Sari la conținut

Ajutați un confrate ? : Brunetă nouă în domeniu - 0731546144


Vizitator Tinderboy

Postări Recomandate

Vizitator Tinderboy
Reputație: 0

Salut ,

daca poate ajuta aici cineva un confrate as fi recunoscător,  acum 2 zile a apărut un anunț cu titlul  "  Bruneta nouă în domeniu " și nr :

0731546144

un anunț cu 3-4 poze,  bruneta in lenjerie neagra tânără , cam 20 ani.

Am sunat (fiind hotărât, pregătit , parfumat și precis că descopăr un diamant neșlefuit 😊) petru detalii .

Servicii normale gen 100/250 însă totul protejat indiferent de extra tips , maxim 20 min. o finalizare, vocea tânără și mieroasă m-au convins sa explorez necunoscutul și îi cer detaliile despre locație sa o atac , fata fiind începătoare nu știe să îmi zica la Mozzart pe bulevard și cer un indiciu , nr. de bloc ceva  la care pica lamentabil testul telefonic , îmi  închide tel. în nas (după ce mă pune în așteptare și vb cu altcineva ) și mă  blochează la apel .

Nu renunț eu așa de ușor și mai fac o încercare , în zadar ,  însă nu asta mai contează acum .

Ideea este că la câteva ore după aceea începătoarea in domeniu își șterge anunțul subit  și dispare ca măgarul in ceață  ( cred că s-a speriat de pula și a fugit !!🤣).

Aici va rog mult  daca a reușit să ajungă careva in ziua aia la ea , miercuri (la turn in spate la Mozzart pe bulevard , patul jos din paleți și lada de zestre) sa îmi zica și mie ce "piesa" și ce servicii am pierdut !?!?!!

Mulțumesc mult și rămân dator daca mă descâlciți ! 😉

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
5 minutes ago, Tinderboy said:

Salut ,

daca poate ajuta aici cineva un confrate as fi recunoscător,  acum 2 zile a apărut un anunț cu titlul  "  Bruneta nouă în domeniu " și nr :

0731546144

un anunț cu 3-4 poze,  bruneta in lenjerie neagra tânără , cam 20 ani.

Am sunat (fiind hotărât, pregătit , parfumat și precis că descopăr un diamant neșlefuit 😊) petru detalii .

Servicii normale gen 100/250 însă totul protejat indiferent de extra tips , maxim 20 min. o finalizare, vocea tânără și mieroasă m-au convins sa explorez necunoscutul și îi cer detaliile despre locație sa o atac , fata fiind începătoare nu știe să îmi zica la Mozzart pe bulevard și cer un indiciu , nr. de bloc ceva  la care pica lamentabil testul telefonic , îmi  închide tel. în nas (după ce mă pune în așteptare și vb cu altcineva ) și mă  blochează la apel .

Nu renunț eu așa de ușor și mai fac o încercare , în zadar ,  însă nu asta mai contează acum .

Ideea este că la câteva ore după aceea începătoarea in domeniu își șterge anunțul subit  și dispare ca măgarul in ceață  ( cred că s-a speriat de pula și a fugit !!🤣).

Aici va rog mult  daca a reușit să ajungă careva in ziua aia la ea , miercuri (la turn in spate la Mozzart pe bulevard , patul jos din paleți și lada de zestre) sa îmi zica și mie ce "piesa" și ce servicii am pierdut !?!?!!

Mulțumesc mult și rămân dator daca mă descâlciți ! 😉

Diana avea numele din anunț ,...

nouă în domeniu , poze reale !

Link spre comentariu

Vizitator Tinderboy
Reputație: 0

Ok ,

se pare că nu a apucat nimeni să o încerce pe aceasta misterioasa debutanta în domeniu .

Se poate închide topicul, nu este relevant  și va  mulțumesc oricum .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...