Sari la conținut

Pentru prima oară la voi în oraș .


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București
La 09.07.2022 la 19:05, alexanderklimk a spus:

Mai puțin din curiozitate și mai mult din lipsă de altceva, am ajuns și eu pe la Anne, după o convorbire telefonică destul de OK. Locația este destul de neobișnuită și cam greu de găsit, pe lângă Șc. 28, dar vă dă fata un share location pe whatsapp și se rezolvă.

M-am prezentat la locul faptei și am fost întâmpinat de o domnișorică care a umplut ușa, făcându-mă să cam dau înapoi, nefiind mare amator de BBW. Fata este frumușică la față, dar la corp e genul cu forme, pentru cei care vor ”să aibă pe ce să pună mâna”. Pozele sunt ale ei, dar sunt făcute cu vreo 50 de perechi de șaorme în urmă, când era la 75% din dimensiunile actuale.

Dar gata cu răutăcismele, pentru că fata are o atitudine destul de plăcută, directă fără a fi deranjantă. Am convenit pentru un 30/ON+NP/100 și a trecut la fapte. Oralul este chiar reușit, cu deep susținut și salivă, se mai răstește la Gogu când intră adânc, îl mai pupă, se știe fata. Mergea de-un CIM, dar nefiind stabilit dinainte, n-am vrut să întrerup magia cu discuții tehnice, ca să nu-mi crape entuziasmul.

Am trecut la normal, nu înainte de a mă anunța că ea nu stă deasupra, așa că poziția capră a venit natural. Se simte destul de OKi, participă și ea cu o contră, un geamăt, dar folosește niște prezervative care put când se încing, lucru ce reduce mult din farmec.

Loc: 7 (prea ascuns)

Fata: 6-7 (sorry, dar io cu skinny)

Atitudine: 7

Oral: 8-9

Normal: 7

Igienă: 7-8

Raport preț/calitate bunicel, dacă ar slăbi vreo 5-10 K... ar fi de revenit.

Îți mulțumesc pentru cuvintele frumoase , într adevăr pozele sunt făcute în urmă cu 2 luni jumăte , nu consum acea renumită “shaorma “ și nu cred că m am îngrășat exagerat să fie o diferență mare . Locația știu că nu e tocmai ușor de găsit , data viitoare va fi pe lângă Catedrala , acolo e mult mai bine . Nu știu ce te a deranjat la igiena mea , dar na , fiecare cu părerea lui . Și cu prezervativele , le voi schimba 😘 pupic ❤️

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
La 11.07.2022 la 3:55, annee_26 a spus:

Îți mulțumesc pentru cuvintele frumoase , într adevăr pozele sunt făcute în urmă cu 2 luni jumăte , nu consum acea renumită “shaorma “ și nu cred că m am îngrășat exagerat să fie o diferență mare . Locația știu că nu e tocmai ușor de găsit , data viitoare va fi pe lângă Catedrala , acolo e mult mai bine . Nu știu ce te a deranjat la igiena mea , dar na , fiecare cu părerea lui . Și cu prezervativele , le voi schimba 😘 pupic ❤️

Mai activezi in Braila? Un numar de telefon?

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...