Sari la conținut

Salutare! A vizitat careva? 0734 634 333


Postări Recomandate

  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
Acum 3 ore, Cashflow a spus:

lMultumesc baietii pentru ajutor… oricum eu zic pass. Apropo domnișoara e și pe tik tok😂

Las-o așa și uite-te la ea doar pe TikTok că ieși mai câștigat! Bă voi nu citiți recenziile?! Scriu aia din Galați foarte clar că fata arată bine..e cea din poze..siliconată, hialuronic în buze...dar femeia e pe fast fuck să-ți ia banii.Bă ce dreq mă voi chiar nu vreți să învățați din ce li se întâmplă altora? Citește și bagă la cap-ul de sus până să bagi în seamă dorința de la capul de jos! Vreți să pățiți ca ăla din Galați care a plătit o oră și la dat afara după 30 de minute că cică știa ea că nu-și mai dă drumul în 30 de minute a doua oară 😆😆 bă ce dreq mă..despre ce vorbim? N-aveți decât..sunt banii voștri și timpul vostru da' după aia citim recenziile voastre cum vă plângeți pe aici că.. "vai ce mi-a făcut aia.." "că vai ce prost am fost".... "aileuuu..rog adminul să o treacă la de evitatttt" 😂😂 

Bă băieți băgați'vă bă mințile-n cap că e belea!Și mai belea e... că ele trăiesc ca Reginele pe cârca voastră și voi pentru banii ăia munciți ca chiorii.. să le faceți lor viața și traiul de vis! Mi-aș "ula" în silicoanele lor exact ca termobaricele lui Putin să le sară siliconu'n aer!! 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Și în al en-șpelea rând...femeia activează pe Galați.. anunțul din Publi este făcut În și DIN Galați.Tu nu te uiți la locație când cauți și ce cauți? De unde până unde ai adus-o tu pe asta în Ploiasca?? Las-o frate să stea acolo.. n-avem nevoie de așa japițe pe plai Ploieștean! 👍🏻

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

#Astra7 să-ți iau familia în ciocan la fiecare minus care îl dai dampulea doar să te afli în treabă! te'n gură de bețiv ordinar ce ești!mai și spui că nu te bagi în comentarii! futuți prostu' mătii cu aia care te-a născut când nu trebuia.. în loc să stea în banca ei..a adus un prost pe lumea asta să facă viața grea tuturor!

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
La 30.05.2022 la 20:41, crocobazdugat a spus:

#Astra7 să-ți iau familia în ciocan la fiecare minus care îl dai dampulea doar să te afli în treabă! te'n gură de bețiv ordinar ce ești!mai și spui că nu te bagi în comentarii! futuți prostu' mătii cu aia care te-a născut când nu trebuia.. în loc să stea în banca ei..a adus un prost pe lumea asta să facă viața grea tuturor!

Futuți morți mătii de panarama care ești, mă cunoști tu mă handicapatule de mă faci bețiv, bagamias pula în rasa matii de prost că nu te mai las, am tăcut am lăsat de la mine, dar să-ți iau familia în ciocan de retardat care ești. Dute dreaku odată și mai lasă forumul asta în pace că numai ceartă ști. Huuuuă. Apropo să-ți iau eu familia la muie eeee. Jagosu draku. 

  • Haha 2
Link spre comentariu

  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
La 04.06.2022 la 20:59, vasile_69_69 a spus:

Ba copii nu va mai injurati ca vin intelectualii pulii sa va certe 😂😂

Vasiliiiii, băi Vasiliii.... futu-ți i-urile mă-ti de analfabet😭😭😭

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...