Sari la conținut

Diana&Stăpâna Diana 0737702891


Postări Recomandate

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 11 ore, g2br13l a spus:

Dididia și naty. Dar din păcate a doua a plecat. 

De unde până unde mă compari tu pe mine cu ea? 

Suntem două persoane diferite, din toate punctele de vedere. 

Ai văzut că a plecat și ai sărit pe mine? 

Altă activitate nu ai? 

PS: Nu mai compara dacă nu știi ce și cum! 

O zi frumoasă! 

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
47 minutes ago, Dididia said:

De unde până unde mă compari tu pe mine cu ea? 

Suntem două persoane diferite, din toate punctele de vedere. 

Ai văzut că a plecat și ai sărit pe mine? 

Altă activitate nu ai? 

PS: Nu mai compara dacă nu știi ce și cum! 

O zi frumoasă! 

 

Tu alta activitate nu mai ai decât să iti anunți disponibilitatea aici de 3 ori pe zi?! (Ca fapt divers )

Ai impresia că ne interesează ?

Zi mai repede daca faci macar o finalizare faciala in ăștia 350 lei . Măcar atât daca " te futi" doar o data

  • Minus 1
Link spre comentariu
1 hour ago, Dididia said:

De unde până unde mă compari tu pe mine cu ea? 

Suntem două persoane diferite, din toate punctele de vedere. 

Ai văzut că a plecat și ai sărit pe mine? 

Altă activitate nu ai? 

PS: Nu mai compara dacă nu știi ce și cum! 

O zi frumoasă! 

Dar draga mea nu te-am comparat cu nimeni. Mai citește o data. 🥰🥰😂😂😀

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 7 ore, g2br13l a spus:

Dar draga mea nu te-am comparat cu nimeni. Mai citește o data. 🥰🥰😂😂😀

Degeaba, ea oricum nu intelege nimic

  • Haha 1
Link spre comentariu

Se mareste numarul de borfelinne care nu fac nimic...(nemá prestatia, cum zice bulgarul!)

A, ba da! Cele "rele" te injura nemeritat!

Alea bune stau de vorba cu tine, fac si baie, ies in oras cu tine sa se umfle de somon filé.... Crapu' cica nu-i bun ca le bate!🙄

  • Haha 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
Acum 3 ore, talibanu a spus:

Degeaba, ea oricum nu intelege nimic

ea fara pula in gaoaza nu stie sa citeasca

  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Au plecat anumite persoane și iar ați început cu mine, dați mi pace odată, vedeți că nu mai aveți pe unde comenta și iar ați venit pe topicul ăsta. Dacă vedeți că oamenii nu vă bagă în seamă și nici eu la ce mai scrieți aici? Ca să vedeți dacă puteți să mă scoateți din sărite? Nu o să mai vedeți voi așa ceva. Pe bune acum, nu vedeți că scrieți și degeaba? Sunt oameni care sunt capabili să observe, că de când am venit aici tot stați pe topicul acesta să îl stricați. Nu am furat de la nimeni, nu am făcut programări inutile, nu am spus că ofer un serviciu și nu l am oferit, nu am mai dat atenție la nici un comentariu și voi tot continuați. Dacă fetele voastre de la top sau la cele care vă duceți nu mai fac bani asta nu este vina mea. Nu tot ce este ieftin, este și bun. 😏🥰
Știu că vreți să imi stricați topicul, tocmai pentru a pleca de aici..
Renunțați.. Nu faceti decât să scrieți mult si fara rost.. Eu muncesc, imi vad de programările mele, dar voi in schimb, ce câștigați ca faceti asta? Va spun eu, fix nimic, poate doar nervi si timp pierdut.
O zi bună vă doresc!

  • Minus 4
Link spre comentariu
27 minutes ago, Dididia said:

Au plecat anumite persoane și iar ați început cu mine, dați mi pace odată, vedeți că nu mai aveți pe unde comenta și iar ați venit pe topicul ăsta. Dacă vedeți că oamenii nu vă bagă în seamă și nici eu la ce mai scrieți aici? Ca să vedeți dacă puteți să mă scoateți din sărite? Nu o să mai vedeți voi așa ceva. Pe bune acum, nu vedeți că scrieți și degeaba? Sunt oameni care sunt capabili să observe, că de când am venit aici tot stați pe topicul acesta să îl stricați. Nu am furat de la nimeni, nu am făcut programări inutile, nu am spus că ofer un serviciu și nu l am oferit, nu am mai dat atenție la nici un comentariu și voi tot continuați. Dacă fetele voastre de la top sau la cele care vă duceți nu mai fac bani asta nu este vina mea. Nu tot ce este ieftin, este și bun. 😏🥰
Știu că vreți să imi stricați topicul, tocmai pentru a pleca de aici..
Renunțați.. Nu faceti decât să scrieți mult si fara rost.. Eu muncesc, imi vad de programările mele, dar voi in schimb, ce câștigați ca faceti asta? Va spun eu, fix nimic, poate doar nervi si timp pierdut.
O zi bună vă doresc!

Asa e.... ai facut si tu un ban cinstit!

"N-ai tinut nasu' pă sus/

Cand banu' venea usor!

Nici la futaci nu ai supt/

Deaveai maţu' golll!"🙃😊🙃

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 2 ore, Dididia a spus:

Au plecat anumite persoane și iar ați început cu mine, dați mi pace odată, vedeți că nu mai aveți pe unde comenta și iar ați venit pe topicul ăsta. Dacă vedeți că oamenii nu vă bagă în seamă și nici eu la ce mai scrieți aici? Ca să vedeți dacă puteți să mă scoateți din sărite? Nu o să mai vedeți voi așa ceva. Pe bune acum, nu vedeți că scrieți și degeaba? Sunt oameni care sunt capabili să observe, că de când am venit aici tot stați pe topicul acesta să îl stricați. Nu am furat de la nimeni, nu am făcut programări inutile, nu am spus că ofer un serviciu și nu l am oferit, nu am mai dat atenție la nici un comentariu și voi tot continuați. Dacă fetele voastre de la top sau la cele care vă duceți nu mai fac bani asta nu este vina mea. Nu tot ce este ieftin, este și bun. 😏🥰
Știu că vreți să imi stricați topicul, tocmai pentru a pleca de aici..
Renunțați.. Nu faceti decât să scrieți mult si fara rost.. Eu muncesc, imi vad de programările mele, dar voi in schimb, ce câștigați ca faceti asta? Va spun eu, fix nimic, poate doar nervi si timp pierdut.
O zi bună vă doresc!

te invit in urmatoarele zile la un ceai verde , fara obligatii .

ti-am inteles mesajul , si starea de spirit. 

sint citeva formulari facute gresit . 

ai nevoie de un sfatuitor bun . daca ai deja unul ,il invit si pe el la un ceai .

constantenii sint in general clienti generosi , ai sa rizi , dar trebuie sa ai talent de gheisha  pentru a -i face sa-si scoata aricii din buzunare .

forumul  poate fi trambulina sau mormint pentru trudnicele sexuale . aici trebuie lucrat , se poate indrepta .

iti multumesc pentru atentie si te rog sa nu te superi , nu am incercat sa fac misto .

 

 

  • Like 5
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
La 23.05.2022 la 16:37, Dididia a spus:

Bună! 

 știți deja. 😼 Dacă nu mă mai știți, o să mă cunoașteți😂❤️ 

Diana, minionă și nebunatică căruia îi plac joculețele‼️

Minionă, 1,55

45kg

24 de ani 

Părul lung peste funduleț, jucăușă, fantezistă, perversă, fund micuț și bombat, creolă. Ca persoană pot să spun că sunt super deschisă și drăgălașă. 

Dominare 

La dominare nu am limite, îmi place să mă distrez cu corpul tău, inclusiv cu mintea ta. Mulți îmi spun că sunt umpic sadică dar și sexi în același timp. Dă-mi mesaj și spune-mi ce te excită în a fi dominat sau ce ai vrea să încerci. 

                         Dețin

Cătușe, bici, mască de ochișori, căluș, cleștișori jucăuși de sfârcuri, lesă, sfoară ( vreau să te leg și să mă joc cu tine până te aduc la o excitare inexplicabilă), pompiță, chasity, vagin și guriță artificiale, dopulețe pentru penetrare, 2 tipuri de strapon-uri ( nu îți face griji  vei avea durere sau disconfort deoarece dețin un gel minune, așa îmi place mie să-l alint 😈)

NU MĂ LAS DOMINATĂ! EU SUNT ACTIVĂ ȘI TU PASIV! 

😈Uro

😈Scato (nu mereu) 

😈Limbaj vulgar 

😈Cunnilingus

😈Annilingus

😈Porunci 

😈Biciuire (coițe, funduleț, tălpi etc) 

😈Foot-fetish

😈Chinuirea sfurcurilor 

😈Feminizare

😈Dresaj

😈Spit

Sunt mult mai multe nebunii dar prefer  le descoperim împreună. 

Igiena este pe primul loc ‼️ 

Preț - 350 de lei ora!

 

❤️COMPANIE INTIMĂ! 

Oral (neprotejat depinde de igenă) 

Normal (protejat) în diferite poziții 

Masaj ( relaxare și erotic) 

Dacă ești un om care îi place sexul mai brutal, nu sunt genul care să accept. 

Preț - 350 de lei ora 

😡CE NU OFER- Finalizare orală, facială, corporală și nici sexul brutal. 

😈❤️DOMINARE ȘI SEX - 600 de lei ora 

Locația este drăguță și ușor accesibilă. 

 

Am whatssapp, poți să-mi scrii acolo dacă ești interesat și să stabilim o întâlnire. 

Țin să menționez, că îmi selectez foarte bine oamenii cu care urmează să mă întâlnesca, chiar de la primul apel/mesaj. Vreau ca întâlnirea noastră să fie una memorabilă. 

Constanța 

7 minute de centru 

Disponibilă pentru programări!

Kiss!

IMG_20220510_162632_587-01.jpeg

IMG_20220510_163906_798-01.jpeg

IMG_20220510_161055_125-01.jpeg

IMG_20220510_164300_478-01.jpeg

IMG_20220510_163932_022-02.jpeg

IMG_20220510_163906_798-01.jpeg

IMG_20220510_164357_753 (1)-01-01.jpeg

IMG_20211215_105432-06-01-01.jpeg

IMG_20220510_162632_587-01.jpeg

IMG_20220510_163818_054-01.jpeg

Disponibilă 

  • Minus 4
Link spre comentariu
5 hours ago, Dididia said:

Au plecat anumite persoane și iar ați început cu mine, dați mi pace odată, vedeți că nu mai aveți pe unde comenta și iar ați venit pe topicul ăsta. Dacă vedeți că oamenii nu vă bagă în seamă și nici eu la ce mai scrieți aici? Ca să vedeți dacă puteți să mă scoateți din sărite? Nu o să mai vedeți voi așa ceva. Pe bune acum, nu vedeți că scrieți și degeaba? Sunt oameni care sunt capabili să observe, că de când am venit aici tot stați pe topicul acesta să îl stricați. Nu am furat de la nimeni, nu am făcut programări inutile, nu am spus că ofer un serviciu și nu l am oferit, nu am mai dat atenție la nici un comentariu și voi tot continuați. Dacă fetele voastre de la top sau la cele care vă duceți nu mai fac bani asta nu este vina mea. Nu tot ce este ieftin, este și bun. 😏🥰
Știu că vreți să imi stricați topicul, tocmai pentru a pleca de aici..
Renunțați.. Nu faceti decât să scrieți mult si fara rost.. Eu muncesc, imi vad de programările mele, dar voi in schimb, ce câștigați ca faceti asta? Va spun eu, fix nimic, poate doar nervi si timp pierdut.
O zi bună vă doresc!

Se pare ca te-am scos din sărite. Te rugam sa ne ierți. 😂😂

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 5 ore, Dididia a spus:

Au plecat anumite persoane și iar ați început cu mine, dați mi pace odată, vedeți că nu mai aveți pe unde comenta și iar ați venit pe topicul ăsta. Dacă vedeți că oamenii nu vă bagă în seamă și nici eu la ce mai scrieți aici? Ca să vedeți dacă puteți să mă scoateți din sărite? Nu o să mai vedeți voi așa ceva. Pe bune acum, nu vedeți că scrieți și degeaba? Sunt oameni care sunt capabili să observe, că de când am venit aici tot stați pe topicul acesta să îl stricați. Nu am furat de la nimeni, nu am făcut programări inutile, nu am spus că ofer un serviciu și nu l am oferit, nu am mai dat atenție la nici un comentariu și voi tot continuați. Dacă fetele voastre de la top sau la cele care vă duceți nu mai fac bani asta nu este vina mea. Nu tot ce este ieftin, este și bun. 😏🥰
Știu că vreți să imi stricați topicul, tocmai pentru a pleca de aici..
Renunțați.. Nu faceti decât să scrieți mult si fara rost.. Eu muncesc, imi vad de programările mele, dar voi in schimb, ce câștigați ca faceti asta? Va spun eu, fix nimic, poate doar nervi si timp pierdut.
O zi bună vă doresc!

Fomica? Daca nu te deranjeaza comentariile de aici, de ce iti mai bati capul sa scrii? 🤣🤣

  • Like 2
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
On 6/20/2022 at 2:50 PM, Dididia said:

Au plecat anumite persoane și iar ați început cu mine, dați mi pace odată, vedeți că nu mai aveți pe unde comenta și iar ați venit pe topicul ăsta. Dacă vedeți că oamenii nu vă bagă în seamă și nici eu la ce mai scrieți aici? Ca să vedeți dacă puteți să mă scoateți din sărite? Nu o să mai vedeți voi așa ceva. Pe bune acum, nu vedeți că scrieți și degeaba? Sunt oameni care sunt capabili să observe, că de când am venit aici tot stați pe topicul acesta să îl stricați. Nu am furat de la nimeni, nu am făcut programări inutile, nu am spus că ofer un serviciu și nu l am oferit, nu am mai dat atenție la nici un comentariu și voi tot continuați. Dacă fetele voastre de la top sau la cele care vă duceți nu mai fac bani asta nu este vina mea. Nu tot ce este ieftin, este și bun. 😏🥰
Știu că vreți să imi stricați topicul, tocmai pentru a pleca de aici..
Renunțați.. Nu faceti decât să scrieți mult si fara rost.. Eu muncesc, imi vad de programările mele, dar voi in schimb, ce câștigați ca faceti asta? Va spun eu, fix nimic, poate doar nervi si timp pierdut.
O zi bună vă doresc!

Tu chiar nu-ți dai seama cât ești de penibilă ???

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
La 09.06.2022 la 21:25, Dididia a spus:

Disponibilă mâine! 

0737702891 msj wapp 

Kiss! ❤️😎

IMG_20220603_094431.jpg

IMG_20220603_094418.jpg

IMG-20220531-WA0019.jpg

IMG-20220531-WA0020.jpg

Disponibilă 

Ms pe wapp 0737702891 sau sună 

Kiss! ❤️❤️❤️

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Bună!

CONSTANȚA - 7 MIN DE CENTRU 


Diana, minionă și nebunatică căruia îi plac joculețele‼️

Minionă, 1,55

45kg

24 de ani 

Părul lung peste funduleț, jucăușă, fantezistă, perversă, fund micuț și bombat, creolă. Ca persoană pot să spun că sunt super deschisă și drăgălașă. 

Dominare

La dominare nu am limite, îmi place să mă distrez cu corpul tău, inclusiv cu mintea ta. Mulți îmi spun că sunt umpic sadică dar și sexi în același timp. Dă-mi mesaj și spune-mi ce te excită în a fi dominat sau ce ai vrea să încerci. 

                         Dețin

Cătușe, bici, mască de ochișori, căluș, cleștișori jucăuși de sfârcuri, lesă, sfoară ( vreau să te leg și să mă joc cu tine până te aduc la o excitare inexplicabilă), pompiță, chasity, vagin și guriță artificiale, dopulețe pentru penetrare, 2 tipuri de strapon-uri ( nu îți face griji că vei avea durere sau disconfort deoarece dețin un gel minune, așa îmi place mie să-l alint 😈)

NU MĂ LAS DOMINATĂ! EU SUNT ACTIVĂ ȘI TU PASIV! 

😈Uro

😈Scato (nu mereu) 

😈Limbaj vulgar 

😈Cunnilingus

😈Annilingus

😈Porunci 

😈Biciuire (coițe, funduleț, tălpi etc) 

😈Foot-fetish

😈Chinuirea sfurcurilor 

😈Feminizare

😈Dresaj

😈Spit
😈Handjob

Sunt mult mai multe nebunii dar prefer să le descoperim împreună. 

Igiena este pe primul loc ‼️ 

Preț - 350 de lei ora dominare 

 

❤️COMPANIE INTIMĂ! 

Oral (neprotejat depinde de igenă) 

Normal (protejat) în diferite poziții 

Masaj ( relaxare și erotic) 

Dacă ești un om care îi place sexul mai brutal, nu sunt genul care să accept. 

Preț - 350 de lei ora companie intimă 

😡CE NU OFER- Finalizare orală, facială, corporală ,sex anal și nici sexul brutal.

😈❤️DOMINARE ȘI SEX - 600 de lei ora 

Locația este drăguță și ușor accesibilă. 

 


Țin să menționez, că îmi selectez foarte bine oamenii cu care urmează să mă întâlnesca, chiar de la primul apel/mesaj. Vreau ca întâlnirea noastră să fie una memorabilă. 
 

  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
5 minutes ago, Dididia said:

Bună!

CONSTANȚA - 7 MIN DE CENTRU 


Diana, minionă și nebunatică căruia îi plac joculețele‼️

Minionă, 1,55

45kg

24 de ani 

Părul lung peste funduleț, jucăușă, fantezistă, perversă, fund micuț și bombat, creolă. Ca persoană pot să spun că sunt super deschisă și drăgălașă. 

Dominare

La dominare nu am limite, îmi place să mă distrez cu corpul tău, inclusiv cu mintea ta. Mulți îmi spun că sunt umpic sadică dar și sexi în același timp. Dă-mi mesaj și spune-mi ce te excită în a fi dominat sau ce ai vrea să încerci. 

                         Dețin

Cătușe, bici, mască de ochișori, căluș, cleștișori jucăuși de sfârcuri, lesă, sfoară ( vreau să te leg și să mă joc cu tine până te aduc la o excitare inexplicabilă), pompiță, chasity, vagin și guriță artificiale, dopulețe pentru penetrare, 2 tipuri de strapon-uri ( nu îți face griji că vei avea durere sau disconfort deoarece dețin un gel minune, așa îmi place mie să-l alint 😈)

NU MĂ LAS DOMINATĂ! EU SUNT ACTIVĂ ȘI TU PASIV! 

😈Uro

😈Scato (nu mereu) 

😈Limbaj vulgar 

😈Cunnilingus

😈Annilingus

😈Porunci 

😈Biciuire (coițe, funduleț, tălpi etc) 

😈Foot-fetish

😈Chinuirea sfurcurilor 

😈Feminizare

😈Dresaj

😈Spit
😈Handjob

Sunt mult mai multe nebunii dar prefer să le descoperim împreună. 

Igiena este pe primul loc ‼️ 

Preț - 350 de lei ora dominare 

 

❤️COMPANIE INTIMĂ! 

Oral (neprotejat depinde de igenă) 

Normal (protejat) în diferite poziții 

Masaj ( relaxare și erotic) 

Dacă ești un om care îi place sexul mai brutal, nu sunt genul care să accept. 

Preț - 350 de lei ora companie intimă 

😡CE NU OFER- Finalizare orală, facială, corporală ,sex anal și nici sexul brutal.

😈❤️DOMINARE ȘI SEX - 600 de lei ora 

Locația este drăguță și ușor accesibilă. 

 


Țin să menționez, că îmi selectez foarte bine oamenii cu care urmează să mă întâlnesca, chiar de la primul apel/mesaj. Vreau ca întâlnirea noastră să fie una memorabilă. 
 

Nu mai posta de atâtea ori disponibilitatea că nu interesează pe nimeni și oricum e degeaba  că nu știi să te fuți 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...