Sari la conținut

Alegerea perfecta 0747608440


Postări Recomandate

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 13 ore, florinbidi a spus:

Nu știu de unde ai scos că e blonda de la economic, dar greșești mult și nici nu îmi pot da seama cu cine ai vorbit la telefon

Pe acest topic este vorba de Iulia , care datorita unor probleme personale nu a mai lucrat cu pozele ei, mulți dintre cei care o cunosc știu despre cine și ce e vorba , care nu are treabă cu blonda de la economic.

Am vorbit cu fata zilele acestea, ea este inca acasă și speră să revină cat mai curând , dar întâi trebuie să-și pună la punct anumite probleme personale.

Deja dai prea "multe din casa"..las-o și tu mai moale ...poate de asta se si prelungesc "problemele" 😉...știi vorba aia, curioșii mor repede...nu le mai da atâta "apa la moară" 👍

Link spre comentariu
Acum 19 ore, florinbidi a spus:

Nu știu de unde ai scos că e blonda de la economic, dar greșești mult și nici nu îmi pot da seama cu cine ai vorbit la telefon

Pe acest topic este vorba de Iulia , care datorita unor probleme personale nu a mai lucrat cu pozele ei, mulți dintre cei care o cunosc știu despre cine și ce e vorba , care nu are treabă cu blonda de la economic.

Am vorbit cu fata zilele acestea, ea este inca acasă și speră să revină cat mai curând , dar întâi trebuie să-și pună la punct anumite probleme personale.

🤣

Link spre comentariu
La 05.07.2022 la 4:45, Futaciosu768 a spus:

🤣

 

La 04.07.2022 la 22:30, L1viu a spus:

Deja dai prea "multe din casa"..las-o și tu mai moale ...poate de asta se si prelungesc "problemele" 😉...știi vorba aia, curioșii mor repede...nu le mai da atâta "apa la moară" 👍

Florinbidi, ai avut dreptate,nu este"ea"! 😉😉😉😆

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
Acum 1 minut, Futaciosu768 a spus:

 

Florinbidi, ai avut dreptate,nu este"ea"! 😉😉😉😆

???? Și cum ai ajuns la concluzia asta

Fac ceea ce vocile din lenjeria mea imi spun sa fac 🤪🤪🤪

Link spre comentariu
La 16.06.2022 la 13:54, florinbidi a spus:

Când am vb cu ea mi-a spus că de lunea aceasta începe în forță ,daca nu intervine ceva,din cate vad  are ambele numere închise , nu știu ce să zic , poate își va face timp să revină

Zici k ai o relație mai specială cu ia, ce a zis se mai intoarce?

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau
La 04.08.2022 la 1:00, Futaciosu768 a spus:

Unde are topic?mie mi a spus ca are câțiva clienți vechi cu care merge!

De ce tot scrii atât de mult despre ea.....încerci că afli ceva....sa o convingi de ceva?

 

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
  • Oras:Bacau
  • Disponibila

Presupun / cred că este unul dintre acei clienți pe care fata nu ii mai dorește/primește și tot încearcă 🤫🤫🤫

  • Like 1

Fac ceea ce vocile din lenjeria mea imi spun sa fac 🤪🤪🤪

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...