Sari la conținut

Diana&Stăpâna Diana 0737702891


Postări Recomandate

Vizitator DrogosP
Reputație: 0

Am vizitat titulara topicului pt companie intima,și este o fata foarte fină și delicată, nu știu cum poate face dominare la cât este de șoavă și drăgălașă.🤗

Servici foarte bune.

Mulțumesc pt răsfăț 

Link spre comentariu
La 26.05.2022 la 16:32, marcus6 a spus:

Nu mă eu nu o las pe ma ta pe ea o pescaresc

Sugeami-ai pula lui tata de distrus si rupt in cur ce esti , noroc cu hazlia asta de 50 centimetri ca te mai hraneste cu cacat si cico.

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 49 minute, madaa69 a spus:

Daca a vazut ca nu merge la Constanta , ce s-a gandit fata ca vin baietii la Costinesti cu banu' pa ei. Il ia cu ea si pe @marcus6 sa il frece baietii in anus.

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 20 minute, icinde a spus:

Daca a vazut ca nu merge la Constanta , ce s-a gandit fata ca vin baietii la Costinesti cu banu' pa ei. Il ia cu ea si pe @marcus6 sa il frece baietii in anus.

Nu fata o sa plece din Constanta si o sa intre ma ta pe fir dar doar oral face

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 4 ore, DrogosP a spus:

Am vizitat titulara topicului pt companie intima,și este o fata foarte fină și delicată, nu știu cum poate face dominare la cât este de șoavă și drăgălașă.🤗

Servici foarte bune.

Mulțumesc pt răsfăț

❤️❤️

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Eu nu vă înțeleg, la ce mai imi CEREȚI DETALII?
Sunt afișate aproape pe fiecare pagină.
Le mai afișez încă o dată! 

 

Bună! 

Mă știți deja. 😼 Dacă nu mă mai știți, o să mă cunoașteți😂❤️ 

Diana, minionă și nebunatică căruia îi plac joculețele‼️

Minionă, 1,55

45kg

24 de ani 

Părul lung peste funduleț, jucăușă, fantezistă, perversă, fund micuț și bombat, creolă. Ca persoană pot să spun că sunt super deschisă și drăgălașă. 

Dominare 

La dominare nu am limite, îmi place să mă distrez cu corpul tău, inclusiv cu mintea ta. Mulți îmi spun că sunt umpic sadică dar și sexi în același timp. Dă-mi mesaj și spune-mi ce te excită în a fi dominat sau ce ai vrea să încerci. 

                         Dețin

Cătușe, bici, mască de ochișori, căluș, cleștișori jucăuși de sfârcuri, lesă, sfoară ( vreau să te leg și să mă joc cu tine până te aduc la o excitare inexplicabilă), pompiță, chasity, vagin și guriță artificiale, dopulețe pentru penetrare, 2 tipuri de strapon-uri ( nu îți face griji că vei avea durere sau disconfort deoarece dețin un gel minune, așa îmi place mie să-l alint 😈)

NU MĂ LAS DOMINATĂ! EU SUNT ACTIVĂ ȘI TU PASIV! 

😈Uro

😈Scato (nu mereu) 

😈Limbaj vulgar 

😈Cunnilingus

😈Annilingus

😈Porunci 

😈Biciuire (coițe, funduleț, tălpi etc) 

😈Foot-fetish

😈Chinuirea sfurcurilor 

😈Feminizare

😈Dresaj

😈Spit
😈Handjob

Sunt mult mai multe nebunii dar prefer să le descoperim împreună. 

Igiena este pe primul loc ‼️ 

Preț - 350 de lei ora dominare 

 

❤️COMPANIE INTIMĂ! 

Oral (neprotejat depinde de igenă) 

Normal (protejat) în diferite poziții 

Masaj ( relaxare și erotic) 

Dacă ești un om care îi place sexul mai brutal, nu sunt genul care să accept. 

Preț - 350 de lei ora companie intimă 

😡CE NU OFER- Finalizare orală, facială, corporală ,sex analși nici sexul brutal.

😈❤️DOMINARE ȘI SEX - 600 de lei ora 

Locația este drăguță și ușor accesibilă. 

 

Am whatssapp, poți să-mi scrii acolo dacă ești interesat și să stabilim o întâlnire. 

Țin să menționez, că îmi selectez foarte bine oamenii cu care urmează să mă întâlnesca, chiar de la primul apel/mesaj. Vreau ca întâlnirea noastră să fie una memorabilă. 

Constanța 

7 minute de centru 

Disponibilă pentru programări

Kiss

IMG-20220528-WA0020.jpg

IMG-20220528-WA0016-01.jpeg

IMG-20220528-WA0015-01.jpeg

IMG-20220528-WA0021.jpg

IMG-20220528-WA0017-01.jpeg

  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 2 ore, Dididia a spus:

Eu nu vă înțeleg, la ce mai imi CEREȚI DETALII?
Sunt afișate aproape pe fiecare pagină.
Le mai afișez încă o dată! 

 

Bună! 

Mă știți deja. 😼 Dacă nu mă mai știți, o să mă cunoașteți😂❤️ 

Diana, minionă și nebunatică căruia îi plac joculețele‼️

Minionă, 1,55

45kg

24 de ani 

Părul lung peste funduleț, jucăușă, fantezistă, perversă, fund micuț și bombat, creolă. Ca persoană pot să spun că sunt super deschisă și drăgălașă. 

Dominare 

La dominare nu am limite, îmi place să mă distrez cu corpul tău, inclusiv cu mintea ta. Mulți îmi spun că sunt umpic sadică dar și sexi în același timp. Dă-mi mesaj și spune-mi ce te excită în a fi dominat sau ce ai vrea să încerci. 

                         Dețin

Cătușe, bici, mască de ochișori, căluș, cleștișori jucăuși de sfârcuri, lesă, sfoară ( vreau să te leg și să mă joc cu tine până te aduc la o excitare inexplicabilă), pompiță, chasity, vagin și guriță artificiale, dopulețe pentru penetrare, 2 tipuri de strapon-uri ( nu îți face griji că vei avea durere sau disconfort deoarece dețin un gel minune, așa îmi place mie să-l alint 😈)

NU MĂ LAS DOMINATĂ! EU SUNT ACTIVĂ ȘI TU PASIV! 

😈Uro

😈Scato (nu mereu) 

😈Limbaj vulgar 

😈Cunnilingus

😈Annilingus

😈Porunci 

😈Biciuire (coițe, funduleț, tălpi etc) 

😈Foot-fetish

😈Chinuirea sfurcurilor 

😈Feminizare

😈Dresaj

😈Spit
😈Handjob

Sunt mult mai multe nebunii dar prefer să le descoperim împreună. 

Igiena este pe primul loc ‼️ 

Preț - 350 de lei ora dominare 

 

❤️COMPANIE INTIMĂ! 

Oral (neprotejat depinde de igenă) 

Normal (protejat) în diferite poziții 

Masaj ( relaxare și erotic) 

Dacă ești un om care îi place sexul mai brutal, nu sunt genul care să accept. 

Preț - 350 de lei ora companie intimă 

😡CE NU OFER- Finalizare orală, facială, corporală ,sex analși nici sexul brutal.

😈❤️DOMINARE ȘI SEX - 600 de lei ora 

Locația este drăguță și ușor accesibilă. 

 

Am whatssapp, poți să-mi scrii acolo dacă ești interesat și să stabilim o întâlnire. 

Țin să menționez, că îmi selectez foarte bine oamenii cu care urmează să mă întâlnesca, chiar de la primul apel/mesaj. Vreau ca întâlnirea noastră să fie una memorabilă. 

Constanța 

7 minute de centru 

Disponibilă pentru programări

Kiss

IMG-20220528-WA0020.jpg

IMG-20220528-WA0016-01.jpeg

IMG-20220528-WA0015-01.jpeg

IMG-20220528-WA0021.jpg

IMG-20220528-WA0017-01.jpeg

Disponibilă pt programări! Pup! ❤️

  • Like 2
  • Haha 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
Acum 5 ore, Dididia a spus:

Disponibilă pt programări! Pup! ❤️

programeaza-te la gara cu trenuletul spre country side craiova sau de unde te tragi!

  • Like 2
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta

@marcus6 ce faci coaie?? esti corvar sau curva? cum sa dai cu minus colegiilor tai de interes? pare ca esti un fake user care promoveaza si incearca sa manipuleze topicul asta doar ca in ct nu prea va iese tactica!

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Vorbe și iar vorbe... Dar voi chiar nu v-ați plictisit să comentați inutil? Am înțeles o zi, două hai și trei dar de când am deschis topicul nu vă mai opriți, @pisicutstu nu faci nimic, nu este normal ce se întâmplă, oamenii îmi dau msj și îmi spun că ce este pe pagină este o bătaie de joc și că tu nu ar trebui să permiți așa ceva. Este cu totul diferit să îți dai cu părerea și altceva, nu când intrii pe un topic și scrii de 5-6 zile numai negative despre o fată pe care nu o cunoști și o și jignești! @pisicutsFă ceva că nu este normal!
Oamenii de aia nu mai întră pe nimfomane, deoarece se permit foarte multe chestii nasoale. Nu numai eu am de pierdut ci și tu crede-mă. Sunt oameni care nu vor să vadă cum unu înjură o fată, iar domnul care are site ul nu face nimic.
Că ați văzut niste recenzii, spuneti ca sunt cont uri fake, făcute de mine.
Nu este normal să stați numai si numai pe topicul meu, mai aveți și alte fete.

  • Like 1
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 16 ore, Dididia a spus:

Eu nu vă înțeleg, la ce mai imi CEREȚI DETALII?
Sunt afișate aproape pe fiecare pagină.
Le mai afișez încă o dată! 

 

Bună! 

Mă știți deja. 😼 Dacă nu mă mai știți, o să mă cunoașteți😂❤️ 

Diana, minionă și nebunatică căruia îi plac joculețele‼️

Minionă, 1,55

45kg

24 de ani 

Părul lung peste funduleț, jucăușă, fantezistă, perversă, fund micuț și bombat, creolă. Ca persoană pot să spun că sunt super deschisă și drăgălașă. 

Dominare 

La dominare nu am limite, îmi place să mă distrez cu corpul tău, inclusiv cu mintea ta. Mulți îmi spun că sunt umpic sadică dar și sexi în același timp. Dă-mi mesaj și spune-mi ce te excită în a fi dominat sau ce ai vrea să încerci. 

                         Dețin

Cătușe, bici, mască de ochișori, căluș, cleștișori jucăuși de sfârcuri, lesă, sfoară ( vreau să te leg și să mă joc cu tine până te aduc la o excitare inexplicabilă), pompiță, chasity, vagin și guriță artificiale, dopulețe pentru penetrare, 2 tipuri de strapon-uri ( nu îți face griji că vei avea durere sau disconfort deoarece dețin un gel minune, așa îmi place mie să-l alint 😈)

NU MĂ LAS DOMINATĂ! EU SUNT ACTIVĂ ȘI TU PASIV! 

😈Uro

😈Scato (nu mereu) 

😈Limbaj vulgar 

😈Cunnilingus

😈Annilingus

😈Porunci 

😈Biciuire (coițe, funduleț, tălpi etc) 

😈Foot-fetish

😈Chinuirea sfurcurilor 

😈Feminizare

😈Dresaj

😈Spit
😈Handjob

Sunt mult mai multe nebunii dar prefer să le descoperim împreună. 

Igiena este pe primul loc ‼️ 

Preț - 350 de lei ora dominare 

 

❤️COMPANIE INTIMĂ! 

Oral (neprotejat depinde de igenă) 

Normal (protejat) în diferite poziții 

Masaj ( relaxare și erotic) 

Dacă ești un om care îi place sexul mai brutal, nu sunt genul care să accept. 

Preț - 350 de lei ora companie intimă 

😡CE NU OFER- Finalizare orală, facială, corporală ,sex analși nici sexul brutal.

😈❤️DOMINARE ȘI SEX - 600 de lei ora 

Locația este drăguță și ușor accesibilă. 

 

Am whatssapp, poți să-mi scrii acolo dacă ești interesat și să stabilim o întâlnire. 

Țin să menționez, că îmi selectez foarte bine oamenii cu care urmează să mă întâlnesca, chiar de la primul apel/mesaj. Vreau ca întâlnirea noastră să fie una memorabilă. 

Constanța 

7 minute de centru 

Disponibilă pentru programări

Kiss

IMG-20220528-WA0020.jpg

IMG-20220528-WA0016-01.jpeg

IMG-20220528-WA0015-01.jpeg

IMG-20220528-WA0021.jpg

IMG-20220528-WA0017-01.jpeg

Disponibilă! 

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 3 minute, Dididia a spus:

Vorbe și iar vorbe... Dar voi chiar nu v-ați plictisit să comentați inutil? Am înțeles o zi, două hai și trei dar de când am deschis topicul nu vă mai opriți, @pisicutstu nu faci nimic, nu este normal ce se întâmplă, oamenii îmi dau msj și îmi spun că ce este pe pagină este o bătaie de joc și că tu nu ar trebui să permiți așa ceva. Este cu totul diferit să îți dai cu părerea și altceva, nu când intrii pe un topic și scrii de 5-6 zile numai negative despre o fată pe care nu o cunoști și o și jignești! @pisicutsFă ceva că nu este normal!
Oamenii de aia nu mai întră pe nimfomane, deoarece se permit foarte multe chestii nasoale. Nu numai eu am de pierdut ci și tu crede-mă. Sunt oameni care nu vor să vadă cum unu înjură o fată, iar domnul care are site ul nu face nimic.
Că ați văzut niste recenzii, spuneti ca sunt cont uri fake, făcute de mine.
Nu este normal să stați numai si numai pe topicul meu, mai aveți și alte fete.

Opa, ai invatat sa vb frumos? 

  • Like 2
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Ce nu înțelegi tu, este că eu vorbesc foarte frumos, am spus și mai sus dar când cineva tot insistă să mă facă în toate felurile deja însemnă nesimțire și nu merită respectul meu! Îmi vorbești frumos, îți frumos și invers.

Mă repet, nu am nici o treabă cu contul respectiv.

  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Bună! 

Mă știți deja. 😼 Dacă nu mă mai știți, o să mă cunoașteți😂❤️ 

Diana, minionă și nebunatică căruia îi plac joculețele‼️

Minionă, 1,55

45kg

24 de ani 

Părul lung peste funduleț, jucăușă, fantezistă, perversă, fund micuț și bombat, creolă. Ca persoană pot să spun că sunt super deschisă și drăgălașă. 

Dominare 

La dominare nu am limite, îmi place să mă distrez cu corpul tău, inclusiv cu mintea ta. Mulți îmi spun că sunt umpic sadică dar și sexi în același timp. Dă-mi mesaj și spune-mi ce te excită în a fi dominat sau ce ai vrea să încerci. 

                         Dețin

Cătușe, bici, mască de ochișori, căluș, cleștișori jucăuși de sfârcuri, lesă, sfoară ( vreau să te leg și să mă joc cu tine până te aduc la o excitare inexplicabilă), pompiță, chasity, vagin și guriță artificiale, dopulețe pentru penetrare, 2 tipuri de strapon-uri ( nu îți face griji că vei avea durere sau disconfort deoarece dețin un gel minune, așa îmi place mie să-l alint 😈)

NU MĂ LAS DOMINATĂ! EU SUNT ACTIVĂ ȘI TU PASIV! 

😈Uro

😈Scato (nu mereu) 

😈Limbaj vulgar 

😈Cunnilingus

😈Annilingus

😈Porunci 

😈Biciuire (coițe, funduleț, tălpi etc) 

😈Foot-fetish

😈Chinuirea sfurcurilor 

😈Feminizare

😈Dresaj

😈Spit
😈Handjob

Sunt mult mai multe nebunii dar prefer să le descoperim împreună. 

Igiena este pe primul loc ‼️ 

Preț - 350 de lei ora dominare 

 

❤️COMPANIE INTIMĂ! 

Oral (neprotejat depinde de igenă) 

Normal (protejat) în diferite poziții 

Masaj ( relaxare și erotic) 

Dacă ești un om care îi place sexul mai brutal, nu sunt genul care să accept. 

Preț - 350 de lei ora companie intimă 

😡CE NU OFER- Finalizare orală, facială, corporală ,sex anal și nici sexul brutal.

😈❤️DOMINARE ȘI SEX - 600 de lei ora 

Locația este drăguță și ușor accesibilă. 

 

Am whatssapp, poți să-mi scrii acolo dacă ești interesat și să stabilim o întâlnire. 

Țin să menționez, că îmi selectez foarte bine oamenii cu care urmează să mă întâlnesca, chiar de la primul apel/mesaj. Vreau ca întâlnirea noastră să fie una memorabilă. 

Constanța 

7 minute de centru 

Disponibilă pentru programări

Kiss

IMG-20220528-WA0020.jpg

IMG-20220528-WA0016-01.jpeg

IMG-20220528-WA0015-01.jpeg

IMG-20220528-WA0017-01.jpeg

  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
6 minutes ago, Dididia said:

Bună! 

Mă știți deja. 😼 Dacă nu mă mai știți, o să mă cunoașteți😂❤️ 

 

 

 

 

 

Cum vine asta ,daca nu ma mai știți o sa ma cunoasteti ?

  • Haha 2
Link spre comentariu
Acum 44 minute, Dididia a spus:

Vorbe și iar vorbe... Dar voi chiar nu v-ați plictisit să comentați inutil? Am înțeles o zi, două hai și trei dar de când am deschis topicul nu vă mai opriți, @pisicutstu nu faci nimic, nu este normal ce se întâmplă, oamenii îmi dau msj și îmi spun că ce este pe pagină este o bătaie de joc și că tu nu ar trebui să permiți așa ceva. Este cu totul diferit să îți dai cu părerea și altceva, nu când intrii pe un topic și scrii de 5-6 zile numai negative despre o fată pe care nu o cunoști și o și jignești! @pisicutsFă ceva că nu este normal!
Oamenii de aia nu mai întră pe nimfomane, deoarece se permit foarte multe chestii nasoale. Nu numai eu am de pierdut ci și tu crede-mă. Sunt oameni care nu vor să vadă cum unu înjură o fată, iar domnul care are site ul nu face nimic.
Că ați văzut niste recenzii, spuneti ca sunt cont uri fake, făcute de mine.
Nu este normal să stați numai si numai pe topicul meu, mai aveți și alte fete.

Noi nu avem nimic cu fetele , avem doar cu panaramele tupeiste astea ca tine , tari in clanta si nu o sa te lasam pana nu o sa pleci de aici fomisto! Mai esti sustinuta de un septar gen anus6 care ori te cordeste si ti-o da la muie , ori te caci tu in fata , bafta si norocul lui. Iar pisicut nu are ce sa ne faca iti garantez.

  • Like 4
Link spre comentariu

Vizitator nicieu
Reputație: 0

Ba dar ce cacat aveti ma frate? Am inteles, v-a raspuns tipa in batjocura la un momentdat, ati replicat, ati comentat ok, dar deja e penibil sa racaiti in continuare... ii inteleg pe cativa care au vorbit ok la inceput si apoi au replicat pe masura, dar pana intr-un moment... chiar nu v-ati plictisit? Nu ca m-ar deranja ceea ce tot faceti, dar chiar nu va face cinste... auzi, sa te facem sa pleci 🤣🤣🤣

Lasati ma fata in pace ca pleaca ea daca vede ca nu-i merge treaba, dar sa declarati asta in scris, mie imi suna ca o vorba spusa de unul carui ii deranjeaza pizda de la produs, chiar daca nu e asa! 

Fraiera ea ca va raspunde... chiar nu ma intereseaza aceasta tipa, dar parca prea calare sunteti... nu e ok oameni buni! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...