Sari la conținut

Cel mai tare cuplu,chiar la nivel mondial..


Postări Recomandate

  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști
Acum 34 minute, scrot01 a spus:

Nu,nu va bucurați,avem un cuplu de homosexuali ( @Pagubitulși @vasile_69_69) care se ling in cur și își sug pulile ceva de nedescris.Este pentru prima oară când merg la asemenea specimene. Nu va recomand celor cu pula mică. 

Pentru cei cu puțe mici, blănoși și cu dinți stricați avem @scrot01 și Lorena 0721890858. 

Ia zi, @scrot01, ce bucurie îi faci consoartei tale astăzi? O comă alcoolică, ceva  așa, vintage? 

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
1 oră în urmă, Pagubitul a spus:

Pentru cei cu puțe mici, blănoși și cu dinți stricați avem @scrot01 și Lorena 0721890858. 

Ia zi, @scrot01, ce bucurie îi faci consoartei tale astăzi? O comă alcoolică, ceva  așa, vintage? 

Păi nu știu ce bucurie să-i fac,nu ziceai că mă-ta nu mai bea?

Link spre comentariu
  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști
Acum 4 minute, scrot01 a spus:

Păi nu știu ce bucurie să-i fac,nu ziceai că mă-ta nu mai bea?

Nu a băut niciodată, măi! Sub morfină nu lasă ștacheta, de când au scos cocaina din Coca-Cola. Nu ca alții care o trag pe aurolac de sărăkie. 

Pentru voi, Flakka și Krokodil sunt prea scumpe, o să vă angajați la vopsitorie doar ca să trageți solvenți în plămâni. Vin sa vopsesc și eu un camion la voi, dar mă tem că îi faceți model de camfluj roz-galben fosforescent cu leduri... 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 19 minute, vasile_69_69 a spus:

@chev007 si @scrot01 sunt primele cazuri de variola maimutei din Romania de aceea se comporta asa o sa le treaca 

Un mare papagal ești @vasile_69_69 alături de iubita ta @Pagubitul nu te duce capul la nimic,nici cel de sus nici cel din curu' partenerei tale. Să mă urinez pe voi de permisivi!👍

Link spre comentariu
  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști
Acum 5 minute, scrot01 a spus:

Un mare papagal ești @vasile_69_69 alături de iubita ta @Pagubitul nu te duce capul la nimic,nici cel de sus nici cel din curu' partenerei tale. Să mă urinez pe voi de permisivi!👍

Tu ești dus cu totul, d-aia ai senzația că te du ce capu'. Capu'la pește, poate. 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 7 minute, Pagubitul a spus:

Nu a băut niciodată, măi! Sub morfină nu lasă ștacheta, de când au scos cocaina din Coca-Cola. Nu ca alții care o trag pe aurolac de sărăkie. 

Pentru voi, Flakka și Krokodil sunt prea scumpe, o să vă angajați la vopsitorie doar ca să trageți solvenți în plămâni. Vin sa vopsesc și eu un camion la voi, dar mă tem că îi faceți model de camfluj roz-galben fosforescent cu leduri... 

Scuză-mă pe mine,am confundat o pe mă-ta cu mă-sa lui panarama de Vasilica..

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator vasile_69_69
Reputație: 0
9 hours ago, scrot01 said:

Scuză-mă pe mine,am confundat o pe mă-ta cu mă-sa lui panarama de Vasilica..

Scrot esti prea zmeu pe internet 

De fapt normal pentru ca esti prea tantalau 

Mai iesi dracu la plimbare mai ia aer sa te oxigenezi

Link spre comentariu
Vizitator vasile_69_69
Reputație: 0
On 5/25/2022 at 11:34 AM, vasile_69_69 said:

@chev007 si @scrot01 sunt primele cazuri de variola maimutei din Romania de aceea se comporta asa o sa le treaca 

@petremarin30 alt prost care a facut variola maimutei a luat de la Scrot 01 deja sunt 3 cazuri strangem bani de sicrie

Link spre comentariu
Vizitator vasile_69_69
Reputație: 0
6 hours ago, chev007 said:

Vorbește o maimuță despre variola maimuței... 

Bine ba agentu 007 hai ca schimb poza ca mi se pare ca esti traumatizat

Apropo ce culoare vrei sicriu???? 😂

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti
Acum 8 ore, vasile_69_69 a spus:

@petremarin30 alt prost care a facut variola maimutei a luat de la Scrot 01 deja sunt 3 cazuri strangem bani de sicrie

Ești un user care, în afară de jicnire, nu a adus nimic notabil pe acest forum. Până la apariția ta mai găseai cate o recenzie sau o opinie pe ultima pagină a unui topic. Acum trebuie sa mergem câte trei pagini în urmă să găsim și noi o informație utilă. Eu m-am săturat să îți citesc mizeriile. 

  • Like 2
  • Trist 1
Link spre comentariu
Reputație: 1210
  • Oras:privat
  • Oras:privat
Acum 3 ore, petremarin30 a spus:

Ești un user care, în afară de jicnire, nu a adus nimic notabil pe acest forum. Până la apariția ta mai găseai cate o recenzie sau o opinie pe ultima pagină a unui topic. Acum trebuie sa mergem câte trei pagini în urmă să găsim și noi o informație utilă. Eu m-am săturat să îți citesc mizeriile. 

Baga-l pe ignore (cam cum ne ignora noua report-urile adminul).

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti
Acum 9 ore, petremarin30 a spus:

Ești un user care, în afară de jicnire, nu a adus nimic notabil pe acest forum. Până la apariția ta mai găseai cate o recenzie sau o opinie pe ultima pagină a unui topic. Acum trebuie sa mergem câte trei pagini în urmă să găsim și noi o informație utilă. Eu m-am săturat să îți citesc mizeriile. 

Vasilica69 este ori un pensionar senil, ori un copil avortat la 6 luni acum vreo 13 ani.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator vasile_69_69
Reputație: 0
11 hours ago, IonMihai28 said:

Dar vreun număr de telefon nu ai? 

Pompe funebre pentru chev 😂

11 hours ago, chev007 said:

@pisicuts, chiar ai nevoie de bani de la oligofrenu' asta?

Vezi prostule ca esti duplicitar cand injura Scrot iti place nebunule 

10 hours ago, petremarin30 said:

Ești un user care, în afară de jicnire, nu a adus nimic notabil pe acest forum. Până la apariția ta mai găseai cate o recenzie sau o opinie pe ultima pagină a unui topic. Acum trebuie sa mergem câte trei pagini în urmă să găsim și noi o informație utilă. Eu m-am săturat să îți citesc mizeriile. 

Ba fraiere tu ce dracu scrii asa interesant de stai sa ma certi pe mine faci 3 glume si hahaha il certi pe unu.. io pot sa iti zic ce femei mai fut da sigur se gaseste vreun prost sa comenteze ca scrot si chev007 sau pussy ca pula mea nu e bine sau nu stiu ce ca e pula atarnata si coiul cazut asa ca fac si io misto de ei ce mare lucru veziti ma de treaba mars

6 hours ago, jardel said:

Baga-l pe ignore (cam cum ne ignora noua report-urile adminul).

Lui Scrot i ai dat raport??

20 minutes ago, chev007 said:

Vasilica69 este ori un pensionar senil, ori un copil avortat la 6 luni acum vreo 13 ani.

Ba esti un bosorog prost dute paznic militian la gradinita

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti
Acum 29 minute, vasile_69_69 a spus:

Pompe funebre pentru chev 😂

Vezi prostule ca esti duplicitar cand injura Scrot iti place nebunule 

Ba fraiere tu ce dracu scrii asa interesant de stai sa ma certi pe mine faci 3 glume si hahaha il certi pe unu.. io pot sa iti zic ce femei mai fut da sigur se gaseste vreun prost sa comenteze ca scrot si chev007 sau pussy ca pula mea nu e bine sau nu stiu ce ca e pula atarnata si coiul cazut asa ca fac si io misto de ei ce mare lucru veziti ma de treaba mars

Lui Scrot i ai dat raport??

Ba esti un bosorog prost dute paznic militian la gradinita

Te înjuri pe aici cu vre-o cinci persoane nu cu una. Să înțeleg că toți sunt de vină numai tu ai dreptate? O fi lumea împotriva ta că ești tu Vasile Vasile? Eu încerc să îmi văd de treaba mea doar că tu cauți să te iei gură-n pula cu toți pe aici. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 11 ore, vasile_69_69 a spus:

Pompe funebre pentru chev 😂

Vezi prostule ca esti duplicitar cand injura Scrot iti place nebunule 

Ba fraiere tu ce dracu scrii asa interesant de stai sa ma certi pe mine faci 3 glume si hahaha il certi pe unu.. io pot sa iti zic ce femei mai fut da sigur se gaseste vreun prost sa comenteze ca scrot si chev007 sau pussy ca pula mea nu e bine sau nu stiu ce ca e pula atarnata si coiul cazut asa ca fac si io misto de ei ce mare lucru veziti ma de treaba mars

Lui Scrot i ai dat raport??

Ba esti un bosorog prost dute paznic militian la gradinita

Ce faci ba vasile nu te-ai saturat sa sugi laptic din mamela lu’ tac’tu? Mai suge si de la noi, iti dam pepenele ieftin ca pentru retarzi sarantoci ca tine, hai vino-ncoace cand termini programu’ la ferma de sclavi

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator vasile_69_69
Reputație: 0
12 hours ago, petremarin30 said:

Te înjuri pe aici cu vre-o cinci persoane nu cu una. Să înțeleg că toți sunt de vină numai tu ai dreptate? O fi lumea împotriva ta că ești tu Vasile Vasile? Eu încerc să îmi văd de treaba mea doar că tu cauți să te iei gură-n pula cu toți pe aici. 

Extraordinar

7 hours ago, chev007 said:

Analfabetule!

Te am vazut din prima ca esti intelectual 😂😂

1 hour ago, pussyvandal said:

Ce faci ba vasile nu te-ai saturat sa sugi laptic din mamela lu’ tac’tu? Mai suge si de la noi, iti dam pepenele ieftin ca pentru retarzi sarantoci ca tine, hai vino-ncoace cand termini programu’ la ferma de sclavi

Da gunoierule asa facem ca stai nemancat de 3 zile hai sa ti dau 5 lei sa ai pt weekend

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti
Acum 2 minute, vasile_69_69 a spus:

 

Te am vazut din prima ca esti intelectual 😂😂

 

Macar atat ai putut si tu, chiar daca singura ta educatie ai primit-o la gradinita facuta la FF!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator vasile_69_69
Reputație: 0
4 minutes ago, chev007 said:

Macar atat ai putut si tu, chiar daca singura ta educatie ai primit-o la gradinita facuta la FF!

Ai vreo 10 clase felicitari 😂

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
1 oră în urmă, vasile_69_69 a spus:

Da gunoierule asa facem ca stai nemancat de 3 zile hai sa ti dau 5 lei sa ai pt weekend

Iar replici de putoi de 15 ani ba vasile? Cred ca esti cel mai fericit prost din lumea asta. Taticul tau ti-a dat prea mult calciu si prea putin fosfor in laptic

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...