Sari la conținut

💋Cristina💋 0749546088📲


Postări Recomandate

  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
La 26.05.2022 la 14:44, Cristina2269 a spus:

Locatie noua pe Aleea teiul doamnei , sectorul 2 , ca punct de reper scoala gimnazială Ghica .

20220525_111633.jpg.d25b3330c667515b2f0d9fdf45bdb111.jpg

Am ajuns la Cristina. CLAR zona și locatia nu o avantajează. La întalnire am ramas mut și placut surprins.În termeni populari "BELEA" fata.  Pur și simplu parcă o știam de mult timp.i-am și spus. A zâmbit și mi a spus : nu cred ,am doar 22😅 de ani.   Zona nu prea a adus sau atras asemenea fete. 

O fata finuță,  puțin timidă, 172cm aproximativ, kg extrem de bine așezate, sânii superbi, fund perfect😍, ochii "no comment".   

 ..... te execută doar din priviri in timpul acțiunii, "recunosc"  nu am avut nici o șansă 🤭😅 . Este o fată extrem de dulce , clar de  luat acasă 😅

Acțiunea a fost rapidă si fară erori fiind vecini .

Programat whatsapp. Ajuns repede. Duș și acțiune. 

On foarte bine executat. 

Np executat ea deasupra.Pozitie ce o avantajează datorită conformației  perfecte. Poate sunt eu mai slab de inger . Poate îmi place mie prea mult fata. Are "ceva ul" ăla care te dă gata în doi timpi și 3 mișcări. 150 o finalizare. 

La final parcă nici cartierul nu îl mai recunoșteam când am plecat (efectul Cristina) 😅 .  

O fată ce va avea "un cuvânt de spus" în domeniu. Evident dacă și "astrele" se suprapun pe sau cu drumul ei. Sper să nu plece curând sau să dispară . "viața este prea frumoasă"

Sper sa schimbe locația și zona (deși nu aș vrea😅). Merită! 

mergeți futeți și veți fi extrem de placut surprinși 🙂

🙋‍♂️🙏Mulțumesc Cristina2269 

  • Like 6
  • Mersi 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:CASABLANCA
  • Oras:CASABLANCA
Acum 2 ore, stephanos27 a spus:

Am ajuns la Cristina. CLAR zona și locatia nu o avantajează. La întalnire am ramas mut și placut surprins.În termeni populari "BELEA" fata.  Pur și simplu parcă o știam de mult timp.i-am și spus. A zâmbit și mi a spus : nu cred ,am doar 22😅 de ani.   Zona nu prea a adus sau atras asemenea fete. 

O fata finuță,  puțin timidă, 172cm aproximativ, kg extrem de bine așezate, sânii superbi, fund perfect😍, ochii "no comment".   

 ..... te execută doar din priviri in timpul acțiunii, "recunosc"  nu am avut nici o șansă 🤭😅 . Este o fată extrem de dulce , clar de  luat acasă 😅

Acțiunea a fost rapidă si fară erori fiind vecini .

Programat whatsapp. Ajuns repede. Duș și acțiune. 

On foarte bine executat. 

Np executat ea deasupra.Pozitie ce o avantajează datorită conformației  perfecte. Poate sunt eu mai slab de inger . Poate îmi place mie prea mult fata. Are "ceva ul" ăla care te dă gata în doi timpi și 3 mișcări. 150 o finalizare. 

La final parcă nici cartierul nu îl mai recunoșteam când am plecat (efectul Cristina) 😅 .  

O fată ce va avea "un cuvânt de spus" în domeniu. Evident dacă și "astrele" se suprapun pe sau cu drumul ei. Sper să nu plece curând sau să dispară . "viața este prea frumoasă"

Sper sa schimbe locația și zona (deși nu aș vrea😅). Merită! 

mergeți futeți și veți fi extrem de placut surprinși 🙂

🙋‍♂️🙏Mulțumesc Cristina2269 

Bag și eu o fisă  la domnșoara 🤝 să văz 🤝

  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am vizitat o ieri pentru o finalizare rapida, oral np, normal cateva minute si finalizat rapid...Nu mi a lasat impresia ca i ar placea genul XXX hardcore, este mai pe soft...recomand doar pentru cum arata, este frumoasa ...insa am inteles ca pleaca azi...asa ca mai aveti o sansa sa futeti o tipa gen girl next door

  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0749546088
  • Oras:București
  • Telefon: 0749546088
  • Oras:București

Buna dragilor !! In seara aceasta am ajuns in oraș , la vechea locație de pe Aleea teiul doamnei . De mâine voi reveni la vechiul program de la 10:00 la 22:00  , voi fi aici doar mâine , după o sa ne găsim intr o locație mai centrală , in aproprierea sectoarelor 3 și 4 , va mulțumesc pentru timpul vostru , va pup și abia aștept sa va revăd ❤️ 
n am mai făcut nici o poza din păcate , dar promit ca voi posta de mâine ❤️👅🏽 , va pup 

  • Like 3
Link spre comentariu

Nu recomand,  este neserioasa !!!

Am făcut o programare acum o săptămână și ceva pe la ora 13 după amiaza pt ora 17 , când am ajuns la locație nu a ma răspuns la mesaje pe whatapp .La o jumătate de ora după ce  am plecat mi-a spus ca i s-a îmbolnăvit pisica 😝 Evitați!!!

Link spre comentariu
Acum 4 minute, misu13 a spus:

Nu recomand,  este neserioasa !!!

Am făcut o programare acum o săptămână și ceva pe la ora 13 după amiaza pt ora 17 , când am ajuns la locație nu a mai răspuns la mesaje pe whatapp .La o jumătate de ora după ce  am plecat mi-a spus ca i s-a îmbolnăvit pisica 😝 Evitați!!!

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0749546088
  • Oras:București
  • Telefon: 0749546088
  • Oras:București
1 oră în urmă, misu13 a spus:

 

De ce nu ai comentat atunci , eu nu mi aduc aminte de tine băiatul meu . Iartă ma pentru neplăcerile create 🙏🏽😇

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 9 minute, Cristina2269 a spus:

De ce nu ai comentat atunci , eu nu mi aduc aminte de tine băiatul meu . Iartă ma pentru neplăcerile create 🙏🏽😇

Lasa ca lui ii trece..cum se simte pisica..ai dus-o la Motan? 😄😄

  • Haha 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...