Sari la conținut

💋Cristina💋 0749546088📲


Postări Recomandate

  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
Acum 10 ore, Cristina2269 a spus:

Buna dimineața dragilor !💋

Vă aștept în locația mea pentru a da frâu liber placerilor și fanteziilor voastre🥰. Răspund doar pe whatsapp 💌📲

IMG_3144.jpeg

Abia aici 🎯 tu însuți !  😃

Spor mult ! 💰💰💰 😀  

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:under the earth
  • Oras:under the earth
Acum 18 minute, marian iancu 0507 a spus:

La masa asta mi -ar place  sa incepem ostilitatile ....

Nici măcar nu este ea in poza 🤦‍♂️
 

La fel ca in majoritatea pozelor postate de ea. 

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 18 minute, Subteranaa a spus:

Nici măcar nu este ea in poza 🤦‍♂️
 

La fel ca in majoritatea pozelor postate de ea. 

Nu ma pronunț cu privire la poze care nu o arată clar, dar fata este super faina, am fost și confirm ca arată super; la capitolul oral nu m-a convins, dar in rest e piesa!

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 2 minute, 7uuupp a spus:

Nu ma pronunț cu privire la poze care nu o arată clar, dar fata este super faina, am fost și confirm ca arată super; la capitolul oral nu m-a convins, dar in rest e piesa!

Asta pot confirma si eu. @Cristina2269 este o femeie foarte frumoasa!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 9 minute, 7uuupp a spus:

Nu ma pronunț cu privire la poze care nu o arată clar, dar fata este super faina, am fost și confirm ca arată super; la capitolul oral nu m-a convins, dar in rest e piesa!

 

Acum 2 minute, silverlion a spus:

Asta pot confirma si eu. @Cristina2269 este o femeie foarte frumoasa!

Si atunci de ce nu pune poze reale?

  • Like 3
Link spre comentariu
Acum 2 minute, awokeone10 a spus:

 

Si atunci de ce nu pune poze reale?

Cu siguranța unele sunt reale, dar nu stai acum sa fac ancheta care sunt și care nu reale!

Cine se ocupa cu astfel de activități nu are ce face sau ii place treaba asta; totuși revin, Cristina este una din cele mai drăguțe fete, ca fizic și fizionomie!

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 17 minute, awokeone10 a spus:

Si atunci de ce nu pune poze reale?

Prima poza in costum rosu, cea din cada sau cele cu sanii de pe pagina precedenta sunt reale. Probabil nu pune poze ca sa nu fie recunoscuta dupa alunite sau alte semne.

Daca nu ai fost poti sa mergi cu incredere, este o fata frumoasa si cu un corp misto. Nu are cum sa nu iti placa. 

  • Like 7
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:under the earth
  • Oras:under the earth
Acum 47 minute, 7uuupp a spus:

Nu ma pronunț cu privire la poze care nu o arată clar, dar fata este super faina, am fost și confirm ca arată super; la capitolul oral nu m-a convins, dar in rest e piesa!

Cu pozele motivele le stie ea, probabil de discreție e ok pana la urma.

La servicii te contrazic, am vizite la fata asta si nu merita deranjul, e prea sensibila cu “nu ma atinge pe nicăieri”.

Citește cele doua recenzii ale mele, dacă cu tine a fost altfel nu stiu, depinde si când te-ai dus la ea. Am inteles ca la început a fost ok apoi ca nu a mai fost. Dacă ai fost recent poate si-a dat reset după ce s-au plâns mai mulți, nu stiu.

Sau dacă tu te multumesti doar sa arate bine si sa faci tu toata treaba atunci avem standarde diferite.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 8 ore, Subteranaa a spus:

Cu pozele motivele le stie ea, probabil de discreție e ok pana la urma.

La servicii te contrazic, am vizite la fata asta si nu merita deranjul, e prea sensibila cu “nu ma atinge pe nicăieri”.

Citește cele doua recenzii ale mele, dacă cu tine a fost altfel nu stiu, depinde si când te-ai dus la ea. Am inteles ca la început a fost ok apoi ca nu a mai fost. Dacă ai fost recent poate si-a dat reset după ce s-au plâns mai mulți, nu stiu.

Sau dacă tu te multumesti doar sa arate bine si sa faci tu toata treaba atunci avem standarde diferite.

Am fost la Cristina acum ceva vreme cred ca in urma cu vreo 5-6 luni, am cris și eu recenzie!

Nu am mai fost pentru ca e de lucru și in alte părți, dar așa cum am menționat oralul a fost foarte slab și a fost motivul ca nu am mai luat decizia de a o revizitat; poate intr-o zi voi afla dacă s-a schimbat in bine sau nu.

Pana una alta hai sa ne oprim aici.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:under the earth
  • Oras:under the earth

@Cristina2269 dai cu minus pentru ca te supăra ca am spus adevarul?
Spune tu sunt pozele tale? Dar fii sincera!

Nu am nimic cu tine sau cu pozele tale(ai tu motivele tale pentru care nu pui cu tine) dar ma enerveaza ipocrizia unora care apreciază si comentează o poza falsa ca si cum ar fi a ta desi poate stiu ca nu sunt pozele tale.

Eu cu asta închei dar aștept sa-mi raspunzi la intrebarea dacă sunt pozele tale. (dacă vrei îți si spun cine este in ultima poza sigur nu tu).

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 11 ore, Subteranaa a spus:

Cu pozele motivele le stie ea, probabil de discreție e ok pana la urma.

La servicii te contrazic, am vizite la fata asta si nu merita deranjul, e prea sensibila cu “nu ma atinge pe nicăieri”.

Citește cele doua recenzii ale mele, dacă cu tine a fost altfel nu stiu, depinde si când te-ai dus la ea. Am inteles ca la început a fost ok apoi ca nu a mai fost. Dacă ai fost recent poate si-a dat reset după ce s-au plâns mai mulți, nu stiu.

Sau dacă tu te multumesti doar sa arate bine si sa faci tu toata treaba atunci avem standarde diferite.

Nu e ok colegule nici macar pt discretie, pozele se pot blura de exemplu pt a nu se vedea anumite alunite sau tatuaje. Cred ca e mai important ca ea sa aiba o atitudine si o abordare corecta si convingatoare aici. Doar asa prin minusari unde nu suntem de acord nu mi se pare corect.

Eu nu o cunosc si nu-mi dau cu parerea asupra pozelor sau serviciilor ei, dar mi-ar placea sa o cunosc iar toate aceste discutii si neclaritati pe care ea nu le combate intr-un mod convingator pe mine ma fac sa nu-mi doresc s-o fac. Asta desi in mod evident e o fata frumoasa, si chiar daca serviciile ei nu sunt top, daca ar avea o atitudine corecta si sincera cred ca asta ar fi un lucru mai important chiar decat acele servicii ale ei atat de disputate.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:under the earth
  • Oras:under the earth
Acum 48 minute, Albdom82 a spus:

Nu e ok colegule nici macar pt discretie, pozele se pot blura de exemplu pt a nu se vedea anumite alunite sau tatuaje. Cred ca e mai important ca ea sa aiba o atitudine si o abordare corecta si convingatoare aici. Doar asa prin minusari unde nu suntem de acord nu mi se pare corect.

Eu nu o cunosc si nu-mi dau cu parerea asupra pozelor sau serviciilor ei, dar mi-ar placea sa o cunosc iar toate aceste discutii si neclaritati pe care ea nu le combate intr-un mod convingator pe mine ma fac sa nu-mi doresc s-o fac. Asta desi in mod evident e o fata frumoasa, si chiar daca serviciile ei nu sunt top, daca ar avea o atitudine corecta si sincera cred ca asta ar fi un lucru mai important chiar decat acele servicii ale ei atat de disputate.

Mutam la DG dacă dorești, ca sa lăsam topicul pentru recenzii(sper) nu doar pentru “wow esti superba” pe poze false 🤦‍♂️
 

Spor la recenzii si futut(inclusiv pe Cristina).

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...