Sari la conținut

Christina 0759572925


Postări Recomandate

  • Oras:Berceni sect 4
  • Oras:Berceni sect 4

Mai mihai 456, ce ai cu mine ????Tu nu ai fost la mine niciodată, și ești supărat ca nu ti am cântat în struna, sa ti întrețin mesaje porcoase ! Și acum îmi faci reclama proasta !Toți clienții care au fost la mine îmi spun ca nu arat de 40 ,ci din contra ,mai tânără, numai tu zici ca s de 50 .Dar îți mulțumesc și pentru acest lucru.Ca ma ții în pagina...sus!😊😊😊😊

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 4 ore, Christinela a spus:

Mai mihai 456, ce ai cu mine ????Tu nu ai fost la mine niciodată, și ești supărat ca nu ti am cântat în struna, sa ti întrețin mesaje porcoase ! Și acum îmi faci reclama proasta !Toți clienții care au fost la mine îmi spun ca nu arat de 40 ,ci din contra ,mai tânără, numai tu zici ca s de 50 .Dar îți mulțumesc și pentru acest lucru.Ca ma ții în pagina...sus!😊😊😊😊

Nici măcar nu sti cine sunt 🤭

Link spre comentariu
  • Oras:Planet Earth
  • Oras:Planet Earth

Am fost si eu la doamna acum 2 saptamani.

Pt mine usor de ajuns, de la metrou Aparatorii Patriei aprox 15min de mers pe jos . Comunicare initiala la tel apoi pe Whatsapp pt adresa. 

M-a asteptat intr-o rochie roz cu nimic pe dedesubt. Am primit prosop curat pt dus. Cabina semirotunda si mica. Am apreciat la locatie faptul ca nu miroase a fum de tigara (sunt unele locatii care miros si prinzi miros pe haine, nasol pt nefumatori). Deasemenea nu am simtit parfum la doamna, inca un plus pt mine (am fost patit in trecut de mi-a ramas pe piele si e greu de scos pana ajungi acasa la radar chiar si cu dus)

Actiunea a debutat cu ONP direct in pat, ea imbracata. Aici am rugat-o sa se dezbrace si s-a conformat, desi mi-ar fi placut sa fac eu unboxing-ul. Am terminat repede. A urmat apoi ONP din nou urmat de NP doggy style, aici vroiam sa ajung de la inceput. Gemete, contre, frecat...terminat eu mult prea repede desi nu este stramta. 

30min pt doua finalizari, puteam si pe a treia, n-am intrebat daca pot sa mai stau pt inca una si in ce conditii. Cum zicea cineva inainte si am ascultat, pula am luat-o la mine, functioneaza, doar ca e mitraliera.

 

Note:

GFE: n-as numi-o pe doamna gf, e mai mult ca o vecina unde bati la usa pt ca stii ca vei avea parte de distractie. Nota 8 pt exp si amabilitate, a parut un pic rece la inceput

ONP: 9 aici a sarit direct pe ea fara sa intrebe protejat sau neprotejat. Dar neprotejat e bun rau, privirea, scuipatul si tehnica scoala pula. Nu e DT sau PSE aici, e oral bun cu CIM

NP: 9 atat cat a fost din cauza mea, daca era profa imi dadea 3 si ma lasa corigent. Normal pe la spate, priveliste buna, uda natural, gemete si contre. 

Cadou: 300, 2 fin, 30min

De revenit pt mine si daca ma mai primeste la corigenta o sa iau 2h. Nu numai ca vreau sa iau nota mare la normal, vreau sa incerc si analul. 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste Tot
  • Oras:Peste Tot

Salut

Am fost la doamna Cristina de vre-o 4/5 ori in ultimele 6 luni. Prefer sa merg la ea datorita calitatii serviciilor. Raport foarte bun calitate/pret.

Cu doua ocazii , la al 2-lea nr , nu mai functiona instrumentul corespunzator (cum ni se intampla multora, uneori) , Cristina si-a dat tot interesul si am plecat "descarcat". Asa am realizat si ca-mi place soft face fuck-ul. 

N-am fost grabit niciodata si m-am simtit super relaxat si in largul meu , in compania ei.

Nu dau note ca ar fi super subiective , dar vreau sa precizez ca pentru cei ce cauta "total" cu CIM,  la 150/300 , merita incercata.

Eu o sa mai merg si o recomand cu drag.

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 21.11.2022 la 10:29, tacsifut a spus:

Nu dau note ca ar fi super subiective , dar vreau sa precizez ca pentru cei ce cauta "total" cu CIM,  la 150/300 , merita incercata.

 

Pe 16 august Christinella scris ca finalizarea e 200. Tu zici 150. Cat e de fapt?

Link spre comentariu

Buna ziua !

Reintors in țara ,am spus sa merg și eu la o excitat cu experienta care știe ce face !

Asa ca am sunat la Cristina ,la care mai fusesem și anul trecut !

Și ca și atunci nu mi-a părut rău deloc ,a ieșit un meci bun ,după care am plecat liniștit și cu zâmbetul pe buze acasa!

oral-cred ca este punctul ei forte ,nota 9 pt ca nu înghite 

Normal-da bine contre și se vede ca ii face placere ,o bănuiesc puțin ca este și nimfomana,aici dau nota tot 9

Aspect-o doamna la 40 ani ,nu mai este puștoaica ,îngrijită și cu destula experienta ,

genul vecinei cu care făceai laba in gând atunci când erai adolescent -nota 8

pret -300 RON ora 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...