Sari la conținut

Alegerea perfecta 0747608440


Postări Recomandate

  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau
Acum 2 minute, discret555 a spus:

As este, nu știu de ce mai anunță pe forum și sta ascunsă.

Poate după ce pleacă, aflam de la colegi și care era misterul. Dar poate nu pleacă încă...

Nu stau ascunsă,dragul meu😂Dar dacă nu răspund e destul de clar ca nu mai am nimic disponibil pe ziua de astăzi . Nu văd să fi scris pe ziua de astăzi ca sunt disponibilă și nu am răspuns mesajelor . Așa ca valabil pentru toată lumea ,dacă nu răspund mesajelor asta înseamnă ca nu sunt disponibilă la orele in care doriți sa ne vedem ! Misterul pozelor n-ar fi unul wow . Am zis destul de clar ca nu pot lucra cu pozele mele din motive persoanele . Va pup😘

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 6 ore, Iulia1 a spus:

Nu stau ascunsă,dragul meu😂Dar dacă nu răspund e destul de clar ca nu mai am nimic disponibil pe ziua de astăzi . Nu văd să fi scris pe ziua de astăzi ca sunt disponibilă și nu am răspuns mesajelor . Așa ca valabil pentru toată lumea ,dacă nu răspund mesajelor asta înseamnă ca nu sunt disponibilă la orele in care doriți sa ne vedem ! Misterul pozelor n-ar fi unul wow . Am zis destul de clar ca nu pot lucra cu pozele mele din motive persoanele . Va pup😘

Deja devii aroganta ...și cum umbla vorba ca ai fi Andra ...deși imi este greu sa cred,  ea avea bun simt...totuși, era atât de greu sa scrii un mesaj pe grup și sa spui ca astăzi nu mai ai nimic liber ? Îți zic eu ...nu era greu deloc,  dar na...acum ne permitem...am primit o recenzie bună de la un recenzor bun ..și gata, ne cresc cornițe...din partea mea..nu ca ar conta prea mult, ai un mare minus....nu ești profi deloc ... 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0772146753
  • Oras:romania
  • Telefon: 0772146753
  • Oras:romania

De vina sunt tot cei ce le dau apa la moara,laudatorii,se umfla ,sunt cativa baieteii care se vad motul din varful rahatului,ei fac recenzii,ei comenteaza,asa e la moldovenii nostri....

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau
Acum 2 ore, L1viu a spus:

Deja devii aroganta ...și cum umbla vorba ca ai fi Andra ...deși imi este greu sa cred,  ea avea bun simt...totuși, era atât de greu sa scrii un mesaj pe grup și sa spui ca astăzi nu mai ai nimic liber ? Îți zic eu ...nu era greu deloc,  dar na...acum ne permitem...am primit o recenzie bună de la un recenzor bun ..și gata, ne cresc cornițe...din partea mea..nu ca ar conta prea mult, ai un mare minus....nu ești profi deloc ... 

Dacă s-a întâmplat astăzi să am o zi super agitată asta nu înseamnă ca nu sunt profi. Și dacă te uiți mai atent mi-am făcut timp și am scris intr-un final ca nu mai am nimic liber pe ziua de astăzi. Nu mi-au crescut cornite in niciun fel,mi-as fi dorit din suflet sa va pot mulțimi pe toți ,dar astăzi chiar nu am reușit . Chiar îmi cer scuze inca odată și de acum promit ca o sa încerc sa postez aici mai des si va țin la curent cu absolut orice 😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 4 ore, Iulia1 a spus:

Dacă s-a întâmplat astăzi să am o zi super agitată asta nu înseamnă ca nu sunt profi. Și dacă te uiți mai atent mi-am făcut timp și am scris intr-un final ca nu mai am nimic liber pe ziua de astăzi. Nu mi-au crescut cornite in niciun fel,mi-as fi dorit din suflet sa va pot mulțimi pe toți ,dar astăzi chiar nu am reușit . Chiar îmi cer scuze inca odată și de acum promit ca o sa încerc sa postez aici mai des si va țin la curent cu absolut orice 😘

Ești libera sa faci ce vrei...eu îți zic doar ca e ușor sa ajungi sus și asta se întâmplă aici repede datorita unor recenzii dar mai greu este sa te menții acolo...atitudinea face tot...👍

Astăzi o sa încerc sa fac si eu o programare...ieri am văzut ca a fost nebunie și am stat liniștit 😉👍 sunt curios sa deslușesc misterul 🙃🤔

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Buna tuturor!😘Începând de astăzi o sa lipsesc câteva zile din oraș . O sa anunț aici când o sa ma reîntorc . Va pup pe toți și sper sa reușesc sa va cunosc pe toți cei care inca nu am apucat datorită timpului meu😒😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
Acum 9 minute, durboy a spus:

Bună știe cineva a revenit?

Deocamdată nu a revenit și eu o aștept

Fac ceea ce vocile din lenjeria mea imi spun sa fac 🤪🤪🤪

Link spre comentariu
Vizitator iberiku
Reputație: 0
Acum 15 minute, durboy a spus:

Nici la mine nu a răspuns pe whapp

Am vorbit cu ea ieri pe watssupp , mi-a spus ca mai sta doar azi și pleacă ...probabil are agenda plina deja și nu mai are nici un rost sa răspundă la mesaje .

Link spre comentariu
Vizitator iberiku
Reputație: 0
Acum 3 minute, durboy a spus:

Cind a revenit la noi ca eu azi am vz anunțul?

Ieri , și nu a stat decât doua zile...ieri și azi.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
  • Oras:Bacau
  • Disponibila

Va recomand sa o căutați de luni , am înțeles că va începe în forță și cu forte proaspete....asta dacă nu intervine ceva 😘😘😘

Fac ceea ce vocile din lenjeria mea imi spun sa fac 🤪🤪🤪

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...