Sari la conținut

Noua in domeniu🤣 0721700051


Postări Recomandate

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
16 minutes ago, cheludmx said:

Îi pusesem eu, prin aprilie, o întrebare pe telegram 

Făcea doar deplasări 600/h.

ON, NP, FK, finalizare oriunde...

După răspunsuri părea că folosește google translate.

Link spre comentariu
  • Oras:cta
  • Oras:cta

Am discutat eu cu ea pe telegram..cerea 400 ora, oral neprotejat cu finalizare orala faciala, normal protejat..diferite fantezii.

Si 600 ora cu anal chiar si neprotejat..voiam sa o vizitez, dar acest ultim aspect m-a facut sa o ocolesc..

La acel moment facea doar deplasari si voia sa isi ia locatie in mamaia nord

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Daca face tot ce zice si le face bine .. pretul e corect.

Pe mine asta ma intereseaza.. 

Daca a fost cineva cu ea .. 

Comportament si ceva detalii din actiune...

✌️✌️

Link spre comentariu

Am vb eu cu ea, are locația in Mamaia nord vis-a-vis de Hanul cu Peste.

Prețul este de 250 fin, 300 jumătate de ora și 400 ora, iar la anal mai cere 200 de lei în plus. Analele îl face și neprotejat. Are și înghițire în meniu. 

Eu zic ca este de vizitat dar la prețul asta cu înghițire, este un pic cam mare, dar ea zice ca merita sa mergem la ea.

Mi-a trimis și câteva poze arata bine , dar tatele sunt cam mici.

Cică intr-o ora faci câte finalizări vrei. Fără număr, dacă te tine.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
5 minutes ago, mihaita2020 said:

Am vb eu cu ea, are locația in Mamaia nord vis-a-vis de Hanul cu Peste.

Prețul este de 250 fin, 300 jumătate de ora și 400 ora, iar la anal mai cere 200 de lei în plus. Analele îl face și neprotejat. Are și înghițire în meniu. 

Eu zic ca este de vizitat dar la prețul asta cu înghițire, este un pic cam mare, dar ea zice ca merita sa mergem la ea.

Mi-a trimis și câteva poze arata bine , dar tatele sunt cam mici.

Cică intr-o ora faci câte finalizări vrei. Fără număr, dacă te tine.

in anunt cica e noua in domeniu da ea e mai curva decat multe :)  

  • Haha 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 4 ore, cheludmx a spus:

Avem informatii daca bagi recenzia aia cu care ai ramas dator ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 5 ore, IM.Agination a spus:

Îi pusesem eu, prin aprilie, o întrebare pe telegram 

Făcea doar deplasări 600/h.

ON, NP, FK, finalizare oriunde...

După răspunsuri părea că folosește google translate.

Nu folosesc Google translate. Am un text pe care il folosesc sa le spun tuturor serviciile si preturile. Asta nu inseamna ca folosesc Google translate. 😁

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 26 minute, Diannaxxx1 a spus:

Nu folosesc Google translate. Am un text pe care il folosesc sa le spun tuturor serviciile si preturile. Asta nu inseamna ca folosesc Google translate. 😁

Țâțe ai? 

  • Haha 2
Link spre comentariu
Reputație: 814
  • Oras:cta
  • Oras:cta
Acum 39 minute, Diannaxxx1 a spus:

Nu folosesc Google translate. Am un text pe care il folosesc sa le spun tuturor serviciile si preturile. Asta nu inseamna ca folosesc Google translate. 😁

Pune si tu ceva poze mai concludente daca tot ti-ai facut cont aici, sa vedem tot corpul, marimea sanilor, inaltime, talentul tau. Te pupa fratele s3f

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
50 minutes ago, Diannaxxx1 said:

Nu folosesc Google translate. Am un text pe care il folosesc sa le spun tuturor serviciile si preturile. Asta nu inseamna ca folosesc Google translate. 😁

Scuzele mele!😅

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 2 ore, talibanu a spus:

Avem informatii daca bagi recenzia aia cu care ai ramas dator ;)

Eu nu sunt dator la nimeni cu nimic .

Daca vreau sa scriu bine daca nu iarasi bine.

Nu ma mai fute la icre incepi sa devi penibil.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 58 minute, s3f a spus:

Pune si tu ceva poze mai concludente daca tot ti-ai facut cont aici, sa vedem tot corpul, marimea sanilor, inaltime, talentul tau. Te pupa fratele s3f

Fac confirmare apel video, cred ca e suficient. Trimit in privat pe Whatssapp destule poze, parerea mea. Iar talentul se demonstreaza, prea multe vorbe strica.Te pup😘

Link spre comentariu
8 hours ago, cheludmx said:

Confirm prețurile spuse de colegii noștri de mai sus. Are locație prin Mamaia Nord din spusele ei. Pe mine m-a pierdut la prețurile astea atât de gastronomice. 

  • Like 3
Link spre comentariu

I_am scris azi pe wattsapp Diannei și spre surprinderea mea , a răspuns repede. Am fixat o întâlnire și la ora stabilita,am fost prezent la usa ei. Locatia este în Mamaia Nord, al 2 lea sens giratoriu dreapta, dupa Hanul Piraților. Bloc ușor de găsit, cu locuri de parcare. Bloc mic nou,apartament nou curat,parter. ( cereti sa va spună strada, ca  gps_ul va duce în alta parte) 

Am întrat în apartament și după usa,ma astepta o simpatica fata. Diana este o tinara fata, finuta și cu mult bun simt. Ne_am așezat în living la o țigară și o apa ,ca să socializam putin.Dupa țigară și apa,întâi eu,apoi ea,am întrat în dus,ca să ne împrospătat. (Un plus cit palatul parlamentului,ca a făcut dus în fata mea )Apoi am trecut în dormitor.Poți face ce îți poftește sufletul cu Diana, este deschisa la toate fanteziile. Este o fetiță tinara,simpatica și fina.Nu_ti vei permite sa_i vorbești urit ,sau sa te comporți cu ea,decit frumos.Actiunea sa petrecut asa cum am vrut,am avut parte de o ora de răsfăț. Nu am sa scriu prea multe,ptr ca nu mai am baterie.A fost foarte frumos și vreau sa ramina acolo.

Note:

Locație: 10

Curatenie : 10

Oral: 10

Normal: 10 

Aspect: Ptr ca mie îmi plac fetele slăbuțe,  îi dau tot 10

Nu am ce sa spun rau de ea,ptr mine a fost wowww aceasta fetiță micuta și simpatica.

De revenit? As vizita_o în fiecare zi,dar nu pot,am servici și  muncesc in fiecare zi pina la orele 18,inclusiv sâmbăta. 

Halat : 400/ 1h,merita,părerea mea 

  • Like 5
  • Mersi 3
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 2 ore, Dima74 a spus:

I_am scris azi pe wattsapp Diannei și spre surprinderea mea , a răspuns repede. Am fixat o întâlnire și la ora stabilita,am fost prezent la usa ei. Locatia este în Mamaia Nord, al 2 lea sens giratoriu dreapta, dupa Hanul Piraților. Bloc ușor de găsit, cu locuri de parcare. Bloc mic nou,apartament nou curat,parter. ( cereti sa va spună strada, ca  gps_ul va duce în alta parte) 

Am întrat în apartament și după usa,ma astepta o simpatica fata. Diana este o tinara fata, finuta și cu mult bun simt. Ne_am așezat în living la o țigară și o apa ,ca să socializam putin.Dupa țigară și apa,întâi eu,apoi ea,am întrat în dus,ca să ne împrospătat. (Un plus cit palatul parlamentului,ca a făcut dus în fata mea )Apoi am trecut în dormitor.Poți face ce îți poftește sufletul cu Diana, este deschisa la toate fanteziile. Este o fetiță tinara,simpatica și fina.Nu_ti vei permite sa_i vorbești urit ,sau sa te comporți cu ea,decit frumos.Actiunea sa petrecut asa cum am vrut,am avut parte de o ora de răsfăț. Nu am sa scriu prea multe,ptr ca nu mai am baterie.A fost foarte frumos și vreau sa ramina acolo.

Note:

Locație: 10

Curatenie : 10

Oral: 10

Normal: 10 

Aspect: Ptr ca mie îmi plac fetele slăbuțe,  îi dau tot 10

Nu am ce sa spun rau de ea,ptr mine a fost wowww aceasta fetiță micuta și simpatica.

De revenit? As vizita_o în fiecare zi,dar nu pot,am servici și  muncesc in fiecare zi pina la orele 18,inclusiv sâmbăta. 

Halat : 400/ 1h,merita,părerea mea 

Multumesc din suflet pentru recenzie. Apreciez foarte mult, si abia astept sa ne revedem. Te pup❤️

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 28 minute, Diannaxxx1 a spus:

Multumesc din suflet pentru recenzie. Apreciez foarte mult, si abia astept sa ne revedem. Te pup❤️

Un coleg mai sus a scris ca faci anal neprotejat?

Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 15 ore, pokemons a spus:

Deci, cu alte cuvinte, sunt sanse mari , daca mergi, sa-ti iei o teapa de 600 lei, ca vorba aia, la .... ,se palteste inainte.

Dacă nu rişti,nu câştigi, vorba aia...

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...