Sari la conținut

A fost cineva 0728094512 ?


Postări Recomandate

Va salut. Sper ca am postat bine aici. Mi-a facut cu ochiul un anunt de pe publi, sectiunea masaj de relaxare, cu nr de tel 0728094512 - Mihaela. Am contactat-o telefonic si a spus ca ofera masaj de relaxare cu finalizare la domiciliu 200lei/ora. A incercat-o cineva??? Nu as vrea sa arunc banii de pomana. Multumesc. 

 

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Salutare! Am contactat-o eu in urma cu cateva saptamani. Acelasi lucru mi l-a spus si mie, la domiciliul meu doar. I-am cerut poza cu ea goala, cu pizda, a trimis. Am intrebat-o daca face sex si a spus ca da, dar pentru o suma mai mare. 400-500 lei parca. N-am mai apucat sa ne intalnim ca nu ne-am potrivit la program, iar acasa pot sa o chem extrem de rar.

Link spre comentariu
La 20.05.2022 la 14:08, eneal a spus:

Salutare! Am contactat-o eu in urma cu cateva saptamani. Acelasi lucru mi l-a spus si mie, la domiciliul meu doar. I-am cerut poza cu ea goala, cu pizda, a trimis. Am intrebat-o daca face sex si a spus ca da, dar pentru o suma mai mare. 400-500 lei parca. N-am mai apucat sa ne intalnim ca nu ne-am potrivit la program, iar acasa pot sa o chem extrem de rar.

Nu cred

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B
21 hours ago, damian88 said:

Are alt nr de telefon, nu are whatsapp si face si cozonaci pe grivitei 😂😂😂

Le incurcati. Nu este aceea cu cozonacii. Am fost si eu indus in eroare de cozonaci. :)) Fac referire strict la nr. 0728094512. Pe acesta am comunicat cu ea pe Whatsapp, are poza la Whatsapp. damian88, cred ca vorbesti despre altcineva. Nr. 0728094512 nu face masaj la ea acasa, ci doar la client. A zis ca are copil/copii si nu face masaj sau alte activitati similare acasa.

  • Like 2
Link spre comentariu

Buna, a fost cineva cu doamna ?

Mi-a raspuns ca vine doar la domiciliu, face masaj erotic si sta nuda. I-am cerut poze cu corpul, zice ca nu trimite.

Pe net are ceva poze imbracata, pare ok, gen milf over 45 , mica de statura

Ati vizitat-o sau voi fi primul ? :)

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Stimati colegi,

 

Am reusit sa ma intalnesc eu cu ea. Am stabilit masaj erotic, dezbracata complet, la mine acasa, 200 lei.

Dupa ce a venit am inceput sa facem ceea ce am stabilit, insa am ajuns sa ne futem. Am incercat sa ma termin cat mai repede cu putinta. In 3 min. am fost gata. Motivul: venea un miros ce nu parea ok dinspre pasarica. Eram deasupra ei si simteam acel miros. Din fericire, nu am avut nicio problema cu pasaroiul dupa aceasta experienta (am purtat prezervativ).

 

Tipa e micuta de statura, vreo 46 ani, destul de ofilita. A venit excesiv de parfumata, parfum de calitate, dar prea mult. Nu recomand sub nicio forma!

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:B
  • Oras:B

Avea anunt. Acum nu stiu, eu aveam numarul ei in telefon de ceva vreme. De masaj, n-am apucat sa-mi dau seama din cauza ca am trecut repede la futut. Nu cred ca e ok nici pentru masaj erotic, iti dai seama.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...