net,si-a facut cont aici,si-a prezentat serviciile,iar in scurt timp a aparut pestele,iubi ce mortii lui o fi si a facut recenzia facatoare de minuni.Atata prostie,foame si disperare doar la romani mai vezi!!:slap2:slap2

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 6 ore, EvelineEv69 a spus:

Daca doresti sau doriti sa va convingeti de mine cum arat ma puteti suna video . Nu vreau sa existe  neplaceri la nimeni , de aceea chiar doresc sa ma sunativideo sa vedeti ca veniti undeva unde merita si nu e o pierdere de timp . Va pup dulce pe toti ❤️

Ai inceput cu stangul Eveline...10 persoane iti demonstreaza ca pozele sunt "furate" si tu...batman-batman, o ti langa cu prosteala !!!

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:under the earth
  • Oras:under the earth

Nu stiu ce cred fetele astea ca au de câștigat daca pun poze cu fotomodele… cel mai probabil vine clientul vede realitatea si face cale întoarsă.

Sau dacă e frumoasa femeia, ramane. Dar dacă e frumoasa si pune poze false are doar de pierdut. Mai spune si ca oferă confirmare video 🤦‍♂️ 🤯🤷🏻‍♂️

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator EvelineEv69
Reputație: 0
Acum 2 ore, kainaudron a spus:

Mai are vad un topic la lux cu un alt username

Acela nu am putut sa il fac , nu a mers 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...