Sari la conținut

Diana&Stăpâna Diana 0737702891


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
Acum 2 ore, Orb1t a spus:

Cineva trebuie sa produca ceva. 😅

 

Acum 3 ore, danycernat a spus:

Daca ies 🐟🐬🐋🐳 la produs inseamna ca e groasa treaba!🙄

pai daca au platit deja chiria pe 3 luni la mare, si ea a ajuns deja sa fie de evitat clar ca mai produce si el ceva. cred ca de curand iese cu el si la strada sa il vinda ca TV

  • Like 1
  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Bună dimineața! 

Disponibilă 

350 de lei ora  - companie intimă 

350 de lei ora  - dominare 

600 de lei ora  - dominare & companie intimă 

PS:Hmmm...
Comentați cât vreți, nu îmi mai pasă, cine va  citii, va observa adevărul, nu mai are rost să-mi bat capul cu voi. O zi bună!
"Câinii latră, ursul merge!"
O zi frumoasă! ❤️😎😏

 

  • Haha 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
20 minutes ago, Dididia said:

Bună dimineața! 

Disponibilă 

350 de lei ora  - companie intimă 

350 de lei ora  - dominare 

600 de lei ora  - dominare & companie intimă 

PS:Hmmm...
Comentați cât vreți, nu îmi mai pasă, cine va  citii, va observa adevărul, nu mai are rost să-mi bat capul cu voi. O zi bună!
"Câinii latră, ursul merge!"
O zi frumoasă! ❤️😎😏

 

Poate "🐶🐕🐩latra, 🐟 inoata!"😀

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 8 minute, danycernat a spus:

Poate "🐶🐕🐩latra, 🐟 inoata!"😀

Dormiți rău de tot în ghete, am mai spus și mă repet... Sunt alte fete care au peștisori de lac, vă iubiți cu ei în casă dar nu vă dați seama. Mie nu îmi trebuie "bodyguard", mie nu îmi place să întrețin pe nimeni că îmi spune cuvântul te iubesc.
Discuție între amoreza leșinată si pestișorul de lac:
- Te iubesc nevasta mea frumoasă, mai prinzi și tu 5 pe ziua de azi? Să reparam si noi mașina aia.
Și fii atentă, daca faci azi 3000 de lei, te duc la plajă să bem si noi un mojito, pe ce ai supt azi.
- Iubitule, o sa ne căsătorim si o să avem copii?
- Da regina mea, tu bagă vagoane in tine, până ajungi la locomotivă.

Nu am ajuns nici în stilul ăsta. 🤣🤣🤣🤣🤣
În fine, nu intru mai tare în discuții că nu are rost.

  • Haha 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
1 hour ago, Dididia said:

Dormiți rău de tot în ghete, am mai spus și mă repet... Sunt alte fete care au peștisori de lac, vă iubiți cu ei în casă dar nu vă dați seama. Mie nu îmi trebuie "bodyguard", mie nu îmi place să întrețin pe nimeni că îmi spune cuvântul te iubesc.
Discuție între amoreza leșinată si pestișorul de lac:
- Te iubesc nevasta mea frumoasă, mai prinzi și tu 5 pe ziua de azi? Să reparam si noi mașina aia.
Și fii atentă, daca faci azi 3000 de lei, te duc la plajă să bem si noi un mojito, pe ce ai supt azi.
- Iubitule, o sa ne căsătorim si o să avem copii?
- Da regina mea, tu bagă vagoane in tine, până ajungi la locomotivă.

Nu am ajuns nici în stilul ăsta. 🤣🤣🤣🤣🤣
În fine, nu intru mai tare în discuții că nu are rost.

Pai poate nu îți spune te iubesc, ci îți spune te plesnesc. 😂

  • Like 2
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 33 minute, goe_bulgaru a spus:

Mai penibilă fată ca asta nu găsești pe tot forumul …

Tu ai devenit penibil crede-mă, 🤣🤣colegii tăi îmi spun gen să te evit că scrii mult și prost și fără rost. 🤣🤣🤣❤️Succes la alte topicuri, nu de alta, dar aici pe topic i ai plictisit pe colegi tăi. 🤣🤣🤣🤣🤣 Nu stau să pun coversațiile că nu este drăguț. 😏😎


PS: Spuneai că am peștișor, acum că ți am răspuns că nu am și de ce, domne sunt penibilă. 🤣🤣🤣🤣 Îmi pare rău că ai o viață așa tristă. 😓😏❤️
Ciuss

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Si tu esti pe listă. 🤣🤣🤣🤣 În fine, treaba voastră, nu o să mai fiți luați în considerare când mai spuneți ceva de ceilalți membrii. Nu din vina mea ci că stați pe capul fetelor să le necăjiți fără motiv, nici nu le cunoașteți și le stricați topicurile. 

App.  @pisicutsde ce eu nu pot să dau minusuri la fel ca și ceilalți? Hmmm... Nu este ok ce se întâmplă. 

În fine...

O zi frumoasă! 

Acum 9 minute, silviukinky a spus:

Pe mine nu m a plictisit ! nu mai vorbi tu bagajel in numele tuturor! 

Ia mai baga ceva in tine poate ajungi la locomotiva!

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane
Acum 27 minute, Dididia a spus:

Si tu esti pe listă. 🤣🤣🤣🤣 În fine, treaba voastră, nu o să mai fiți luați în considerare când mai spuneți ceva de ceilalți membrii. Nu din vina mea ci că stați pe capul fetelor să le necăjiți fără motiv, nici nu le cunoașteți și le stricați topicurile. 

App.  @pisicutsde ce eu nu pot să dau minusuri la fel ca și ceilalți? Hmmm... Nu este ok ce se întâmplă. 

În fine...

O zi frumoasă! 

nu mai ai voie ca sa dai minusuri

este un pacat

  • Mersi 1
  • Haha 4

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
37 minutes ago, Dididia said:

Si tu esti pe listă. 🤣🤣🤣🤣 În fine, treaba voastră, nu o să mai fiți luați în considerare când mai spuneți ceva de ceilalți membrii. Nu din vina mea ci că stați pe capul fetelor să le necăjiți fără motiv, nici nu le cunoașteți și le stricați topicurile. 

App.  @pisicutsde ce eu nu pot să dau minusuri la fel ca și ceilalți? Hmmm... Nu este ok ce se întâmplă. 

În fine...

O zi frumoasă! 

Si de mine ce zici colegii barfitori ? 😂

 

Da sa mi-o zici asa mai pe ocolite. 😂

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
1 hour ago, Dididia said:

Tu ai devenit penibil crede-mă, 🤣🤣colegii tăi îmi spun gen să te evit că scrii mult și prost și fără rost. 🤣🤣🤣❤️Succes la alte topicuri, nu de alta, dar aici pe topic i ai plictisit pe colegi tăi. 🤣🤣🤣🤣🤣 Nu stau să pun coversațiile că nu este drăguț. 😏😎


PS: Spuneai că am peștișor, acum că ți am răspuns că nu am și de ce, domne sunt penibilă. 🤣🤣🤣🤣 Îmi pare rău că ai o viață așa tristă. 😓😏❤️
Ciuss

Tu ai tupeu în tine nu glumă … și pe lângă asta cam care ar fi acei colegi, conturile fake care se bat cu pumnii în piept că chipurile au fost la tine ? 
Eu n-am scris nicăieri că ai sau nu pește pentru că nu mă interesează. Tot ce mă interesează pe mine și alți membri este să afle vadă lumea așa cum ești tu, să nu mai poți prostii pe cei care sunt mai slabi de înger.
Concluzia: ești o zdreanță care merită bătută numai în gură, dar chiar și așa tu tot nu te vei schimba că ăsta e soiu tău 

  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Din cate observ pisicuță face favorizari pt pesti pacat...

Am stat si am urmarit pana acum discutiile si sa fim seriosi.... se vede clar pe fata ca pisica face favorizari..

E pacat cf tu frate.. din cauza la niste  pesti care te tin bine ștergi comentarii si le editezi.. stii tu mai bine treburile astea. Nu toți suntem cazuti de pe luna

Pisica imi poti da ban frate ca spun cate putin din secretele tale... dar asta e adevaru si tu îl stii mai bine impreuna cu prietenul tau peste caruia nu ii mai face femeia bani🤣🤣🤣

Acum 3 ore, pisicuts a spus:

nu mai ai voie ca sa dai minusuri

este un pacat

Am stat si am urmarit pana acum discutiile si sa fim seriosi.... se vede clar pe fata ca pisica face favorizari..

E pacat cf tu frate.. din cauza la niste  pesti care te tin bine ștergi comentarii si le editezi.. stii tu mai bine treburile astea. Nu toți suntem cazuti de pe luna

Pisica imi poti da ban frate ca spun cate putin din secretele tale... dar asta e adevaru si tu îl stii mai bine impreuna cu prietenul tau peste caruia nu ii mai face femeia bani🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 oră, goe_bulgaru a spus:

Tu ai tupeu în tine nu glumă … și pe lângă asta cam care ar fi acei colegi, conturile fake care se bat cu pumnii în piept că chipurile au fost la tine ? 
Eu n-am scris nicăieri că ai sau nu pește pentru că nu mă interesează. Tot ce mă interesează pe mine și alți membri este să afle vadă lumea așa cum ești tu, să nu mai poți prostii pe cei care sunt mai slabi de înger.
Concluzia: ești o zdreanță care merită bătută numai în gură, dar chiar și așa tu tot nu te vei schimba că ăsta e soiu 

Da de ce nu iesi sa te bati cu un barbat pizdO? Numai cu femeile sunteti tari in gura si pumn daca vedeti o pula goala in fata o luati si o sugeti bai pesti neinchipuiti.. va place sa stati atrnatori la banij facuti de pizde lachite pe care le luati si le pupati in gura🤣🤣

Link spre comentariu
22 minutes ago, RecorDz said:

Da de ce nu iesi sa te bati cu un barbat pizdO? Numai cu femeile sunteti tari in gura si pumn daca vedeti o pula goala in fata o luati si o sugeti bai pesti neinchipuiti.. va place sa stati atrnatori la banij facuti de pizde lachite pe care le luati si le pupati in gura🤣🤣

Din Vocabularul Pescaresc:astazi avem Beluga supârțată...🤓

  • Like 1
  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 20 minute, bruneta_ta a spus:

Asa e dacă nu ai altceva de făcut 🤫😒

Ooo dar cu cine avem onoarea? Alta fata sau alt peste?

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...