Sari la conținut

Eveline 0733533149


Vizitator EvelineEv69

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 4 ore, Subteranaa a spus:

Din punctul meu de vedere sa aștepte 400 de ani! E mult pt o începătoare, sunt variante mai bune. 
 

Bafta! 

Schema clasica, se lanseaza , vin cativa no name care o ridica in slavi in recenzii ( printre care si 🐟 ) dupa care gagica mareste pretul. Nu cred ca e ea prea incepatoare poate doar la silicoane ca sunt noi 😁

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator EvelineEv69
Reputație: 0
Acum 8 ore, Mihai. a spus:

Frumoasă fata, cu un chip superb, nemachiată, buze pline, pielea fină. Arată de 9/10 pentru mine pentru că are implanturi de forma rotundă cu cicatricea sub sâni. Dacă avea sânii naturali sau implanturi cu o formă mai naturală cred că i-aș fi dat 10/10 pentru aspect.

Atitudine foarte drăgălașă, veselă și primitoare. În pat se implică, trăiește momentul și a fost foarte receptivă la dorințele mele.

Serviciile de care am beneficiat au fost: GFE, săruturi, FK, ON, cunni, NP, CIM, COF.

Cost: 400/h (nu am prins oferta inițială de 300) + 100 extra (CIM + COF).

Locația actuală mi se pare ok, Șoseaua Pantelimon aproape de intersecția cu Bulevardul Chișinău.

Face confirmări pe WhatsApp cu poze reale sau apel video.

Are și un cățel foarte simpatic :lol:

Notez experiența cu 9/10. Eveline a fost neașteptat de drăguță, atât ca aspect, cât și ca personalitate.

Te pupp dulce si multumesc din suflet❤️❤️❤️

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 1 oră, xiaxto a spus:

Salutare, recenzii s-au facut destule, nu e rea fata, doar vreau sa va mai precizez odata:

NU ESTE CEA DIN POZE.

Seamãnã, dar nu rãsare, spor la ciocane

Ai făcut confirmarea video?

Presupun că putem să ne dăm seama pe baza confirmării dacă e ok, sau nu. 

Link spre comentariu
Vizitator EvelineEv69
Reputație: 0
Acum 6 ore, xiaxto a spus:

Salutare, recenzii s-au facut destule, nu e rea fata, doar vreau sa va mai precizez odata:

NU ESTE CEA DIN POZE.

Seamãnã, dar nu rãsare, spor la ciocane

pup

Link spre comentariu
Vizitator EvelineEv69
Reputație: 0

Dragilor , vreau sa va precizez ca am dreptul de a-mi selecta clientii. Va pup dulce ❤️. Nu sunt genul de persoana care sa nu raspunda si sa nu fie placuta. Dar in momentul in care nu vreau sa primesc pe cineva nu primesc din diferite motive. Este siguranta mea si INTIMITATEA MEA. Va pup 

Link spre comentariu
Vizitator EvelineEv69
Reputație: 0
1 oră în urmă, Ghandalf a spus:

Neatza. Vrem sa te futem! Cam asta facem...

Pai si hai sa ne iubarim🤪🔥

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:under the earth
  • Oras:under the earth
Acum 12 ore, sacalu1111 a spus:

Am luat bts... grija mare!

Mai exact ce bts?

Ai fost la doctor?

Ai analizele presupun deci POSTEAZA-LE SI AICI, la fel si poze cu problema, ce tratament ai primit?

Esti cumva cel de pe paginile din urma care a susținut același lucru? 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Azi am avut placerea sa o cunosc pe Eveline.

Programarea facuta de joi pe whatsapp. Citisem la colegi ca Eveline este o tanara frumoasa, iar cum am vazut joi poza cu sanul, am zis sa o contactez.

Eveline are locatia intr-un complex rezidential, la 5 minute de mers de Mega Mall. Mai greu cu locurile de parcare in zona. Ea imparte apartamentul cu un catelus, Bichon cred ca e rasa, nu le am cu catei, eu sunt cu pisicile. Ca o paranteza, e a III-a domisoara pe care o vizitez saptamana aceasta si care are Bichon, luni job-ul m-a dus prin Bacau unde am vizitat o domnisoara posesoare a unui Bichon mic si obraznic, cat am fost la dus, catelul a avut grija ca unul dintre pantofi mei sa ajunga din hol in dormitor, iar ieri i-am facut o scurta vizita febletii mele de la Confort City, care deasemenea imparte locatia cu un Bichon, dar mai cuminte.

Eveline este frumusica foc, zambeste frumos, are in jur de 1.65, fundul e bombat, sani cu implanturi, cam tari pentru gustul meu, dar i se potrivesc ca forma si marime. Mi-a spus ca e nascuta in 2003. E tanara, mai mult de 20 de ani nu ii dau. Cand eram cu ea in misionar si ne pupam, am ajuns sa vorbim de varsta si m-a reasigurat ca e majora. 

Ajuns in locatie, am facut cunostinta, i-am lasat banuti, mi-a dat prosop, am facut un dus scurt, apoi a facut si ea. In dormitor, am ras de starea patului si a usii de la dulap si i-am sugerat ca daca tot nu are de gand sa puna poze cu ea, poate pune linistita poze cu patul, care efectiv e distrus, si sa spuna ca este o tanara obraznica, garantandu-i ca v-a avea agenda plina de programari.

Eveline face un oral bunisor, i-am zis ca vreau adanc si umed, am avut parte de adanc, cu si fara ajutorul mainilor, cu incercari de DT, si putin face fuck. Am incredere in ea ca la urmatoarea vizita imi va face un oral si mai bun. La NP am schimbat 2, 3 pozitii si am finalizat cu CIM.

DTD putin peste 30 de minute, 250 cadoul, 200 la inceput pentru o finalizare si 50 la sfarsit pentru CIM.

Mi-a placut de Eveline, este o tanara fumoasa si vesela, am ras cu ea pe toata durata intalnirii si am de gand sa o revizitez, mai ales ca mi-a spus ca se va muta mai in centru in a II-a parte a lunii.

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator EvelineEv69
Reputație: 0
Acum 16 minute, cassis a spus:

Azi am avut placerea sa o cunosc pe Eveline.

Programarea facuta de joi pe whatsapp. Citisem la colegi ca Eveline este o tanara frumoasa, iar cum am vazut joi poza cu sanul, am zis sa o contactez.

Eveline are locatia intr-un complex rezidential, la 5 minute de mers de Mega Mall. Mai greu cu locurile de parcare in zona. Ea imparte apartamentul cu un catelus, Bichon cred ca e rasa, nu le am cu catei, eu sunt cu pisicile. Ca o paranteza, e a III-a domisoara pe care o vizitez saptamana aceasta si care are Bichon, luni job-ul m-a dus prin Bacau unde am vizitat o domnisoara posesoare a unui Bichon mic si obraznic, cat am fost la dus, catelul a avut grija ca unul dintre pantofi mei sa ajunga din hol in dormitor, iar ieri i-am facut o scurta vizita febletii mele de la Confort City, care deasemenea imparte locatia cu un Bichon, dar mai cuminte.

Eveline este frumusica foc, zambeste frumos, are in jur de 1.65, fundul e bombat, sani cu implanturi, cam tari pentru gustul meu, dar i se potrivesc ca forma si marime. Mi-a spus ca e nascuta in 2003. E tanara, mai mult de 20 de ani nu ii dau. Cand eram cu ea in misionar si ne pupam, am ajuns sa vorbim de varsta si m-a reasigurat ca e majora. 

Ajuns in locatie, am facut cunostinta, i-am lasat banuti, mi-a dat prosop, am facut un dus scurt, apoi a facut si ea. In dormitor, am ras de starea patului si a usii de la dulap si i-am sugerat ca daca tot nu are de gand sa puna poze cu ea, poate pune linistita poze cu patul, care efectiv e distrus, si sa spuna ca este o tanara obraznica, garantandu-i ca v-a avea agenda plina de programari.

Eveline face un oral bunisor, i-am zis ca vreau adanc si umed, am avut parte de adanc, cu si fara ajutorul mainilor, cu incercari de DT, si putin face fuck. Am incredere in ea ca la urmatoarea vizita imi va face un oral si mai bun. La NP am schimbat 2, 3 pozitii si am finalizat cu CIM.

DTD putin peste 30 de minute, 250 cadoul, 200 la inceput pentru o finalizare si 50 la sfarsit pentru CIM.

Mi-a placut de Eveline, este o tanara fumoasa si vesela, am ras cu ea pe toata durata intalnirii si am de gand sa o revizitez, mai ales ca mi-a spus ca se va muta mai in centru in a II-a parte a lunii.

Te pup multumesc din suflet si te mai astept❤️❤️❤️

Link spre comentariu
La 04.06.2022 la 14:51, Subteranaa a spus:

Mai exact ce bts?

Ai fost la doctor?

Ai analizele presupun deci POSTEAZA-LE SI AICI, la fel si poze cu problema, ce tratament ai primit?

Esti cumva cel de pe paginile din urma care a susținut același lucru? 

 

nu vrei si cnp meu? stai lin că stiu ce si cum vb!

  • Minus 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...