Sari la conținut

Eveline 0733533149


Vizitator EvelineEv69

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 41 minute, _potrivitu a spus:

 Da de ce  să  facă așa ceva ?  

L-a văzut și cică nu a fost dragoste"  la prima vedere  .  Așa că mai bine  să se gândească la următoarea.   

  Nu merge frate.  

Banuiesc ca nu ai fost la Eveline daca intrebi de ce sa faca asa ceva 😊

  Am sa iti raspund desi poate am sa par lingau (oricum in cazul de fata am fost 🤭)

  Eveline e o fata misto, una din cele mai naturale si dezinvolte fete de pe forum. In locul colegului si cunoscand-o pe Ev eu mi-as calca pe orgoliul masculin si as incerca sa mai fac o programare. 

   Ea a spus ca i s-a parut dubios ca a fost insistent, nu ca nu ar fi fost dragoste la prima vedere. Mie colegul mi s-a parut rezonabil, a spus ce la deranjat, nu a jignit cum fac altii in situatii asemanatoare  si tocmai de aceea am spus ca poate a doua oara va fi cu noroc pentru amandoi, Ev are parte de un client nou si colegul are parte de o fata frumoasa. Bineinteles Ev hotaraste...eu doar am facut spam 😂

     PS.  Situatia asta era in unul din punctele tale din topicul de pe DG 🤔?

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator _potrivitu
Reputație: 0
Acum 6 ore, MisterX a spus:

Banuiesc ca nu ai fost la Eveline daca intrebi de ce sa faca asa ceva 😊

  Am sa iti raspund desi poate am sa par lingau (oricum in cazul de fata am fost 🤭)

  Eveline e o fata misto, una din cele mai naturale si dezinvolte fete de pe forum. In locul colegului si cunoscand-o pe Ev eu mi-as calca pe orgoliul masculin si as incerca sa mai fac o programare. 

   Ea a spus ca i s-a parut dubios ca a fost insistent, nu ca nu ar fi fost dragoste la prima vedere. Mie colegul mi s-a parut rezonabil, a spus ce la deranjat, nu a jignit cum fac altii in situatii asemanatoare  si tocmai de aceea am spus ca poate a doua oara va fi cu noroc pentru amandoi, Ev are parte de un client nou si colegul are parte de o fata frumoasa. Bineinteles Ev hotaraste...eu doar am facut spam 😂

     PS.  Situatia asta era in unul din punctele tale din topicul de pe DG 🤔?

    Nu , nu am fost.  

 Părerea mea că ar face o greșeală dacă  ar încerca a doua oară   s- o  viziteze.  Eu așa am înțeles  , că l-a văzut.  

PS -  Vezi că a apărut  Cleopatra 1  și  din câte știut  , nu  îi plac  discuțiile  pe aici.  🤭 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 oră, Joker1991 a spus:

Superba 😍😍

 

Acum 38 minute, 7uuupp a spus:

Da!

Ar fi de inițiat o procedura de vizitare!

Nu e ea in poze, e un model. Dar fata am inteles ca ar arata cumva asemanator.

Pacat ca nu pune macar o poza, isi face un deserviciu. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pula mea
  • Oras:Pula mea
On 11/28/2022 at 2:49 PM, sens said:

Din partea mea, un mare NU.

Stabilit ora 14:00, scriu la 13:30 ca am plecat spre ea. Ajung la 14:00, transmit pe wapp ca am ajuns, ma indruma spre scara 3 si pauza. Sun, abia raspunde, cer interfon si etaj si mi spune sa astept 5 min. 
Au trecut 20 min, n a mai rasp la tel, si intr un final imi spune ca are videointerfon si nu m a cunoscut, n a vrut sa riste…

O ora pierduta pt o incurca-lume.

 

Asa NU!

Eu vad rezolvarea simpla. Iei 2 ore, te duci la ea si cand intri ii zici ca iti pare suspect apartamentul si pleci. Asa e toata lumea impacata. Acesta nu este un pamflet, dar trebuie tratat ca atare. 

Link spre comentariu

Vin și eu cu o recenzie.

Vizita făcută undeva pe început de toamnă .

Referitor la ce am mai citit recent în comentarii, nu are poze cu ea 

Fata este frumușică , a cam exagerat un pic cu silicoanele ( adică eu nu am fost atât de incantat de ele)

Eu am reușit să o prind pe seara pe la 23, după ce am avut deja 2 programari anulate ( din vina mea )

INtre noi nu a fost o chimie prea reușită.

acțiunea 

on (ok as spune eu, se joacă cu ea și chiar o suge )  și după câteva minute m-a întrebat dacă îl punem...și l-am pus. Urmat de np cu sărutări și gemete unde am și chinuit-o un pic , se excita și îi place. A urmat o căpriță unde am și finalizat.

fata este strâmtă și o doare .

apreciez totuși că m-a lăsat să îmi fac de cap.

Eu o recomand.

de revenit? Mă refer doar la mine , nu știu ce să zic...ne chinuim amândoi.

halat 200

dtd aprox 20 min

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 oră, John8830 a spus:

Vin și eu cu o recenzie.

Vizita făcută undeva pe început de toamnă .

Referitor la ce am mai citit recent în comentarii, nu are poze cu ea 

Fata este frumușică , a cam exagerat un pic cu silicoanele ( adică eu nu am fost atât de incantat de ele)

Eu am reușit să o prind pe seara pe la 23, după ce am avut deja 2 programari anulate ( din vina mea )

INtre noi nu a fost o chimie prea reușită.

acțiunea 

on (ok as spune eu, se joacă cu ea și chiar o suge )  și după câteva minute m-a întrebat dacă îl punem...și l-am pus. Urmat de np cu sărutări și gemete unde am și chinuit-o un pic , se excita și îi place. A urmat o căpriță unde am și finalizat.

fata este strâmtă și o doare .

apreciez totuși că m-a lăsat să îmi fac de cap.

Eu o recomand.

de revenit? Mă refer doar la mine , nu știu ce să zic...ne chinuim amândoi.

halat 200

dtd aprox 20 min

 

 

 

Multumesc si te mai astept 😊

Link spre comentariu

  • Oras:outcall
  • Oras:outcall
On 12/8/2022 at 10:40 PM, John8830 said:

Vin și eu cu o recenzie.

Vizita făcută undeva pe început de toamnă .

Referitor la ce am mai citit recent în comentarii, nu are poze cu ea 

Fata este frumușică , a cam exagerat un pic cu silicoanele ( adică eu nu am fost atât de incantat de ele)

Eu am reușit să o prind pe seara pe la 23, după ce am avut deja 2 programari anulate ( din vina mea )

INtre noi nu a fost o chimie prea reușită.

acțiunea 

on (ok as spune eu, se joacă cu ea și chiar o suge )  și după câteva minute m-a întrebat dacă îl punem...și l-am pus. Urmat de np cu sărutări și gemete unde am și chinuit-o un pic , se excita și îi place. A urmat o căpriță unde am și finalizat.

fata este strâmtă și o doare .

apreciez totuși că m-a lăsat să îmi fac de cap.

Eu o recomand.

de revenit? Mă refer doar la mine , nu știu ce să zic...ne chinuim amândoi.

halat 200

dtd aprox 20 min

 

 

 

Confirm si eu ca "o doare".

Deci nu va duceti daca vreti sa dati bine in ea.

E prietenoasa, zambareata si are un aer fresh "teen" dar la actiune e prea domoala si retinuta si e frustrant pt cei ce sunt mai activi in pat sa auda "stai ca asa ma doare".

Silicoanele nu m-au incantat nici pe mine. Parca nu i se potrivesc.

Si se simte un iz de volum...cred de aia se si menajeaza in pat. Sa poata duca mult. Asta sau are un iubi...

200lei 1 fin...okish.

400lei 1 ora...nu chiar.

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...